» »

ojačevalnik brezž.signala - problem pri nastavitvi

ojačevalnik brezž.signala - problem pri nastavitvi

angelika09 ::

Pozdravljeni vsi,
pred dnevi sem kupila Medion aparatek 3-in-1, ker me je zanimalo, če bi lahko ojačala signal brezžičnega omrežja iz stanovanjske hiše v nov delovni prostor na istem dvorišču, od hiše oddaljenem približno 8 m(signal je tam zelo šibak). Po navodilih sem priključila kabel iz aparata na prenosni računalnik, izbrala novo prikazano omrežje ("repeater"), preko spletnega vmesnika sledila navodilom(izberi domače omrežje itd)-sicer sem potrebovala par poskusov, ampak je šlo(šele, ko sem priključila kabel). Ko se povežem preko repeaterja(sem mu dala novo ime) pa ne dela-piše da ni omrežnega dostopa(ni privzetega prehoda). Če priključim repeater s kablom na wirelles router "novo" omrežje dela(vendar potrebujem, da dela brez kabla:).
Je sploh mogoče, da s svojim zelo omejenim znanjem kaj poštimam, ali naj ga nesem nazaj? Je problem v aparatu?
Se opravičujem, če ste že imeli podobno temo, vendar potrebujem najbolj simpl varianto odgovora - z veseljem se kaj novega naučim, vendar ne bi rada tvegala in še kakšno po nepotrebnem zakuhala(nimam pa nobenega, da bi mi prišel pomagat).
Hvala za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ojačevalnik WiFI signala: katerega izbrati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6032875 (2714) 135063
»

Nastavitev routerja-POMOC!

Oddelek: Omrežja in internet
292819 (2105) care20
»

repeater mode

Oddelek: Omrežja in internet
192312 (1427) PogachnyK
»

USB podaljsek TV USB

Oddelek: Pomoč in nasveti
8938 (865) T-Mac
»

Težave z WIFI - router

Oddelek: Pomoč in nasveti
302505 (1925) Cifix63

Več podobnih tem