» »

Samsung galaxy ace

Samsung galaxy ace

ibelievein ::

Pozdravljeni!
Imam telefon Samsung galaxy ace in me zanima kako se na njem lahko gleda filme, ki jih iz računalnika naložiš na telefon. Zanima me npr. kako pretvorite (s katerim programom) filme, da se jih potem na tem telefonu da pogledati.
Vaše informacije bi mi prišle zelo prav!

Enterprise ::

Naloži si VLC
https://play.google.com/store/apps/deta...

Program je še beta, ampak deluje odlično. Ne vem pa kako je s podnapisi, ker vedno gledam brez, ampak verjetno deluje brez problema, če film in pripadajoče podnapise poimenuješ identično.

ibelievein ::

Enterprise je izjavil:

Naloži si VLC
https://play.google.com/store/apps/deta...

Program je še beta, ampak deluje odlično. Ne vem pa kako je s podnapisi, ker vedno gledam brez, ampak verjetno deluje brez problema, če film in pripadajoče podnapise poimenuješ identično.

Sem si že naložil VLC in ta program ne zazna moje datoteke s filmom na telefonu...

xplicit90 ::

Poskusi MX player, meni je predvajal vse kar sem poskusil, tudi s podnapisi.

#000000 ::

Mi lahko en pove, kako spojiti gmail in google play ? meni vedno pravi da nimam pravega username ali pass, a včeraj sem se uspešno konektal na gmail, danes pa ne gre več. Google play pa pravi da nimam povezanega računa.

#000000 ::

ma ne gre nikakor tole mi pokaže ko s pc hočem prenest zadevo, s telefonom pa noče downloadat ?

če grem na gmail preko internet ikonce mi dela, če grema preko gmail aplikacije pe ne

ibelievein ::

xplicit90 je izjavil:

Poskusi MX player, meni je predvajal vse kar sem poskusil, tudi s podnapisi.

Hvala, deluje! ;)

#000000 ::

Aja še tole, imam izklopljeno da se ne povezuje preko GSm onrežja, tale t2 tv go pa sem uspel naložit, zdej pa me zanima, se ta hudič lahko gleda preko wifi ker drugač ne pride v poštev? LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri je najboljši media player? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5815026 (7351) Map
»

Sistem za prejem SMSov na mail ali v aplikacijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
5990 (879) Invictus
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183189 (2208) matmel
»

Izšel VLC 1.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
11615102 (9923) MrStein

Več podobnih tem