» »

WIN 2000 BOOT ?

WIN 2000 BOOT ?

rookie ::

Ej folk na stroju smrti mam nalozen win2k pa sem zdej nalozu ME SRANJE !!! Pa prklopm stroj smrti mi zmer boota WIN ME !!! Pa kako nej zdej v win2k pridm ?
Odgovor ma a kdo ?:D;((
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

JLP ::

Dej no Inštalacijsk CD od Windows 2000 pa uporab Recovery.
Live long and prosper!

rookie ::

Ja sm ze dau pa mi on kr zacne instalirat se enkrat winse ? In kaj naredi ce das recover ?;((
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

JLP ::

Ja maš nekej uporabnih ukazov za odpravljanje težav. Med drugim je tud ukaz fixmbr (u Recovery console) ki ti poprav MBR.
Live long and prosper!

rookie ::

Ja kako pa pridt do tega programa RECOVERY la kaj ze ?;((
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

JLP ::

Daš not inštalacijsk CD od Windows 2000.
Pol pa restartaš kompjutr pa bootaš s CDja.
Tm maš pa pol opcijo za recovery.
Live long and prosper!

bzagozen ::

Ne vem, če mislite pravo. Mislim, da se reče Repair Windows 2000. Če zbereš to, ti bo popravil zagonski programček. (Dela z ali brez Emergency Repair Disk). Preverjeno 100%. Sem mel včeraj isti problem. :)

rookie ::

Eh problem resen NIKOLI NIKDAR VEC NIC DRUGEGA KOKR WIN2k GOR !!! (mogoce ksn linux) ampak WIN2k zakon !!1 Sam mam en problem se k pridm v win2k mi noce v raziskovalc mi ful dolg casa cak (pa tut omizja mi ne pokaze ) pol mi pa nabije error da ne more do ene datoteke oz. da se ena naprava ne odziva ??? HELp

Thanks :\:\:\
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

Han ::

Če si imel prej nameščen SP1, ga še enkrat poženi...

jetam ::

Nič ne rabiš bootat s CDja. Preden se začne boot sekvenca pritiskaš F8 in potem te vpraša kakšen zagon oz kaj hočeš zagnati pa je.
Error on line: Object of type SIGNATURE expected

rookie ::

b>jetam : Pri Win ME to ne deluje !!!!
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

MiHec ::

Hm....Do recovery console prideš tako:

To install the Recovery Console as a startup option

With Windows running, insert the Windows 2000 Professional CD into your CD-ROM drive.
Click No when prompted to upgrade to Windows 2000.
At the command prompt, switch to your CD-ROM drive, and then type the following:
\i386\winnt32.exe /cmdcons

Follow the instructions on the screen.
Notes

To run the Recovery Console, you must restart your computer and select the Recovery Console option from the list of available operating systems.
You must be logged on as an administrator or a member of the Administrators group in order to complete this procedure. If your computer is connected to a network, network policy settings may also prevent you from completing this procedure.
To see the commands available on the Recovery Console, type help at the command prompt.
You can allow a user to run the Recovery Console without logging on by enabling the Automatic administrative logon when using recovery console attribute in the Group Policy snap-in. This attribute is located in the console tree under Local Computer Policy/Computer Configuration/Windows Settings/Security Settings/Local Policies/Security Options.
If your computer will not start, you can run the Recovery Console from the Windows 2000 Professional CD (if you have a bootable CD-ROM drive) or the Setup disks. See Related Topics for information on running the Recovery Console when your computer will not start.


Če pa ne pa probi s setup diski ki jih prav tako narediš iz win 2000 cd-ja:

To create setup disks

Insert a blank, formatted, 3.5-inch, 1.44-MB disk into the floppy disk drive.
Insert the Windows 2000 CD-ROM into the CD-ROM drive.
Click Start, and then click Run.
In the Open box, type d:\bootdisk\makeboot a: (where d: is the drive letter assigned to your CD-ROM drive), and then click OK.
Follow the screen prompts.
Important

You will need four blank, formatted, 3.5-inch, 1.44-MB floppy disks. Label them Setup Disk One, Setup Disk Two, Setup Disk Three, and Setup Disk Four.
Note

You can create the setup disks from a computer running any version of Windows or MS-DOS.



PaintBall rules!

MiHec ::

P.S. Ni se mi dal prevajat:D
PaintBall rules!

rookie ::

MiHec to sem ze zrihtu ampak vseeno hvala !!!! Glede prevajanja "kermu bi se pa dal":D !

HVALA
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč Prosim Vista!

Oddelek: Pomoč in nasveti
202396 (2176) mala00
»

Prehod iz Win2000 na Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
362120 (1445) chrush
»

Win. could not start...... wtf. \windows\system32\config\system

Oddelek: Operacijski sistemi
82378 (2291) Tovaris Stalin
»

Ikone v win XP izginile po uporabi programa Spybot Search & Destroy. Kako dobiti ikon

Oddelek: Pomoč in nasveti
52126 (2082) riba43
»

Windows XP - težave z zagonom

Oddelek: Operacijski sistemi
62679 (2521) SebaR

Več podobnih tem