» »

Trenutno MOCNO odsvetujem nakup Sony Xperia Z telefonov

Trenutno MOCNO odsvetujem nakup Sony Xperia Z telefonov

1
2
3 4

Redneck ::

Meni so na uradnem servisu rekli, da jim bodo zagotovo zavrnili kot fizicno poskodbo. Ni bad luck, ce gre za napako, ki se dogaja
mnogim na vec trgih, proizvajalec pa se dela neumnega. Sem opisal v kakem primeru bi bil bad luck, tako pa gre za bedno nategovanje.

Siddh ::

klinker je izjavil:

Siddh je izjavil:

z iphoni ki so 90% stekleni se dogaja isto, skoraj vsak iphone že je imel zamenjano steklo
zdaj pa sony naredi tak steklen telefon in normalno, da bo pokal, ampak ker ni iphone je avtomatsko sony največja baraba na svetu
sony pa trenutno nemore nič drugega naret, kot da do konca razvije naslednji flagship
tudi če bi priznali, da ima telefon serijsko napako z steklom, bi ga nazaj prinesli še vsi, ki so telefon sami poškodovali, servisi pa kot vemo ne znajo telefona nazaj sestavit, kot je bil in potem bi sony bil v še slabši luči kot zdaj

tisto kar pa se je zgodilo REdnecku pa je bad luck I guess, mojemu sošolcu se je podobno zgodilo na nekem htcju


Resno, od kje ti take :D
Ce bi se to iPhone-om dogajalo bi blo ze na 24kur in vseh moznij pejgih. Zato ker pa je sony (android) se pa folk tolazi, ker ponavadi se pljuva le v apple novicah ;)
Ironija >:D


Ker lastniki iphonov jih imajo za sveti gral ali nekaj takega, če je kaj narobe z telefonom se sploh ne pritožujejo in rečejo bo že bolje pri naslednjem


blackbfm ::

spet nekaj na pamet a? seveda je marsikaj narobe z iphonom, še vedno pa na splošno deluje boljše kot konkurenca

Redneck ::

Se kar nadaljuje in cedalje vec je takih primerov in pritiska na Sony naj nehajo nategovati...

http://androidforums.com/sony-xperia-z/...

http://talk.sonymobile.com/thread/12962...

Redneck ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

Redneck ::

Kaksne smeti od firme.. Mi je bilo sumljivo, ker je bila kar naenkrat tema na talk sony forumu mrtva in se prijavim in vidim, da se ne da objavljati komentarjev, ker so dali kot assume answered :) Kaksni brezvezni nateguni. In tudi ne pusti ustvarjati novih tem... Kako gnila cenena firma, da probajo na ta nacin obiti mnenja uporabnikov. Ce je problem prevelik, ga pac brisi ali blokiraj... Ni za verjeti kako nizko lahko pade taksna firma.

Povzetek: Sony aktivno skusa prikriti tezave in zelo verjetno tudi najema firme, ki bi z googla in search providerjev brisali zadetke, ki kazejo na tezave. Skratka namesto, da bi resevali stranke, sredstva raje namenjajo za skrivanje tezav. In od take
firme bom se kdaj kaj kupil ja...

Okapi ::

Malo si že dosadan.>:D

O.

LitralSM ::

Redneck je izjavil:

Kaksne smeti od firme.. Mi je bilo sumljivo, ker je bila kar naenkrat tema na talk sony forumu mrtva in se prijavim in vidim, da se ne da objavljati komentarjev, ker so dali kot assume answered :) Kaksni brezvezni nateguni. In tudi ne pusti ustvarjati novih tem... Kako gnila cenena firma, da probajo na ta nacin obiti mnenja uporabnikov. Ce je problem prevelik, ga pac brisi ali blokiraj... Ni za verjeti kako nizko lahko pade taksna firma.

Povzetek: Sony aktivno skusa prikriti tezave in zelo verjetno tudi najema firme, ki bi z googla in search providerjev brisali zadetke, ki kazejo na tezave. Skratka namesto, da bi resevali stranke, sredstva raje namenjajo za skrivanje tezav. In od take
firme bom se kdaj kaj kupil ja...

Niti ne, proizvajalci grafičnih kartic so veliko bolj uspešni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Redneck ::

Okapi, seveda. Tak je cilj. Gnjide skrivajo, ne vidim zakaj bi jim pustil :)
Naj se navadijo, da neprijetne teme ne zginejo kar tako. Zaradi tega, ker
je vecina ovc, mislijo, da smo vsi ovce..

