» »

Flash igre, NE MORETE ME PREMAGATI!!!!

Flash igre, NE MORETE ME PREMAGATI!!!!

nuclear ::

v pink-ponku sm najbolši... zmagu sm ga na najtežji stopnji!!! blo je 21:19!!! pojdite tukaj pa potem na ZABAVA, pa imate nekaj flash igrc!! najbolši sm!!! pa ful je tešk!!!

srečen... yesssss!!!:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown
  • zaklenil: Predator ()

V-i-p ::

O temle pink-ponku pa res nebi izgubljal besed...:D ga niti probal ne bom, ker smrdi do neba. Rajši si poglej tale pink-ponk in najboljšega zmagaj 21:4, potem se pa hvali...:P
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

BlackHole ::

V-i-p, zelo cool igra.

Simko ::

JOrdan premagaj me :) .

Kaboom ::

V-i-p : o tem Stolnem tenisu pa jaz ne bi izgubljal besed, dejstvo da so si tukaj očitno izmisli zakone gravitacije in definicijo udarca (lopar je z ročajevm vred kvadrat, torej dvakrat večja površina kot pa je narisan). da ne omenjam AI ki je na vrhuncu, lopar sem postavil na sredino in pustil računalniku naj zmaga, pri 40 udarcu sem nehal štet, računalnik je kar direkt v moj lopar nabijal.

ti le sprobaj tistega ki je Jordan predlagal
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

koyotee ::

Jordan59 mogoče si res car v tem pinkponku, loh pa greva q3rocket areno ali unreal2003 po netu! server postavm na 10bmit (optika) liniji spileva pa od doma na adsl-ju!!! pol bomo pa vidl kdo je bl CAR!!!!!!!1

BlackHole ::

Kaboom, o čem govoriš? Hočeš rečt, da si lopar postavil na sredino in zmagal 40:0? AI namreč pri meni ne nabija po sredini, tudi serv ne. Meni se zdi simulacija udarjanja in leta žogica precej dobra, sigurno precej boljša, kot pri igir v prvem linku, ko lopar samo nastavljaš levo in desno, nobenega spina ali moči udarca.

nuclear ::

V-i-p tvoj pink-ponk nuca še updatanje Schockwaweja, moj pa ne!! tak da mau pr cajtu prihraniš...:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

BigSexy ::

hehe špil je prou gut.. sam men se niti ne zdi težek.. v prvi igri sm zmagal 21:16 :\

nuclear ::

kira težavnost?

mimogrede, dodal sm novih 5 iger(keglanje, skejtanje, gta, smučarski skoki, smučanje)...
zej se pa zjokite kr sm skoču 151,5m...:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

M@re ::

Žal pa je pomoje 151.5 tud največ, kar zadeva lahko prebavi...
pr men je vsak skok dolg 151.5 m...nč več, pa nč manj...:(

Kaboom ::

BlackHole - ti verjetno pod "simulacija" misliš animacija. ker ta je res boljša v Stolnem tenisu.
AI - lopar sem sredi igre postavil na sredino mize in pustil na miru, ga nisem premikal. računalnik je pa z druge strani nabijal direkt v moj lopar. pri 40 udarcih sem nehal štet, verjetno bi vmes lahko šo na pijačo pa bi še vedno računalnik igral.
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

BlackHole ::

Sem poskusil tvojo tehniko in postavil lopar na sredino, pa ga nikoli ni zadel. To mi je čudno.

V-i-p ::

Ne vem no, meni je "stolni tenis" res carski tako dvojka kot prvi del. Čudovito simulira udarce, lobe ima perfektne, o problemu ki ga kaboom omenja, pa prvič slišim, pa sem dosti igral to igro...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

koyotee ::

a loh zaklenete prosm k to je prov brez veze! na koncu bo prišlo samo do hvaljenja, tko k je že zdj!

nuclear ::

koyoteea loh zaklenete prosm k to je prov brez veze! na koncu bo prišlo samo do hvaljenja, tko k je že zdj!

ziher mu nič ne uspeva pri teh igrcah, pa je jezen...hehe sej bo bolš...:D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

V-i-p ::

v pink-ponku sm najbolši


Le kdo se je tukaj hvalil? Jaz mogoče? Najdi mi eno besedo, kjer se se hvalil. Jaz samo povem, da tvoja igra pač za moje pojme ni niti pod razno primerljiva z tistima dvema, katerih link sem dal. Če je to za tebe hvaljenje, potem pa naj bo tako, da ti bo le lažje pri srcu. In še enkrat, o igralnosti tvoje pač ne bom izgubljal besed, zame je pač, oprosti, nikakršna.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

nuclear ::

om, kirmu si zej to reku? men al koyotee-u, kr ti js nič nisn reku, koyotee je neki zežil...;(
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

OldSkul ::

Ti povem da so te igre ki jih imaš na strani čist zanič, tko da se z njimi ni za hvalit!

nuclear ::

dej nabav si špegle sadarj79 pa se ne cmer tle na slo-techu! js se nism z njimi nč hvalu ampak sm hotu sam da bi vih vi igrali kr so (vsaj)men fajne!

za drugič sadarj79 ti pa priporočam da se greš cmerit na drug forum!
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

koyotee ::

ti se pa ne hval Jordan!!!!!! zaklep plis

nuclear ::

daj spokaj dol, ko mi bo prekipel! admini...:'(
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Predator ::

kot prvo naslov teme je pretirano capsan, kot drugo tema je bila odprta za hvaljenje, tretjič začelo se je žaljenje....

dovolj razlogov za zaklep

:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pekač za pizzo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15145990 (9196) MArkusPrimus
»

tenis- začetnik

Oddelek: Loža
52067 (1792) St235
»

Badminton lopar

Oddelek: Loža
258017 (3842) Bellatrix
»

pomoč pri termodinamiki

Oddelek: Loža
101944 (1816) šernk
»

Peak power of the human body (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
17010125 (7212) PersonaRudis

Več podobnih tem