» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
2 / 11
»»

G-robo ::

Na G2A se da dobit/prednarocit igro že za 30 evru... Ključ ti verjetno pa pošljejo na dan izida igre..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: G-robo ()

Clubraider ::

|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

dragonlord ::

se ze ve kaksne bodo kaj zahteve za poganjanje igre?

oo7 ::

dragonlord je izjavil:

se ze ve kaksne bodo kaj zahteve za poganjanje igre?



http://www.game-debate.com/games/index....

dragonlord ::

ok hvala!če sem prav razumel je zadosti i5 core,8 giga rama in gtx 760?

D3m ::

Isto, kot za Far Cry 3.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dua'L ::

GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

Dr_M ::

Noro. Zgleda res super. Dvomim, da se bom lahko zadrzal se eno dobro leto, da izdajo vse popravke in se zadeva malo poceni. 8-)

oo7 ::

oo7 ::

Far Cry 4 - Hurk & The Impaler Gun Trailer

oo7 ::

18 November 2014

Far Cry 4 - Story Trailer

oo7 ::

MINIMUM

Supported OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64 bit versions only)
Processor: Intel Core i5-750 @ 2.6 GHz or AMD Phenom II X4 955 @ 3.2 GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or AMD Radeon HD5850 (1GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers


OPTIMAL

Supported OS: MS Windows 7 SP1, MS Windows 8/8.1 (64 bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon R9 290X or better (2GB VRAM)
Direct X: Version 11
Hard Drive: 30 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers

oo7 ::

Mapa v Far CRy 4

yayo ::

Ne želim lulati na nikogaršnjo parado ampak po gledanju posnetkov imam občutek, da bo tole klon FC3, vsaj v single playerju. Bodo, ko bo izšel FC5, komentarji podobni tistim katerih dandanes je deležna COD franšiza? ;)

medenko ::

yayo: FC4 obrneš v 6-7 urah single player?

yayo ::

ih, majhna podrobnost ;)

Izi ::

yayo je izjavil:

po gledanju posnetkov imam občutek, da bo tole klon FC3

Klon? Kako je nekaj lahko klon samega sebe?
Saj je vendar nadaljevanje. FC4 = FC3 z novo zgodbo.
FC3 se je dogajal ob morju, FC4 pa visoko v gorah. Pa nov bad guy bo. In to je to.

Ostalo je pa pač Far Cry, kar ne glede na številko dela pomeni, da MI slučajno pridemo na neko območje in se zapletemo z lokalnimi bad guyi. Nekako se rešimo in jezni začnemo pobijati vse kar nas samo malo grdo pogleda in s pobijanjem ne prenehamo dokler ne pade glavni šef vseh bad guyev. Nato pomirjeni odidemo domov. Konec igre do naslednjega dela.

yayo ::

Razen, če te na koncu ne ugonobi princeza kateri si ravnokar zaplodil potomca za kraljevski prestol ;)

Izi ::

yayo je izjavil:

Razen, če te na koncu ne ugonobi princeza kateri si ravnokar zaplodil potomca za kraljevski prestol ;)
Haha, ja, imaš prav, sem že malo pozabil kaj se je zgodilo v FC3. Zgodba zna dejansko biti malo globlja kot sem opisal zgoraj :))

m0f0x ::

Meni je bilo v FC3 najboljše osvajat Outposte. Zgodba ni bila ne vem kaj ampak who cares. Glavno, da je open world in rabšicaš kar ti srce poželi >:D

AngelOfDeath ::

saj še 6 dni :)
edit: Slovnica

oo7 ::

Izi ::

Glede na gornji Trailer in tisti Zemljevid malo višje se bom moral kar za kakšen mesec preseliti v Kyrat, da spravim v red ves ta kaos :))
Le kje bom našel čas? Po poletni suši pride naslednji teden cel pehar težkokategornikov, ki vsak rabi minimalno mesec igranja. Spet bo trpelo moje socialno življenje. Te igre so hudičevo delo >:D

medenko ::

Pa še pit ga boš moral za veseli decemebr ;((

MStrix ::

Če slučajno koga zanima FC3 na steamu 75% dol

http://store.steampowered.com/sale/far_...