Ales ::

Si sploh ugovarjal stvarno napako in kakšen je bil uraden odgovor?

Dejan_007 ::

Dej posliki, da lahko ostali vidimo ta zaslon in podamo kakšno pametno mnenje !

Redneck ::

Moj telefon je moj foto. Cakam, da se se nabere primerov. Odvetnik predlagal.. Itak je uradno zavedeno kdaj sem servis obvestil o tem.. "Uradni odgovor" je bil, da bo Sony to zavrnil. Na nekaterih trgih se pod pristiskom strank in watchdogov ze nekaj premikajo, pri nas pa se bodo verjetno med zadnjimi. Do septembra enkrat se pocakam, potem pa pricakujem hitro resitev..

Zaslon je nehal dodatno cveteti. S prvotnih 3 razpok je sel na cca 7, se 4 v zgornjo smer.. Od takrat je stabilen..
Identicna zgodba se dogaja mnogim in na Sonyjev forum sem se prijavljal 15 minut, ker te 10 krat ven vrze, da si
napacno verifikacijsko kodo vtipkal in se vedno kaj drugega, ceprav nisi,.. in itak sem mnenja, da na ta nacin
skusajo umetno odpraviti folk.. Lahko bi na bolhi za 150 Eurov kupil nov zaslon ampak nimam tega namena..

Bodo popravili.. Ali pac dosegli, da bo trgu jasno kake izdelke in z kako podporo prodajajo.

Redneck ::



Na zacetku so se pojavile tri od leve proti desne navzdol do power buttona od mesta kjer z kazalcem drzim telefon kadar ga odklepam/zaklepam. V cca 2-3 sekundah. Ostale, navzgor pa tekom vecih dni pocasi.. Vsakic kaka nova, zdaj pa je tako ze nekaj casa. Digitizer ne dela nad najnizjo in vse do vrha..

Ni ravno komot tule pravilno linkat fotke z shrani.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

Redneck ::

http://talk.sonymobile.com/thread/14638...

Se tipicen primer kako pridno hitro zaklenejo in individualizirajo
vsako tako temo. Takoj zapreti in ces to se na servisu ureja..
Da se ja ne nabere vec uporabnikov. Vse hitro pokazat kot
posamicni primer in hitro utisati..

Je pa moj imel natanko take razpoke najprej kot ta na teh slikah,
sami da z druge strani..
http://talk.sonymobile.com/thread/12760...

BladE_ ::

Podobno zadevo ima tale... definitivno zarota!

markodj je izjavil:

Lep pozdrav

Tudi sam imam težavo z uveljavo garancije zaradi ekrana.. Imam 2 meseca star SGS4 kateremu je iz neznanega razloga (na ramu trdijo da je poškodba mehanska) počil ekran. Ne steklo ampak panel. Stvar mi niti približno ni jasna ker mi telefon nikoli ni padel in ga nisem nikamor prtisnil niti se vsedel na njega. Na telefonu imam namesto zaščitne folije safirno steklo ki ni počilo in prav tako tudi gorilla glass na samem ohišju telefona. Zato sumim da je panel počil zaradi pregretja telefona, ker sem ga uporabljal 24/7 in je bil vedno vroč, razen ponoči :). ne razumem kako lahko trdijo da je okvara oz. poškodba mehanska če to NI
Akcija - Reakcija

koyotee ::

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Siddh ::

sony nebo napake priznal ker bodo potem kupci še naslednjih 5 let nosili xperie z z razbitimi ekrani, češ, da je to stvarna napaka in bodo imeli na koncu z tem večjo škodo, kot pa da prodajo manj telefono


hojnikb ::

heh tole je še večja žalost kot ONEX. No tukaj je htc vsaj popravo zadeve.
#brezpodpisa

Redneck ::

Ni zarota ne nic, ker ima tudi Samsung baje podobne tezave z steklom zadnje case. Ocitno je zadevo narediti tako, da se material ne utrudi zahtevno, in ce ne znajo, naj se zjasnijo tudi oni. Ocitno material hitro izgubi zeljene lastnosti.

