» »

Problem windows 7

Problem windows 7

xeroxan ::

Lp, imam problem z windowsom oz. driverjem oz. sam točno več nevem kaj bi lahko bilo narobe.. Takole je: nekaj časa mi je javljalo problem: windows display driver kernel XXX.XX stopped responding and has recover. S tem mi je zaštekal računalnik in slednji se je ponovno zagnal. Na displayu se pojavlja črn screen in čez par sekund se računalnik reebota. Probal sem na novo inštalirati windows, naložil driverje vendar se problem še vedno pojavlja... prebral sem dosti literature na googlu, očistil površino grafične in vse vtičnike vendar ni nič boljše... drugače računalnik dela normalno, tudi filmi delujejo normalno vendar youtube, facebook in še kdo pa reebotajo računalnik in javljajo napako v driverju. hvala za pomoč
Lp

robertodee ::

pozdravljen.


to se ti dogaja na stacionarnem računalniku ali na prenosniku?...

podobne težave sem imel z winfast grafično kartico 8800GT. zadeva je v tem da je imela grafična po defaultu
bug v grafičnem biosi in hlajenje ni delovalo dobro.

prenesi si program FRAPS, da ti izpisuje koliko fps-jev se ti prkazuje na youtubu in facebook (predvidevam da tudi video).

prav tako si prenesi HW monitro in spremljaj temperaturo grafične kartice ob gledanju videa na youtubu...in če temperatura poskoči preko 90°C ali celo še višje......pomeni da ti hlajenje grafične ne deluje dobro oz. se bo počasi poslovila (memory na grafiki)....

poročaj....da vidim če je to to....

lp....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvrajen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
191156 (643) TroxWe
»

'freezanje' celega računalnika (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11511126 (9151) FlameZY
»

Težave z zvočno kartico

Oddelek: Zvok in slika
192596 (2347) MaticKregar
»

P8Z68-V LX, 1155 zvit pin in grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
172006 (1775) OChack
»

Slab performance novega racunalnika v enem izmed programov

Oddelek: Pomoč in nasveti
223177 (2676) Ryker

Več podobnih tem