» »

GTA IV(Original) - Zakaj mi kaže črn zaslon ko pridem v igro? Kljub registraciji na Rockstars Game Social Club & Games For Windows Live?

GTA IV(Original) - Zakaj mi kaže črn zaslon ko pridem v igro? Kljub registraciji na Rockstars Game Social Club & Games For Windows Live?

miraldi ::

Torej naložil sem originalno igro GTA IV.


Po inštalaciji sem vpisal kodo katero je igra tudi sprejela. Potem sem se registriral na Rockstars Game Social Club in izbral avatar isto sem naredi pri Games For Windows Live.

Sedaj imam pri Games For Windows Live avtomatsko dodeljen nick ForensicDig5796. Se pravi ta nick bi se moral avtomatsko pojaviti ko zaženem igro namesto tega pa mi napiše Player 1 namesto ForensicDig5796 potem pa imam le črn zaslon(brez menija). Ob pritiskanju tipke Home se ne zgodi nič.


Kaj bi lahko bilo narobe? Maila sem oba potrdil.


Na Social Club mi tudi piše pod Linked Accounts ForensicDig5796

Ko grem v Social CLubu pod Games pa gTA IV tudi ni obkljukan. Piše link your account, kako če pa nedela igra?

Bi bil kdo tako prijazen in mi razložil kako rešim ta problem?


Prilagam slike:





i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb
  • zavaroval slike: Mavrik ()

miraldi ::

Kaj mi res noben ne zna pomagati zakaj mi ne deluje igra?

Pred zagonom odprem Games for windows live zaženem igro se odpre Rockstars Game se vpišem in se igra zažene:



In mi ponudi, da se vpišem v Games for windows live(a še preden se lahko vpišem) mi že mori z tem Player 1.
V tistem trenutku sploh ne morem pisati..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

[D]emon ::

Updataj na najnovejso verzijo. Prav tako posodobi gonilnike za graficno kartico.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

miraldi ::

V igri se odpre okno za vpisat v Games for windows live a ne zagrabijo črke.

Imam zadnje driverje 13.8 igro pa sem tudi updatetal na 1.0.7.0.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

LitralSM ::

Če si na osmici, potegni dol GfWL za Metro. Potegni dol DirectX End-User, naloži .net framework 3.5, 4, v Steamu preveri, da imaš prenesene vse datoteke, probaj združljivostne načine ...
Z GTA je kar jeba, sploh na osmici, ker je port podoben mojemu odvajanju po prepiti noči.

miraldi ::

Imam Win 7 64bit.

Kako misliš na Steamu?

Igro sem naložil iz dveh DVDjev.


Ma obup je.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Vzdevek ::

Nekaj podobnega se je dogajalo tudi meni. Ob namestitvi updatov nisem obkljukal možnosti, da odstrani stari social club. Preveri mogoče kaj pomaga.

BorutK-73 ::

off topic
In potem se založbe čudijo zakaj ljudje piratizirajo?!

[D]emon ::

1.0.7.0 nima social club-a. Update ga ustrezno spuca. Prav tako na Win 8 nimam nobenih problemov s poganjanjem te igre.

Update, upgrade.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Vzdevek ::

Kako, da ga nima? Seveda ga ima ampak drugo verzijo. 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

miraldi ::

Vzdevek je izjavil:

Kako, da ga nima? Seveda ga ima ampak drugo verzijo. 8-O




Evo vse skupaj sem odstranil in še 1x naložil se regidtriral patchal z 1.0.7.0 zagnal igro odstranil Player 1 in se vpisal.

Z updejtom ti stari Rokstar SOcial Club odstrani in naloži tega na zgornji sliki.
Sedaj multiplayer deluje.

Je pa full tuga na multiplayerju komaj kaj folka..

Sedaj me zanima ali lahko original modam z iCEnhancerjem? Nekaj sem bral, da dobro deluje le na patchu 1.0.4.0.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Luka321 ::

Ko sem posodobil svoj gta iv(original) na verzijo 1.0.7.0 mi je v igri dalo možnost gta iv ali gta eflc, se da igrat na kakšen način ta eflc, ker ko stisnem play na eflc se mi pokaže error za windows live?

[D]emon ::

Hja, ce imas EFLC, potem ja. Drugace pa pac ne. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Luka321 ::

hvala :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141836 (11043) meho7
»

GTA IV Patch

Oddelek: Igre
10628 (466) _geek_
»

Pet korakov za slab prenos igre s konzole na računalnik

Oddelek: Novice / Igre
156909 (5832) Berserker
»

Grand theft auto IV - problem s profilom

Oddelek: Igre
7908 (706) Fendt
»

GTA IV z 32 igralci naenkrat

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
255044 (3491) pro2c

Več podobnih tem