Sony je na ta nacin ze priznal napake pri Sony Arc telefonih kjer so zaradi napake pokala ohisja. Enako je bilo.
Najprej so vse zanikali, nakladali, na koncu pa priznali in menjali na lastne stroske..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

Redneck ::

Zna biti, da je ravno v tem zgornjem delu pod zaslonom, oz med prednjo in zadnjo ploskvijo nekaj, kar vrsi pritisk nanju in v nekaterih primerih zaslon poci, v nekaterih pa se zadaj steklo pod pritiskom odlepi. Spekuliram glede na ta soroden problem:
http://talk.sonymobile.com/thread/14631...

Redneck ::

Zna biti, da je ravno v tem zgornjem delu pod zaslonom, oz med prednjo in zadnjo ploskvijo nekaj, kar vrsi pritisk nanju in v nekaterih primerih zaslon poci, v nekaterih pa se zadaj steklo pod pritiskom odlepi. Spekuliram glede na ta soroden problem:
http://talk.sonymobile.com/thread/14631...

Nasploh se je sedaj po mojem pricakovanju zacelo usuvati:
https://www.facebook.com/sonymobileuk/p...
http://community.o2.co.uk/t5/Android-De...
http://forums.hardwarezone.com.sg/sony-...
http://forums.meteor.ie/t5/Sony/Xperia-...
http://forums.guru3d.com/showthread.php...
http://www.forumforpages.com/facebook/s...
http://hellopeter.com/sony/complaints/x...
http://forum.vodafone.co.uk/t5/Sony/Xpe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

Redneck ::

Prakticno identicna moji..

Dejan_007 ::

Ne verjamem, da bo SONY priznal svojo napako (če je to sploh njihova napaka). Treba je vedt (kolikor sem razbral), da je tale zaslon zelo občuljiv in, da je že ob majhnem padcu oz močnejšem pritisku to možno, žal. Pri iphonu, samsungu so zasloni zaščiteni bolje !!!

Siddh ::

ne pa niso, samo spomni se iphona 4, lastniki novega S4 pa tudi že poročajo o nenadnih razpokah na steklu


wtfomg ::

Siddh je izjavil:

ne pa niso, samo spomni se iphona 4, lastniki novega S4 pa tudi že poročajo o nenadnih razpokah na steklu


iPhonu 4 ni nikoli steklo samo od sebe pokalo. Poleg tega je gorila glass, tak da je trpežno. Meni je že ogromnograt padel na parket, asfalt, ploščice, beton z kakega 1 metra in se je samo popraskal. Verjetno sem mel kar nekaj sreče, da je bol ko ne vedno padel na rob in ne direkt na steklo. Ampak vseeno, očitno ni tako krhko da bi se kar tako strlo.

Dejan_007 ::

Težko verjamem, da ti bo kdo (prodajalec, serviser) sprejel telefon s počenim ekranom kot stvarno napako. Ne verjamem v te pravlice !!

Težko pa bo dokazat, da je zaslon počil sam od sebe !!!

jusv ::

Dejan_007 je izjavil:

Težko verjamem, da ti bo kdo (prodajalec, serviser) sprejel telefon s počenim ekranom kot stvarno napako. Ne verjamem v te pravlice !!

Težko pa bo dokazat, da je zaslon počil sam od sebe !!!


Nimaš variante da ti to priznajo. Se strinjam!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Siddh ::

jusv je izjavil:

Dejan_007 je izjavil:

Težko verjamem, da ti bo kdo (prodajalec, serviser) sprejel telefon s počenim ekranom kot stvarno napako. Ne verjamem v te pravlice !!

Težko pa bo dokazat, da je zaslon počil sam od sebe !!!


Nimaš variante da ti to priznajo. Se strinjam!


to sem že jaz na prejšnji strani govoril, če bi priznavali pok stekla kot stvarno napako, bi folk telefon vrgel na tla in nesel na servis, ter dobil zastonj popravilo


Redneck ::

Ocitno vam fantom stvari niso jasne. Gre za proizvodno napako. Pri Sonyju so jo ze priznali tudi
na verziji tabletov in imeli recall. Vi razmisljate kot mali Slovenci, vajeni tega kar vam tu
vsak trgovec skusa prodati. V odraslem svetu obstajajo zakoni, standardi, uzance in dejanske
pravice. Se je pa treba za njih vcasih malo boriti, ker je prevec takih, ki se obrnejo na
hrbet in stegnejo vse stiri od sebe, in taki tudi nam ostalim, ki telefonov npr ne mecemo
po tleh, otezujete uveljavljanje pravic iz naslova teh napak. Ker so se proizvajalci navadili
na ovce, mislijo, da smo vsi ovce, dokler ne dobijo dovolj feedbacka, da temu ni tako.

