» »

USB podaljsek TV USB

USB podaljsek TV USB

T-Mac ::

Bi mi znal mogoce kdo povedati kaksen podaljsek USB moram vzeti da bi imel spelan kabel iz tv USB podaljsek in na koncu priklopil USB kljuc da bi delal film, slike. Kupil sem navaden USB podaljsek in ne zazna USB kljuca, niti racunalnik?

Hvala

Dr_M ::

Lahko je obicajen usb kabel, samo glej, da ne bo predolg. 3m ze zna bit probematicen. Seveda je odvisno od kvalitete kabla.

T-Mac ::

Ja potem je vrjetno preslab k je dolg samo 1m

radmannsdorf ::

T-Mac, ti potrebuješ povezati preko HDMI ali HDMI/DVI kabla, če bi rad gledal sliko računalnika na tv-ju.
Kakšne izhode imaš na računalniku? Kakšne vhode na tv?
Če imaš pa pameten tv, ki omogoča DLNA, pa lahko prek DLNA serverja(pc) gledaš PC vsebino na tv-ju.

T-Mac ::

Imam preprost nov lcd ekran 82cm ki sem preko operaterja povezan z hdmi kablom. Tv ima izhod usb kjer ga vtaknes in lahko gledas filme s podnapisi, slike ter musko. Sedaj sem kupil nek podaljsek usb vtaknil v tv in ne spozna usb kljuca, ce ga pa direktno priklopim pa deluje

radmannsdorf ::

Nesi nazaj podaljšek/probajte v trgovini, morajo zamenjat. Drugače je tako, da krajši je kabel/podaljšek, boljše je, ker je manj izgub. Naj zamenjajo.

ST-777 ::

T-Mac je izjavil:

Sedaj sem kupil nek podaljsek usb vtaknil v tv in ne spozna usb kljuca, ce ga pa direktno priklopim pa deluje
Nekateri kabli ne delujejo. Letos sem kupil poceni kabel HDMI/DVI, pa ni delal. Nato sem kupil adapter HDMI/DVI, ki je bi dražji od kabla HDMI/DVI, na adapter HDMI/DVI sem priključil kabel DVI/DVI in vse skupaj dela brez problemov. Zamenjaj nedelujoč podaljsek USB, kabel naj podpira USB 3 in bolje je kupiti nekoliko dražji kot zelo poceni kabel.

m3k ::


... kvaliteten (debel) USB 3.0 kabel/podaljšek dolžine max. 1 meter ;)
Mirko tipka na radirko ////

T-Mac ::

ok hvala bom zamenjal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje z USB 3.0 podaljški

Oddelek: Pomoč in nasveti
152813 (1937) Han
»

težava z USB podaljškom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5796 (717) antonhac
»

USB podaljšek

Oddelek: Strojna oprema
54168 (3566) nx6325
»

s-video -> scart

Oddelek: Pomoč in nasveti
131793 (1713) kixs
»

Usb - device not recognized

Oddelek: Pomoč in nasveti
72213 (1982) e-marko

Več podobnih tem