Tr0n ::

Eurogamer - 8
Videogamer - 8
Joystiq - 4.5/5
Destructoid - 9
IGN - review in progress
Gamespot - review in progress
The Guardian - 5/5
CVG - 9
GamesRadar - 4/5
Metro - 9
GodisaGeek - 9
GamesVillage [Italian] - 8.7
XGN [Dutch] - 8
IGN Germany - 8.3
Eurogamer Spain - 9

oo7 ::

Dobre ocene.

ahac ::

Mnja... počakmo, da vidmo, če je PC port ok.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Mnja... počakmo, da vidmo, če je PC port ok.



Najbrž bo tak kot pri Far Cry 3.

ahac ::

oo7 je izjavil:

ahac je izjavil:

Mnja... počakmo, da vidmo, če je PC port ok.



Najbrž bo tak kot pri Far Cry 3.


Far Cry 3 PC verzijo je naredil Ubisoft Montreal sam, Far Cry 4 PC port so dal pa delat Ubisoft Kiev, ki je portal tudi Assassins Creed Unity.

Še slabši znak je pa to, da
Totalbiscuit ni dobil review kode, PC Gamer ni dobil review kode, ...
Izgleda da sploh nihče ni dobil review kode za PC verzijo. Ubisoft menda pravi, da čakajo na patch. Če ne dovolijo reviewerjim testirat igre brez tega patcha, potem mora bit nekaj zelo narobe.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

miraldi ::

Če je kdo v dvomu glede nakupa FarCry 4 lahko že danes "brezplačno" sproba travniško verzijo ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

tisti, ki ste probali travniško verzijo je Pc port v redu?

vaščan ::

Bomo probal mogoče že danes zvečer kako teče. FC3 sem potem kupil ko je bil znižan če se obnese bom tegale tudi.

Netrunner ::

FC3 me ni prepričal, upam da bo FC4 boljši

medenko ::

port je super, samo črna je črna....itd...drugače nice igra.

Izi ::

Optimizacija za PC je odlična. Vse na ULTRA in mi deluje zadovoljivo hitro, pokrajina pa je divje lepa.
Je še nekaj napak. Ko sem izbral Ultra je Lightning ostal na High in v sencah je bilo vse črno, svetloba sploh ni delovala. Ko sem ročno prestavil Lightning na Ultra je tudi svetloba začela v redu delovati.
Pa zaenkrat ne deluje Mapa oziroma zemljevid, ki je pri tej igri pravzaprav nepogrešljiv. Ampak glede na to da igra še kar nekaj dni ne bo izšla vse skupaj deluje presenetljivo dobro. Napovedan je tudi Day-1 patch.

vaščan ::

Zanimivo da relesajo igre ki rabijo prvi dan že patch ali zadeve dejansko ne poženejo preden gre v prodajo ali pa je tukaj neka logika ki je jaz ne zastopim.

Dr_M ::

Igra ni koncana 1 dan pred izzidom, ampak ze kar nekaj tednov prej, do izzida pa lahko ze najdejo napake in naredijo patch.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

vaščan ::

Dr_M je izjavil:

Igra ni koncana 1 dan pred izzidom, ampak ze kar nekaj tednov prej, do izzida pa lahko ze najdejo napake in naredijo patch.


Veš tisti ki nekaj da nase igro spolira preden jo začne prodajat. Jaz osebno tega polovičarstva ne zastopim da ne morjo testerji v firmi igre preigrat in odpravit napake in hrošče. Saj potem se itak še najdejo in pride kakšen patch ampak da igra recimo ob izidu slabo deluje in je vsa zbugana ne govorim o dotični igri potem je folk upravičeno jezen. Podobna reč kot če ti jaz pridem nekaj naredit v bajti in isti dan ko zaključim že začnem svoj izdelek popravljat. Narediš pregledaš če je ok in daš iz rok to je to. Moje skromno mišljenje

Dr_M ::

Veš tisti ki nekaj da nase igro spolira preden jo začne prodajat.