Takrat, in zal prepogosto samo takrat, storijo kar bi morali ze takoj. Morate razumeti, da jaz
bom poskrbel, da mi bodo odpravili lastno napako. Tukaj pisem, da se tudi nekateri ostali
nehajo vesti kot ovce in vsako stvar, ki jim jo kdo rece ali napise, jemati za sveto.
Predvsem pa, da tisti, ki kupujejo telefon, vedo kaj jih potencialno caka. Zivljenjska
doba do treh mesecev in ponoven nakup drugega telefona, oz strsek cca polovice novega
na servisu, dokler ne priznajo napake.

Proizvajalec je proizvedel izdelek z napako. Manifestira se na nacin, ki samo na povrsju kaze
podobne simptome kot fizicna poskodba, a ni tako. To je vse. Kaj nek precedens pomeni za njih
mene ne zanima. Imajo navsezadnje moj mail in bi lahko diskretno ponudili menjavo in bi seveda
to potem morali vsakemu, ki ima tako tezavo. Oni pa to prikrivajo, na forumih zapirajo teme in
nasploh zaenkrat aktivno skusajo pomesti vse pod preprogo. Tako ne gre in ne bo uspelo.

Tisti moment, ko sta Sony in Samsung zacela stranke jemati za ovce, cetudi se jim marsikdo prav
grozljivo lahko pusti, sta si zasluzila, da skripneta in da njun trg prevzamejo drugi Korejci,
Kitajci, Nokia, kdorkoli.. Take firme nimajo kaj gnojiti po trgu.

Se to: Nekaterim je ze pocilo steklo tudi na zamenjanih telefonih. Skratka tudi napaka se ni odpravljena v
novejsih serijah. Dejansko je telefon casovna bomba v smislu zaslona. Slej ko prej bo skripnil, ce ne
odpravijo dejanske napake, ki povzroca pokanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

davort ::

Zdravo jaz sem zasledil to temo zaradi tega ker mi je pocilo prednje steklo na sony xperi-i ko se sem zjutraj prijel telefon in izklopil polnilec iz telefona ekran dela cev. Sano prednje steklo je pocilo zgorna polovica je mrtvase sploh ne odziva kaj na naredim aja pa se to ko sm zvecer telefon priklopil je delal se normalno nobene poke ni bilo na ekranu vem pa da komar ni toloko tezak da bi ga pocil in ce tudi se je zaletaval vanj ni mogel pociti ekran. Sedaj nevem ali naj nesem na servis ali naj zvoham nov ekran in ga sam zamenjam?

Popravek ko sem ga izklopil iz polnilca zjutraj ni vec delal cev ekran zvecer pa je bil se normalen in funkcionalen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: davort ()

Redneck ::

Preveri, ce se je na netu tudi za ta model to ze pojavilo kot mnozicna napaka in je potem lazje. Vsekakor obvesti servis, ze zato, da se bodo spet simpaticno delali butaste, da je to "prvi" tak primer.. Koliko je telefon star?

Redneck ::

Si mislil Xperio Z? Sem mislil, da imas morda kako drugo Xperio. Ce imas Z, dobrodosel v klubu :) Se nas bo verjetno
kar nabralo.. Skoda, da nisem kupil Kitajcka. Nekaj kitajskih
unicenih izdelkov so mi v zivljenju menjali tako, da sem
dobil boljsi in novejsi nov model. Tukaj bi bila to Xperia
X1, samo Sony ze napak ne priznava, kaj sele, da bi jih resil
tako, da bi clovek spet dobil nasmeh ob njihovem izdelku..

davort ::

telefon je star 4 mesece

pa se to ker telefon pazim skoraj bolj kot svoje dragulje med nogami tako da nevem jaz sem kupol telefon da bom imel mir za vsaj tri leta sedaj po tako kratkem času pa se zgodi.

ja xperio z imam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: davort ()

davort ::

pa tako so jo oglasevali a je neverjetno zmogljiva in trpezna nakoncu se pa izkaze da je ta telefon tako krhek. nakoncu sem se tepel po glavi zakaj nisem vzel samsunga s4

Redneck ::

Tudi sem sem mislil, da sem nasel dober telefon za vsaj 2 leti..

