» »

repeater mode

repeater mode

simone ::

zanimam me kako nastaviti repeater mode.imam siolov modem in imam v spodnjem stanovanju slab signal wifi sedaj sem kupil asus ruter rt-n12 in bi ga rad povezal v repeater mode da se mi doseg signala poveča.mi lahko poveste postopek prosim...

popster ::

Mislim da moras klicat na siol da ti dajo modem v bridge mode.

klinker ::

What?
On bi Asus router uporabu kot dostopno tocko in to nema veze z Siolovim routerjem tako da na njem ne rabi nic tikat.
Simone...navodila za uporabo preberi. Ce zadeva ima to funkcijo imas vse v navodilih opisano kako pa kaj.

SaXsIm ::

Če signal ne pride do spodnjega nadstropja, ti noben repeater ne bo pomagal.
SaXsIm

simone ::

signal pride ampak je slab jaz bi rad samo da bo čist v spodnjem nadstropju vse delalo ok ker jaz imam siolov modem čist na vrh v 3 nadstropni hiši spodaj v 1 nadstropju pa je siganl slab jaz bi rad samo s tem ruterjem ga povečal...

čuhalev ::

Ne bo zanesljivo, raje povleči kabel.

Dzanko ::

Upam, da ti bo tale video v pomoč:

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dzanko ()

simone ::

kako so pa kaj zanesljivi ojačevalniki wifi signala recimo v hoferju ga majo za 12 evrov?

Dr_M ::

To ni ojacevalnik, ampak repeater, to je ugolj zasilna resitev, ker so hitrosti zelo nizke.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Mavrik ::

Tako je. Če hočeš stvar narediti hitro, boš moral v drugo nadstropje dodati s kablom (ali powerline) povezano dostopno točko.
The truth is rarely pure and never simple.

davor92 ::

Doma uporabljam ojačevalnik Wifi signala TP Link TL-WA854RE in mi dela brez težav.
Pred kratkim pa sem kupil podoben ojačevalnik TL-WA850RE in ga pri punci doma povezal s Telekomovim modemom Innbox. Nekaj časa je povezava stabilna, nato pa pade in pomaga samo reboot ojačevalca.
Poskusil sem tudi s posodobitvijo firmware-a ampak nič ne pomaga.

Ima kdo kakšne podobne izkušnje s tem in mi lahko pomaga?
Prosim za informacije.

čuhalev ::

Ja, potem sem povlekel kabel in težav ni bilo več. Škoda živcev.

davor92 ::

Razmišljam , da bi lahko bila mogoče težava v izbiri kanala. Ob montaži modema je Telekomov tehnik nastavil na kanal 7.
Je mogoče bolje, da izberem kanal 6 ali 11?

Gapi ::

Za kanal poglej kaj je v okolici. Izberi najmanj zasedenega. 3,6,11 Možno je nekje še 14 vendar kanala 14 ne podpirajo vse naprave zate se ga izogibaj.
No person is rich enough,to buy back his past.

PogachnyK ::

Pozdravljeni

prosil bi za pomoč oziroma nasvet pri postaviti repetetiroja. Na kratko kupil sem ASUS rt-n12.Ppostavil sem ga v repeater mode. nanj imam povezane dve brezične IP kamere. Primarni ruter kamor se povezujem je sosedov (nevem označbe, vse kar vem je, da je verjetno nekaj standardnega kar pride zraven pri T2), Zadeva se postavi in deluje pravilno lahko teden ali pa en dan,potem pa pade dol. Noče se povezat s primarnim ruterjem ,ali pa noče delati kot repeter način. Sedaj pa vprašanje, ali moram nastaviti kakšne dodatne nastavitve (IP SSID..) ali pa je pač 15€ premalo, da bi bila zadeva stabilna?

Za odgovore se vnaprej in iskreno zahvaljujem.

beta1 ::

Jaz sem obupal z repeaterji in WDS routerji. Sem potegnil kabel in dal ta router kot access point in switch.

WDS je redko stabilen na N omrežju. Na G omrežju je WDS stabilen.

To je zasilna rešitev, za brskanje po spletu. Za prenašanje in streamanje pa ni.

PogachnyK ::

Pozdravljen

Verjamem, da je kabel najbiljsa izbira. Samo zal nimam te opcije.

beta1 ::

potem pa kupi tp link 841N. Ta ima še najboljši domet in WDS od vseh ostalih. Pa še switch dobiš.

lp

TOP ::

PogachnyK je izjavil:

Pozdravljeni

prosil bi za pomoč oziroma nasvet pri postaviti repetetiroja. Na kratko kupil sem ASUS rt-n12.Ppostavil sem ga v repeater mode. nanj imam povezane dve brezične IP kamere. Primarni ruter kamor se povezujem je sosedov (nevem označbe, vse kar vem je, da je verjetno nekaj standardnega kar pride zraven pri T2), Zadeva se postavi in deluje pravilno lahko teden ali pa en dan,potem pa pade dol. Noče se povezat s primarnim ruterjem ,ali pa noče delati kot repeter način. Sedaj pa vprašanje, ali moram nastaviti kakšne dodatne nastavitve (IP SSID..) ali pa je pač 15€ premalo, da bi bila zadeva stabilna?

Za odgovore se vnaprej in iskreno zahvaljujem.

Ja za 15e je pač to to.Sam tole z repetitorjem,ti ne bo nikoli delovalo,kot ti misliš,da boš nastavil in da dela dolgo je pač povezava preko wifija.

PogachnyK ::

 1

1


 2

2

 3

3



Prilagan screne.. Po obče znani teoriji, bi zadeva morala delovati... pa ne. Ali mislite, da je moj ruter v okvari? Sosedov WIFI deluje in se lahko povežem na njega s telefonom..

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bridge mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
283663 (2693) imagodei
»

Router kot repeater - nekaj vprašanj

Oddelek: Omrežja in internet
165115 (2628) mile
»

ROUTER ZA visoko brezžično hitrost

Oddelek: Omrežja in internet
133845 (3353) styled
»

Linksys WRT54GL in e-točka (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
586359 (5338) ...:TOMI:...
»

Razširiti wireless

Oddelek: Omrežja in internet
61362 (813) NeMeTko

Več podobnih tem