» »

Katera tema

Katera tema

T_F_7 ::

Pozdrav!

A kdo ve kako se reče tej temi oz. temu dizajnu, ki ga uporabljata ti 2 spletni strani?

PrestaSshop

MyThemeShop

Spletnih strani s tako temo - temami je veliko, vendar nimam pojma kako se ji(m) reče.

Lp!

T_F_7 ::

Skoraj 80 ogledov in nobenemu se ne sanja.

Mogoče kdo ve kje bi lahko dobil tako temo za Wordpress???

Sem iskal in ne najdem. Lahko je tudi tema za druge CMSe, mogoče si bom lahko z imenom teme pomagal.

Vzdevek ::

Sploh ne vem kaj točno bi rad? Mogoče poskusi iskat pod responsive template ali nekaj podobnega.

Malo bolj opiši kaj želiš. po linkih smartam, da bi stran bila brez robov ali kako? :):|

Za wordpress pa imaš kaj takega:
tonic
helix_ii Priporočam
celestino

Ta helix framework se, da spremenit po svoje in je res dobra zadeva. Upam, da ti to kaj pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

Greg91 ::

Google web 2.0 design.

T_F_7 ::

@Vzdevek
Npr. kot ima site od http://www.prestashop.com/ :
- glava je črne bare
- telo je po navadi belo oz. je ozadje sivkasto kot iz betona ali pa z vzorci
- noga je črne barve oz. betonsko črne
- slideshow dobrodošel

Tale Helix II je malce podobna temu kar iščem, predvsem telo. Glava in noga so sicer drugačnih barv kot imam v mislih, ampak princip je pravi. Sicer pa nerad spreminjam barve temi, ker iz izkušenj vem da pride ven packarija. Teme so narejene v določenih barvah z razlogom ;)

Sem googlau 'web 2.0 theme wordpress' kot mi je veleval @Greg91 in sem našel sledeče: Adora in Momento (najbolj všeč) ter tudi Primero.

Hvala za dosedanje namige, so mi prišli prav.

Zanima me, če imajo teme izdelane po tem principu specifično ime (različno od web 2.0) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

Vzdevek ::

Za ime ne znam povedat, vedi pa to, da teme, ki ti bi popolnoma ustrezala ne boš našel, razen mogoče če jo kupiš, če spreminjanje ne pride v poštev.

T_F_7 ::

Temi bi kakorkoli kakšno stvar spremenil, ne bi pa rad iz ene teme naredil drugo. Moram pa reči da mi ta Momento za katero sem prilepil link povsem ustreza, samo se mi zdi brezveze porabit 40$ pri tolikih zastonjskih temah. Zanimivo da imajo portali s temami točno takšno temo kot jo imam v mislih, vendar v njihovem naboru tem, takšne teme ni.

weasel ::

Ja to je čisto normalno, da bodo imeli za svojo stran posebno temo.

T_F_7 ::

siteov s tako temo je kar nekaj, bistveno manj pa je takih tem za prenest za svojo rabo. nekaj sem jih sicer našel: Panoramica, YourSite, Illustrious.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocena

Oddelek: Izdelava spletišč
114094 (3721) Tody
»

Prilagajanje Wordpressa

Oddelek: Izdelava spletišč
61082 (970) d0rK
»

Prosim za oceno in pomoč pri optimizaciji spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
171619 (1095) R33D3M33R
»

blackle

Oddelek: Loža
162381 (1970) LjubimPeezde
»

Web 2.0 (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
505793 (4313) Tody

Več podobnih tem