Tukaj imas vec kot 100 ljudi, ki so zmotno mislili podobno, so pa vsem na servisu rekli, da so edini z tako tezavo..

http://www.xperiablog.net/2013/04/03/an...

davort ::

sedaj res nevem ali sem vrgel 700 ejev stran ali ni se vse izgubljeno

Redneck ::

Na zasebno sporocilo sem ti poslal mail od vodje servisa in mu kar mailaj, da imas tudi ti enak problem kot tile na linku, ki sem ga nazadnje limal in da pricakujes popravilo v okvoru garancije in naj kar obvesti centralo, da imajo tudi SLO stranke te tezave in se zavedajo, da gre za Sonyjevo napako in pricakujes brezplacno popravilo.

davort ::

sem poslal use kar si napisal in bomo videli kaj in kako

davort ::

pa se to smpozabu povedat kolega ma isti telefon kt jst in se kaksen.In ko ga je dau v vodo sta se mu obarvala dva indikatorja in mu je crknla osvetlitrv telefon normalno delou naprej ga da na servis so mu povedal da je skurjena plata in so mu zamenal kompletni plato tut procesor pod garancijo in seveda vse gumice zdej pa nevem kaj nardit. Ker če maš obarvane indikatorje pomen da jih nisi dovol zapru IN GARANCIJE NE PRIZNAVAJO če se ne obarvajo pa jo priznavajo. In se to da nima nobenga poznanstva na servisu in nič.

Siddh ::

Bolj razločno povej, je moral plačati popravilo ali je prišel skozi zastonj in je vse šlo pod garancijo?


davort ::

vse je šlo pod garancijo

_commandos_ ::

indikatorje lahko sam doma razbarvaš

davort ::

vem

da jih lahko

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: davort ()

Redneck ::

Trenutno servis caka nek odgovor od Sonyja..
Ce prevedem, naj bi izvedel, ali se bo Sony
se malo smesil, ali pac ze priznal napake..

davort ::

zdravo jaz sem danes klical že četrtič klical na servis in telefon ni prešeu še iz tuine ker sony xperia z se ne popravlja v sloveniji ampak na uradnem sony servisu nekje v tuini

Redneck ::

Meni si so z Toptima sporocili, da bo odgovor negativen in sedaj z vec portali ala CNET, Techspot, Inquirer.. pripravljam material za clanek na to temo, ker so ravno porocali o launchu Xperia Z1, ki se reklamira na enak nacin, ima pa enake materiale le zadnji del iz aluminija, kar pomeni, da bo namesto tako kot se dogaja mnogim, odstopil zadnji del (ocitno zaradi notranjega pritiska), zagotovo pocilo steklo..

Cas je, da se mediji malo razpisejo, materiala in virov pa imajo pocasi dovolj za zanimive ugotovitve.

Pa priravlja se pismo predsedniku Sonyja in Sony mobile..
Tovrstno vedenje ne more in ne bo postalo norma.

Treba firme nauciti odgovornega vedenja do potrosnikov.

Za kozlat, ko berem marketinski pomp o Z1 in o tem kako je trden, vodoodporen, itd..

Thunder wave ::

Xperia Z1 in Z Ultra sta narejena drugace kot Z in do takih tezav naj ne bi prihajalo. Priblizno koliko uporabnikov pa si nasel, ki imajo enak problem kot ti?

Redneck ::

Tudi pri Z naj ne bi... Ultra ima ze svoj nabor tezav.. http://www.xperiablog.net/2013/08/21/so...

Poglej linke za Z, ki sem jih podal. In upostevaj, da sem se na Sonyjev forum uspel prijaviti sele v 15 poizkusu, ker je celo cudo tehnicnih "tezav", da veliko ljudi prehitro sveto verjame, da so verjetno ze kaj sami naredili, itd. Na Slo-techu sva trenutno le dva.

Firme, ki zaklepajo in brisejo neprijetne teme po lastnih forumih, verjetno tudi pridno placujejo druge firme, da po netu brisejo in odpravljajo z search enginov za njih neprijetne iskalne rezultate.. Sam sem o tem, iz vsega kar sem tu videl, preprican.
V Angliji serviserji lazejo uporabnikom, da so eini s takim primerom in se na forumih potem te stranke norcujejo iz tega..

