» »

Prestigo in Gigabyte cca 150€???

Prestigo in Gigabyte cca 150€???

Pesimist ::

So ti telefoni za kaj?

Yossarian ::

Meni Prestigio 4300 odlično deluje. Edini problem je pri navigaciji, ker me čez kake slabe pol ure uporabe tulifon opozori, da je baterija pregreta; takrat moram ugasniti navigacijo, ki sicer do takrat dela odlično brez izgube satelitskega signala.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Pesimist ::

Ki ga pa mas namescenega? daj na zracnike pa klimo pune not :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

EdoK ::

Ta aparat (4040) imamo v službi in sem si ga ravno danes sposodil za dan-dva igračkanja. Deluje dosti bolj tekoče kot moj xplorer, saj ima dovolj rama 785 MB. Ekran je tudi precej boljši, edino na soncu je slabše berljiv. Kamera je s svojimi 5 mio pixli je solidna. Največja finta pa mi je dual sim opcija, s katero se prvič igram. Narejen je solidno, zadaj je nedrseča plastika, dvomim da je spredaj gorila steklo. Tako na hitro, menim da za svojih 140 eur, ponuja kar veliko oz. da je vreden svojega denarja.

EdoK ::

Po opravljenem prvem klicu, naj povem, da je zvok sogovornika kot iz piskra. Minus!

Adrijan0 ::

Ali lahko kdo pove, kakšni so še podobni telefoni kot prestigio in gigabyte? Da vidim še kakšne so še možne izbire.

SLO_Matej ::

Nedvomno kakovostnejši telefon, a prav tako ugoden, je tudi Nokia Lumia 520: http://www.hoh.de/mobilfunk/ladylike-ha...

Pesimist ::

android mora bit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717162 (10572) Scaramouche
»

Nov pametni telefon z dobro baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
449040 (7489) MajorM
»

Nakup novega telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
838421 (6334) heero
»

Tpad C450 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5423143 (10461) k4vz0024
»

kateri gsm?

Oddelek: Mobilne tehnologije
172387 (1794) ;-)

Več podobnih tem