» »

zdravniški pregled

zdravniški pregled

cannabis ::

zanima me ali na zdravniškem pregledu v prvem letniku SŠ pregledujejo THC

hvala za odgovore in LP

Janac ::

Ja.

cannabis ::

in kaj naredijo če najdejo v krvi THC?

Unknown_001 ::

Canabis pomiri se, ti bom eno podobno temo najdu, kjer boš use zvedu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

bluefish ::

Ne.
Ni v tem nikakršnega smisla, šola do tega ni upravičena, je predrago,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Unknown_001 ::

Vzem krvi

Pol strani je samo trollanje in nabijanje.

In kokr je Bluefish reku in v uni temi objavil, ne testirajo za THC. Za to se uporablja namenske teste.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Janac ::

Unknown_001 je izjavil:

Vzem krvi

Pol strani je samo trollanje in nabijanje.

In kokr je Bluefish reku in v uni temi objavil, ne testirajo za THC. Za to se uporablja namenske teste.


Zakaj si potem linkal temo, če je pa samo trollanje?

Unknown_001 ::

Zato ker ste to že v tej temi obdelal in če zna brat bo skapiral za kaj se gre.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

cannabis ::

ok hvala vsem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cannabis ()

Trupl0 ::

stisneš rep pri pregledu dočim imaš nickname tak ;)
If you are going through Hell, keep going !

gembleru ::

Lej fant, lahko ti povem iz lastnih izkušenj...

Štel sem 16 let ko sem prvič zaužil zeleno, trawčič, začinčič, ganjo, kanabis, travco, budo, sej veš, ko sem prvič duval. Ni me brigalo za šolo, dvakrat sem ponavljal drugi letnik... skratka, zavozil sem lajf. Cel dan sem samo mislil na to kako bom duval tisto travo, za nič drugega me ni brigalo, v šolo sem hodil in stalno pokal šale iz zadnje klopi, edina stvar, ki sem jo odnesel iz šole je bil sendvič, ki sem ga vzel za repete. Nakar sem izvedel da je naslednji dan zdravniški pregled. Najprej me ni brigalo, potem sem pomislil na to kaj mi bo fotr naredil. Prej in slej ga ni bilo doma, ker je tovornjakar, a ravno tisti dan je prišel domov. No, prišel je dan zdravniškega pregleda in scat sm mogel v lonček, preverili so urin in našli THC, dohtar me je napizdil ravno tam na hodniku, pred vsemi, folk se je smeju, fotr me je fuknu ven z bajte, od takrat živim na ulici v Novi Gorici. Iz dneva v dan živim od socjalne in občasno obračam đepe pri trgovski hiši.

Unknown_001 ::

gembleru je izjavil:

Lej fant, lahko ti povem iz lastnih izkušenj...

Štel sem 16 let ko sem prvič zaužil zeleno, trawčič, začinčič, ganjo, kanabis, travco, budo, sej veš, ko sem prvič duval. Ni me brigalo za šolo, dvakrat sem ponavljal drugi letnik... skratka, zavozil sem lajf. Cel dan sem samo mislil na to kako bom duval tisto travo, za nič drugega me ni brigalo, v šolo sem hodil in stalno pokal šale iz zadnje klopi, edina stvar, ki sem jo odnesel iz šole je bil sendvič, ki sem ga vzel za repete. Nakar sem izvedel da je naslednji dan zdravniški pregled. Najprej me ni brigalo, potem sem pomislil na to kaj mi bo fotr naredil. Prej in slej ga ni bilo doma, ker je tovornjakar, a ravno tisti dan je prišel domov. No, prišel je dan zdravniškega pregleda in scat sm mogel v lonček, preverili so urin in našli THC, dohtar me je napizdil ravno tam na hodniku, pred vsemi, folk se je smeju, fotr me je fuknu ven z bajte, od takrat živim na ulici v Novi Gorici. Iz dneva v dan živim od socjalne in občasno obračam đepe pri trgovski hiši.


A za net pa maš? :|

Ne bi rad bil nespoštljiv ampak mal smotano je, ko en piše na netu kako na cesti živi od sociale pa to, a internet ima ki ga še 1/3 slovenije nima 8-O, razen mogoče prek telefona.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

gembleru ::

Ne, nimam, sem tu v Unibaru na busni, imajo đabe internet.

Zate Cannabis, pa upam da sem te odvrnil od tega peklenskega zelišča, ne končaj tako kot jaz.

Unknown_001 ::

gembleru je izjavil:

Ne, nimam, sem tu v Unibaru na busni, imajo đabe internet.



Ok ? Recmo, da je res. Potemtakem ti pa želim da bi se čim hitreje postavil na svoje in normalno živu. Sicer pa, a za kak poklic te pa ne sprejmejo? Recimo na komunali ali podobno kjer izobrazba tok ne šteje, (gre pa za umazana dela) je pa plačilo kar vredu glede na razmere v sloveniji.
Baje smetarji (na primer) dobivajo 800EUR na mesec :| kar niti ni tok slabo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gembleru ::

Dvomim, da bi me kdorkoli vzel v službo v takem stanju kot sem... Sicer pa, ni važno koliko denarja dobim, nikoli se ne bom pobral, kajti sem bolan... 2/3 denarja zapravim prvi dan v Perli.

St235 ::

gembleru je izjavil:

Lej fant, lahko ti povem iz lastnih izkušenj...

Štel sem 16 let ko sem prvič zaužil zeleno, trawčič, začinčič, ganjo, kanabis, travco, budo, sej veš, ko sem prvič duval. Ni me brigalo za šolo, dvakrat sem ponavljal drugi letnik... skratka, zavozil sem lajf. Cel dan sem samo mislil na to kako bom duval tisto travo, za nič drugega me ni brigalo, v šolo sem hodil in stalno pokal šale iz zadnje klopi, edina stvar, ki sem jo odnesel iz šole je bil sendvič, ki sem ga vzel za repete. Nakar sem izvedel da je naslednji dan zdravniški pregled. Najprej me ni brigalo, potem sem pomislil na to kaj mi bo fotr naredil. Prej in slej ga ni bilo doma, ker je tovornjakar, a ravno tisti dan je prišel domov. No, prišel je dan zdravniškega pregleda in scat sm mogel v lonček, preverili so urin in našli THC, dohtar me je napizdil ravno tam na hodniku, pred vsemi, folk se je smeju, fotr me je fuknu ven z bajte, od takrat živim na ulici v Novi Gorici. Iz dneva v dan živim od socjalne in občasno obračam đepe pri trgovski hiši.


To da si nesposobno budalo nima čisto nič s travo. jaz jo tudi pri 30+ z veseljem kdaj zvijem, pa nimam nobenih težav ne s službo ne s čim tretjim. Zgodbice o pizadevanju zdravnika na hodniku in preverjanju prisotnosti THC na rednih zdravniških pregledih pa raje vrstnikom v vrtcu prodajaj.

Gandalfar ::

Dovolj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17285430 (15773) destroyer2k
»

Zaposlitev pošta in zdravstveni pregled (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9918420 (10522) karnekdo1
»

Zdravniški pregled pred zaposlitvijo (THC) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6837485 (32169) St235
»

testiranje na thc

Oddelek: Loža
52769 (2153) Tilen
»

Koliko časa ostane THC v urinu? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12746961 (39140) Jst

Več podobnih tem