Torej, prav nihce ne da nic nase. Zadovoljen?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

vaščan je izjavil:

... Moje skromno mišljenje

Tvoje skromno mišljenje je popolnoma napačno in tudi močno krivično, ker udrihaš po izdelovalcu igre ker je nek pirat izdal slabo travniško verzijo.
Originalna igra je brez napak in se jo sploh ne da nikjer dobiti, ker še ni izšla.
Tole kar je na travnikih je sestavljena igra iz preloada, ki jasno ni cel saj manjkajo zagonska datoteka in nekaj knjižnic. Vse tisto kar manjka so dodali pirati iz nekih starih preizkusnih verzij igre.

Vse tri napakice (Lightning, Ambient Occlusion in nevidna mapa) so posledica da je nekdo uporabil staro zagonsko datoteko, ki ni kompatibilna z zadnjim popravkom in so se zato pojavile težave.

Če hočeš, da ti zemljevid deluje samo v mapi "data_win32" zbriši ali preimenuj datoteko patch.fat, kar onemogoči tudi patch.dat, in bo celotni zadnji popravek, ki je mimogrede dolg kar 1,3 GB bo izključen, zemljevid pa bo postal kompatibilen z zagonsko datoteko in bo lepo deloval.

Ne sodi igre dokler nimaš originalne verzije.
Jaz pravim, da je igra presenetljivo dobro optimizirana in vsaj na začetku tako rekoč brez bugov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

>port je super

Igre nisem igral, vendar mislim, da glede na to, da sta PS4 in X1 na znani, x86, arhitekturi, bo večina portov iger dosti višje kvalitete, kot v času PS3 in X360.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

--MiRaLdInJo ::

Igra je super, težavo z črno mapo pa rešiš tako kot je napisal Izi.

Če koga zanima je tukaj Moj FAR CRY 4 Gameplay Part 1 - z dokazanimi vsemi nastavitvami do konca na R9 290X Tri-X in I5 3570 ter 8Gb rama.
Skratka igra je dobro optimatizirana, good work Ubisoft you will get my money this time 8-)




Press Like If You Like :P

vaščan ::

Izi je izjavil:

vaščan je izjavil:

... Moje skromno mišljenje

Tvoje skromno mišljenje je popolnoma napačno in tudi močno krivično, ker udrihaš po izdelovalcu igre ker je nek pirat izdal slabo travniško verzijo.
Originalna igra je brez napak in se jo sploh ne da nikjer dobiti, ker še ni izšla.
Tole kar je na travnikih je sestavljena igra iz preloada, ki jasno ni cel saj manjkajo zagonska datoteka in nekaj knjižnic. Vse tisto kar manjka so dodali pirati iz nekih starih preizkusnih verzij igre.

Vse tri napakice (Lightning, Ambient Occlusion in nevidna mapa) so posledica da je nekdo uporabil staro zagonsko datoteko, ki ni kompatibilna z zadnjim popravkom in so se zato pojavile težave.

Če hočeš, da ti zemljevid deluje samo v mapi "data_win32" zbriši ali preimenuj datoteko patch.fat, kar onemogoči tudi patch.dat, in bo celotni zadnji popravek, ki je mimogrede dolg kar 1,3 GB bo izključen, zemljevid pa bo postal kompatibilen z zagonsko datoteko in bo lepo deloval.

Ne sodi igre dokler nimaš originalne verzije.
Jaz pravim, da je igra presenetljivo dobro optimizirana in vsaj na začetku tako rekoč brez bugov.


ne govorim o dotični igri beri. Tudi sprobal je še nisem omenil sem da mi ni logično izdat igro in popravek isti dan to bi moralo biti poštimano prej. Tisto ko pa pišem o tem da izdajajo napol dokončane špile pa leti nasplošno ne ravno na to igro.

http://steamcommunity.com/games/298110/...

medenko ::

Igra bo dolga, igral cca 4 ure pa sem komaj na 4%.....

