» »

Grand theft auto IV - problem s profilom

Grand theft auto IV - problem s profilom

Fendt ::

Živjo
Danes sem kupil original GTA 4. Prej sem imel še piratsko verzijo samo sem zaradi multiplayerya kupil org. In mi je nekaj nagajalo v Games for Windows - LIVE (tako sem se odločil vse na novo) in sem naredil nov account v Social Clubu - dela lepo vse. Naredil spet nov account za Games for Windows - LIVE in grem v igro. Ko pride do tega ko se moraš loginat v Games for Windows - LIVE se lepo loginam. Neki updata... sem počakal, potem pa tam izbereš za profile in sploh ni ikonce to je prvo, drugo je pa to da mi napiše da profile ni bil do konca zloudan. In sem probal že skoraj vse, obupal in kle napisal. Upam da kdo zna rešiti probblem.

Hvala že za vnaprej

Lp

Fendt ::

Fendt ::

Fendt ::

Ej, a lahko kdo prosim napiše kaj... oziroma, če mi lahko kdo pomaga...???

Rotaidal ::

Saj pa piše. Zbriši profil in naredi novega. Če pa to ne gre se še vedno lahko obrneš na support.

Fendt ::

Probaval... 100x zbrisu še enkrat pol še updata 10 min. K pa konča mi napiše da se je pa Games for Windows - LIVE disconectou. Pa tm predn daš yes al pa no za update, ti piše da, če ne izbereš yes, da se ne bo connectou in jst počakam do konca update pol pa kr nč... lol???

particle ::

V windows7 vem da se mi je kake 2-3 tedne nazaj ene 2x updatal games for windows LIVE - preko windows updejta.

Malo poglej če imaš kak windows update na čakanju za games for windows LIVE.

Js skor vsak dan igram GTA4 online pa nimam problemov 0.

Fendt ::

Aha pogruntou šel sem na internet in najdel update http://www.rockstargames.com/support/IV.... Inštaleral in dela vse lepo sm še ne znam se dobr ukvarjati z multiplayerjom. xD.
Ej Peshkeer, če imaš xFire ali pa msn mi prosim piši pod zasebno sporočilo. Bil bi ti zelo hvaležen, če bi mi malo razložil o multiplayerju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fendt ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA IV(Original) - Zakaj mi kaže črn zaslon ko pridem v igro? Kljub registraciji na R

Oddelek: Igre
131749 (1441) Luka321
»

Xbox Live

Oddelek: Konzole
92613 (1769) Seljak
»

dirt2 problem

Oddelek: Igre
201278 (1108) opeter
»

Bioshock 2 bo uporabljal SecuROM

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
294137 (3021) ss1234
»

Gears of War problem

Oddelek: Igre
181570 (1404) opeter

Več podobnih tem