» »

kdo sluzi denarce s rac. grafiko?

kdo sluzi denarce s rac. grafiko?

dexter ::

Hello!

Koliko vas je ki sluzite/delate (honorarno,redno....) s graficnimi programi, mislim web design,oblikovanje,nactrovanje....al kaj podobnega,ce lohk napisete ker software?

Kaki dnarji se obracajo?

LP

Dalmatinc ::

zgleda da doben:D

AlchemY ::

kaj bi pa konkretno rabil, program ali kaksen koncni izdelek, bodi malo bolj konkreten!

LuiIII ::

Ja jaz že. Uporabljam pa Intergraph MGE, Microstation, PixelPro, Mappublisher, Photoshop, Illustrator, Ghostscript, OCAD in še kaj bi se našlo. Seveda je vse kupljeno, da ne bo kakšne pomote. Aja, bavim se z izdelavo kart (zemljevidov).
Če rabiš kakšen nasvet glede ekstremno velikih rastrov, kar vprašaj.

Lui

OrlyTM ::

tut jest ... Corel Draw, PhotoShop ... pa tut winword kdaj prav pride :))

Delam pa drugač sitotisk. [med drugim]

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

dexter ::

Sranje sem sel ofline pa sem napisal ene 30 vrstic,grem gor pa mi zajebe tale registracija.Jeb..

Povzetek:
-ne rabim `dirty`software,so demo verzije kar rabim
-Luilll;verjetno delas pri kaki firmi,jaz tudi na Pro/E,mogoce se pa motim?
-kupil bi dreamwaver,flash ce se bi dalo s tem kaj honorarno iztrzit

-mislil sem pa na take odgovore:
-Sem Janez,studiral mayo (kot vidim na forumu jih je ene par ki sprasuje za max,mayo a je to sam hobi) 2 leti, poslal CV Arxelu ,dobil job, zasluzim 2000dm na mesec.
-Sem Tone,obladam izdelavo internet strani,delam honorarno za xxx podjetje,dobim za en drek dnarja.

LP:)

LuiIII ::

Ja delam v eni firmi pravzaprav inštitutu. Da bi si sam kupil Intergraph software!? Uf raje bi si zgradil novo hišo!:) Študiram geodezijo, prej omenjenih Intergraph programov sem se učil (in se še) kake 2 leti. Popolnoma zaobvladal pa ne bom nikoli. Koliko dobim? Zadosti.:D

Lui

Cr00k ::

Ja jst delam doma, sem dijak, delam net strani, zasluzm dost da si kej nabavm...oz. prsparam

Tjulenj ::

se jest :D student, obcasno delam spletne strani, sponzoriranje pa.. kokr kdaj. so dobri in slabi casi. dost je odvisn za koga delas

zetko ::

Moj frend dela pr Arxlu in sicer z Mayo 8-)

bastadu ::

Kje je ta Arxl? Maš kak link?

AndrejX ::

Hej LuiIII, midva se pa poznava!

Drugače pa:

Študiram arhitekturo. Uporabljam Nemetschek Allplan FT (modeliranje in vizualizacija arhitekture), seveda original, okoli 4 leta. Potrebno se bo vreči še v Cinemo 4D ali Lightscape.
O denarju pa ni zdravo govoriti. Zato se pridružujem LuiIII-mu: dosti in vedno več.

zetko ::

Arxel tribe se ukvarja z izdelovanjem iger. Mislm da jih je večina slovencev. Njihov hp pa najdeš na http://www.arxeltribe.com/ :D

Yohan del Sud ::

In vsaj eden arxlovec je moderator na Slo-techu...

:D


hint, hint -> loža

AlchemY ::

ej kaksne so pri Arxelu kaj place (neto stevilke prosim)??

zetko ::

Nevem točno ampak dobiš lohka tut 1500 dem/mesc (NISM ŠUR!)

Rott-von-weiler ::

Video
DPS Velocity video card
DPS Velocity software

Kar se pa cekinov tiče poslovna skrivnost


www.dps.com8-O

---------------------------------------
Piši kao što govoriš

AlchemY ::

Eh, place ze dolgo vec niso poslovna skrivnost,......
Anze: za enega racunalniskega strokovnjaka je 1500 Dem, po mojem slaba placa....

Yohan del Sud ::

vprašaj Thomasa 8-O

zetko ::

Itak da je 1500 za enga strokovnjaka slabo sam ta plača je bl začetniška. :D

Rott-von-weiler ::

No pol pa mi enga najdite ki bo po pravici povedal kolko zasluži na projekt ne na mesec ker v enem mescu maš lahko pet projektov dobenega al pa enega dobrega na leto :O

------------------------------
Piši kao što govoriš

zetko ::

Beats me :D

AlchemY ::

Rottweiler: placa je pac placa zrave pride se kaksna uspesnost, nagrada, prevoz, hrana, dnevnice za kaksno izobrazevanje v tujini ali doma, ipd.. Tvoja varianta bolj disi na honorarno delo ali delo prek studenta, si imel to v mislih??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij geodezije

Oddelek: Šola
95267 (5058) LuiIII
»

ArcView

Oddelek: Programska oprema
51396 (1327) jeti
»

MIŠO KOVAČ NAPADA

Oddelek: Loža
211779 (1405) MbS
»

3d studio max (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1105954 (4791) bastadu
»

Najboljša Kartica Za Obdelavo Videa

Oddelek: Zvok in slika
161511 (1254) AtaStrumf

Več podobnih tem