Riff ::

FC3 je bla je res zakon in tale 4 ka zgleda zelo dobro

Izi ::

Igra vleče. Grafika je odlična. Živalski kožuhi so kot živi. Tanjša drevesa in grmovje se lepo upogiba ko rineš skozi. Lesene ograje se razbijejo, če brcaš vanje ali če skozi letiš z avtom, ...

In ne moreš kar drveti skozi zgodbo, ker brez da se prvo lotiš lova na živali in njihove kože nekako ne gre. Crafting je nujen, ker na začetku naokoli lahko nosimo ekstremno malo predmetov, municije, ...
Prav vse je potrebno scraftati od torbic, denarnic, pasov, nahrbtnikov, ... in vse to nadgrajevati, preden lahko nase navesiš vse potrebno da lahko vsaj eno misijo opraviš brez da bi ti vsega zmanjkalo in da lahko pobiraš stvari za prodajo.
Če sredi naloge ostaneš brez municije in odideš nazaj v vas po nakupih se naloga prekine in ni več možnosti ponovitve.
Pa shranjevanje pozicije je avtomatsko, sicer zelo pogosto, ob vsaki pomembni stvari se pozicija shrani, tudi ročno lahko shraniš pozicijo, tako da pravzaprav nikoli ni treba ponavljati reči. Ampak nalaganja starih pozicij pa igra sploh ne pozna.
Je sicer možno, da greš ven iz igre in sam ročno najdeš starejšo shranjeno pozicijo in z njo prepišeš novejšo in ponovno štartaš igro ampak je toliko dela in toliko časa vzame, da nima smisla. V tej igri je torej najbolje kar živeti s posledicami svojih dejanj.

Rambo stil igranje se ne obnese, tiholazenje in ubijanje iz zasede je skoraj nujno. Za lov na živali je skoraj nujen lok, da ne plašiš ostalih živali in da preveč ne poškoduješ dragocenih kožuhov. Za osvajanje postojank pa je enako kot v FC3 tudi tu daleč najboljša taktika hribček in sniper :D

Kar nekajkrat sem umrl in precej zdravilnih injekcij sem porabil ne zaradi sovražnikov ampak zaradi goratega terena. Največji sovražnik so te Himalajske gore, polne prepadov, globeli, sotesk, visokih sten, ...
Čim vsekaš bližnjico, takoj skočiš pregloboko in že si ves polomljen. Tukaj nismo Superman, ki bi lahko skakali 10 metrov globoko. Sem pa videl en skill, ki naj bi to malo popravil, ampak je na začetku še zaklenjen. Če sem prav videl se bo kasneje dalo kupiti celo eno obleko, ki omogoča jadranje po zraku.

Ves čas je treba biti previden v vseh treh dimenzijah. naokoli so živali in sovražniki, potem moraš paziti da ne stopiš ali padeš pregloboko, in kot da to ni dovolj te sedaj napadajo še iz zraka. Orli so nadležni ko hudič, jih sploh ne vidiš, kar naenkrat pikira nate te dodobra okljuva in opraska in takoj spet odleti. Potem pa visoko na nebu kroži in čaka na novo priložnost. Trošiti municijo skoraj nima smisla najbolje je zbežati, in potem gledaš gor, tečeš in padeš v prepad >:D

Prevoznih sredstev je cel kup različnih, ampak kaj ko so naokoli bolj kozje stezice kot pa ceste. Najbolj uporabna v tej igri so leteča prevozna sredstva.

denabiker ::

oooooo yes. FC3 mi je bila svetovna, komaj čakam da zaigram FC4. Glede na komentarje in video sem že popolnoma navdušen:)

Klemzz ::

Jst sm probu na x360, no ja, stara škatla je že... Bom še na PCju pognau.

medenko ::

Izi: meni je pa ruzak skoz premajhen znorel bom :)
««
2 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58086019 (11225) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218968 (7096) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616241 (9828) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326950 (13822) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41783009 (56155) Heisenberg

Več podobnih tem