In ne, Z1 je konstrukcijsko in oblikovno kar tam tam.


In jaz opozarjam na to, da je SONY kot firma, slabse sranje kot katerikoli stant v Srbiji, kjer si
vsaj ne domisljas, da imas kako podporo. Sony pa v marketingu nateguje, servisi in firma lazejo in
se se vedejo kot kriminalna zdruzba, ki natege skriva in prikriva. Prav je, da se morebitni kupci
tega zavedajo. Sam od forumasev pricakujem, da svoje negativne in pozitivne izkusnje jasno podajo
tudi drugim uporabnikom. Moja je tu porazna.

In glede na to, da so nekaterim popokali ze zamenjani telefoni, Sony pri obstojeci seriji Z ni se nicesar odpravil, glede na to kdaj je bil Z1 ze v pripravi pa konstrukcijsko izboljsav zagotovo niso izvedli, ce pa so jih, pa je to lahko le posledica
tega, da so dobro vedeli kje je tezava. Kakorkoli obrnes..

Bottom line je, da ne glede na to, ali bo prihajalo ali ne, Sony napak ne bo hotel zlepa odpravljati.
Tudi prav, bo slo pa zgrda. Samo ogledalo bo treba malo bolj nadlezno kazati. Se dobro, da smo v 21
stoletju vsi mala vas, z vsemi svetovnimi mediji, itd... Ti je pa ze po linku zgoraj lahko jasno, da
so zaceli Sonyju nekateri za malo bolj pod prste gledati. Prav je tako. Jim zal ni za zaupati.

Popravek: Tudi Z1 ima stekleno prednjo in zadnjo stran, kot Z.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redneck ()

davort ::

toliko o teh dripcih telefon je biu skoraj en mesec na servisu in niso naredili NIČESAR prednjega stekla niso zamenali ker se to ne obravnava pod garancijo.Zdej vem da sonyja ne kupim nikoli več in seveda sem vrgu 660 ejev v koš.Zdej če ve kdo za čenejšo verzijo zamenjave stekla naj mi sporoči.Pa še to da sm na servis morau klicati usake dva dni da so mi povedali da na pokličem spet čez dva dni se mi nezdi niti malo korektno.Takega sranja nisem še imeu kot je SONY XPERIA Z pa sem ga zanalašč uzeu da bo ja malo bolj trpežen da ga nebom slučajno zdrobil.Tako da zdaj iščem druge rešitve.

Redneck ::

Zdajle se z vecjimi portali pogovarjam, da spisejo clanke o tem, ker so ravno pisali o Xperii Z1 in da je pomembno, da se morebitni kupci zavedajo, da sony prodaja skart robo in
se potem delajo neumne (ker ocitno so) in
za ta skropucala ne nudijo nobene podpore.

Ne le, da telefoni niso vzdrzljivi ampak cele
serije niso izdelane za vec kot 3 mesecno
delovanje preden popokajo ali razpadejo..

Pa na evropski potrosniski center sem jih
prijavil. Pa se sele ogrevam. V teh dneh
si bom sele res spet cas vzel. Zaslon
se na bolhi dobi za 150 samo ga iz
principa ne bom menjal sam.

Na ZS sem ti poslal se ime in mail osebe na
EPC (evropski potrosniski center)..

Kadar naletis na nategune, je tvoja dolznost, da druge obvestis o tem in jim s tem omogocis
boljso moznost za pravo izbiro, kot si jo bil
delezen sam. Sam jim telefona nisem predal, ker
sem vedel, da bi bilo tako, kot je bilo pri tebi. Skoda casa in gledat zabite frise, ki
ti lazejo in se delajo neumne (morda celo bolj
kot ze so)..
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lcd zaslon 30eur - je to mogoce?

Oddelek: Mobilne tehnologije
183914 (2805) GupeM
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15339695 (27926) b787
»

Sony xperia z2 vs samsung galaxy s5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8826565 (22595) b787
»

Mocno odsvetujem nakup xperie z1

Oddelek: Mobilne tehnologije
367129 (5444) Pro_moted
»

Xperia Z1S - zmogljiv telefon v žepu prijazni obliki? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5032154 (28809) floyd1

Več podobnih tem