» »

Katero zvočno kartico kupiti

Katero zvočno kartico kupiti

manijakk ::

Doma uporabljam za gledanje dvd hišni kino 5.1 mam pa tud rač gor priklopljen za gledanje divx filmov. Zdej me pa zanima kakšno zvočno rabm zraven da bom dobil digitalni zvok.
Mislm da ne rabm 5.1 zvočne sej itak komponenta razdeli na izhode ali se mogoče motm.
Nej mi kdo pove kaj rabm in katero mi priporočate. (do nekje 15-20 kSiT)

BlackHole ::

Rabiš zvočno, ki ima vsaj digitalni izhod, npr. nekateri serije SbLive Player value.

Wolverine ::

Hercules Fortissimo 3, tam okol 15k sit
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

manijakk ::

Da ne odpiram nove teme!

Sem kupu SB Live 5.1 digital out za 12 kSiT in zdej mam pa nov problem. Namreč rad bi povezu z hišnim kinom pa imam na komponenti za digitalni vhod samo dva optična priključka. Pa ne vem kje čem dobit zdej ta kabel, sem mal klicaru po rač. firmah pa mi niso znali nikjer svetovat. Kje bi dobu kabel na eni strani bananca za v zvočno in na drugi strani optični priključek??
Zanima me če bi delovalo da bi jest navaden kabel od zvočnikov povezu z optičnim konektorjem, če bi to delovalo.

Jok3r ::

Nikakor ne bi delovalo;) !!! PAzi optični izhod pošilja svetlobne signale ki se dobijo posebni kabli (v obliki vlaken). Ne moraš ti na optični izhod priključiti navadne kable. Mogoče bi ji dobil v kaki elektro:P trgovini ali pa v conradu;(( .

manijakk ::

Ja sem ugotovu da sem nabavu napačno zvočno. Če hočm pravilno povezat rabm zvočno z optičnim izhodmo tam okol 20 kSiT, jo bom šel dons zamenjat. Pol morm pa še navt kabel ki je na obeh straneh optični stane okol 4 kSiT (4 metre).

Hvala vsem!!

iso2000 ::

Za 5.1 SB Live se da narest en dodatek, ki omogoča optično komunikacijo. Je bil načrt pred kakšnim letom v enem elektorju. Prijatelj ima to narejeno in mu dela bp. Če te zanima bom mogoče še našel načrt.
LP

VASkO ::

jaz mam ta nacrt doma
oz. sem ga mel, dokler nisem prodal livea5.1

nasel sem ga pa na netu na neki nemski strani


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki-PC-TV (hišni kino) pomoč

Oddelek: Zvok in slika
114006 (3560) Riff
»

povezava hišni kino in računalnik

Oddelek: Zvok in slika
12938 (805) St235
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627578 (14834) psytoma
»

Optični kabel in 5.1 zvok

Oddelek: Zvok in slika
165051 (4380) shark_nm
»

dolby digital zvocna?

Oddelek: Zvok in slika
231878 (1592) matevzm

Več podobnih tem