» »

Windows Blue RTM še ta mesec, končna različica oktobra

1
2
»

itsjure ::

Microsoft je potrdil, da Windows 8.1 izide 18.Oktobra

nekikr ::

Qushaak je izjavil:

nekikr je izjavil:

Aplikacije so krive. Meni se je to dogajalo, ko sem imel nameščen Samsungov program za SSD diske (mislim, da je bil Samsung Magician). Ko sem ga odstranil, je bilo vse ok. Malo poglej po procesih, ki tečejo zadaj in morda enega po enega izklapljaj in testiraj, če se ti da in če te toliko moti.

Recimo, da si na SSD sveže namestil W8. V čem je poanta, da pri tem še vedno inštaliraš te programe za SSD-je?
Ok kak "migration tool" je dobro pognat, da ti iz "HDD nastavitev" postavi na "SSD nastavitve" (če si samo image restore-al. Samo to je pa tud to. Pol to dol vržeš tak program.
TRIM dela, če se na sveže namesti W8. Skratka ne vem zakaj si svinjate sistem s takimi programi, če se samo od sebe vse optimizira out-of-the-box.

Update firmware-a recimo. Na SSDjih je to še vedno pametno početi. In ker program zasede nekaj MB in požira ravno toliko zanemarljivo RAMa ga pač pozabiš izbrisati.

simnov ::

A ni RTM končna verzija.

Lonsarg ::

RTM=release to manufacturing. RTM boš dobil inštaliran na PCju, ki ga boš kupil oktobra, torej v bistvu je to končna verzija. Ampak je Microsoft ne bo še izdal za širši trg. Preko raznih MSDNA in pdobnih še ponavadi dobi RTM kmalu zatem, ko jo dobijo proizvalci.

simnov ::

Potem je naslov te teme napačen.

Lonsarg ::

V bistvu je ja, bo pa do uradnega izzzida RTM dobil še nekaj updajtov in če smatraš RMT+updati za novo verzijo potem je naslov novice pravilen, ampak ja, kljub novim verzijam ima windows še vedno isti build, torej ni to tehnično nova verzija:)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene Surface RT tablic padajo

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4113270 (9736) techfreak :)
»

Samsung pripravlja telefone s Tizenom, Canonical pa Ubuntu zanje

Oddelek: Novice / Android
4513513 (10575) Marat
»

Google ni navdušen nad kitajsko konkurenco

Oddelek: Novice / Android
175876 (4074) Ginginova
»

Newell o odločitvi za podporo Linuxa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
11129595 (24423) PARTyZAN
»

Nokia napovedala menjavo vodstva, odpuščanje 10.000 delavcev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
10824695 (21617) Icematxyz

Več podobnih tem