» »

Elektronska cigara (?)

Elektronska cigara (?)

GabrieLeo ::

Imam vprašanje za Techovce tam zunaj. Omislil bi si eno e-cigaro pa ne zaradi kakega odvajanja ali kaj podobnega. Torej pljuča so kar se tiče tobaka čista. Za e-cigaro sem pa slišal polno enih pripomb, da se lahko predoziraš, da so dejansko škodljive a potem se je izkazalo, da je raziskavo naredil neka Atenska agencija in je bilo vse skupaj malo prirejeno. Pa, da ne bi dobival samo neke govorice, ali je taka cigara zares nevarna na nek svoj način (naj bi bila tok nevarna kot mehurčki v radenski sem nekje prebral :))) Kako sploh pride do dima?

KruceFix ::

Moj oče jo ima, najbolj mu je všeč ker lahko kadi kjer koli. Imaš pa samo nikotinska polnila, torej samo nikotin in ni vsebnosti katrana in og. monoksida.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

GabrieLeo ::

Obstajala naj bi tudi nekaj polnila brez nikotina, je to res?

black ice ::

Kaj ti bo cigara/cigaret brez nikotina?

Spajky ::

Lahko pališ koncentriran "zeleni" čaj >:D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

KruceFix ::

@GabrieLeo

Po pravici povedano bo aktualna kakšen teden, ko jo boš kupil - nato jo boš pospravil v predal.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

Meizu ::

Tema o tem (obsežna)že obstaja. Poglej malo naokoli je kar nekaj informacij o teh stvareh tu na st, vključno o nevarnostih elektronskega čika.

PecenkA ::

Pred dvema tednoma sem z namenom zamenjave pravih čikov kupil začetniški paket V2 Cigs, spraznil dve kartuši, potem sem nehal še s tem. E-cigareto sicer še vedno nosim s seboj za vsak slučaj, če bi me prijelo prave čike kadit, samo do sedaj me še ni. Drugače sem pa pri elektronskih cigaretih imel občutek, da imam kar naenkrat 30% kapacitete pluč manj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iqos izkušnje

Oddelek: Loža
3958355 (8621) redtech
»

Prenehanje kajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
431102820 (27216) Ajrina
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656090 (8232) Baja
»

Ali je elektronska cigareta (vape) z breznikotinsko tekocino prepovedana na zemljiscu

Oddelek: Šola
133843 (2331) thetech
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940615 (10377) BCSman

Več podobnih tem