» »

Teac CD-Rom

Teac CD-Rom

Krtek ::

Baje je Teac prenehal z izdelovanjem CD-rom enot, kot je bil npr. model CD-540. Specializiral se bo (je) na CD-RW enote.
;(
Test pokaze, kaksna masina je (bil) ta CD-rom. Ta teden se jih se da dobit, vendar zaloga hitro pada.

Pozna kdo dober nadomestek za Teac?
:|

LP

whatson ::

hm.. da bi TEAC prenehal izdelovati Cd-rome?? kaj je to official???

Krtek ::

Tako so mi rekli v podjetju Anni

LP

Han ::

Mogoče pa so ugotovili, da je že skrajni čas, da pošljejo na tržišče desktop DVD-ROM. :D

Yohan del Sud ::

Nadomestek... hmm... mogoče Sony... če kdo sploh prodaja to...

G[e]c ::

Ne nadomestek ampak velik bolsi cdrom je Kenwood 72x sicer je cena mal visoka, sam je pa stroj.
Pa cist tih.....

kockish ::

Ta Kenwood nikakor ni tako dober kot Teac - ne zna brati cd-text in ne zazna C2 errorjev (kar Teac obvlada)...

G[e]c ::

Kva so pa C2 errorji

Simko ::

eeeem.....ne sony.......imel enga.... crknil , so mi ga menjali, isti šit. Glasen, nonstop se zaustavlja, tak tisto: se zažene, pol pa kar naenkrat:tik in spet znova:brrrrrrrm. Sploh ne upam več snemati direkt s CDja na CD-R. Skoraj vedno bufferja zmanjka. :(
Pa še stolpa imam sony, pa je tudi cd player šel-v roku nekaj mesecev. Res sicer, da so ti sonyi pri nas bol za vzhodno tržišče, ampak vseeno.
LP

VASkO ::

sony je za en drek, sem mel cd-rom, je kuj crkno, mislim da zaradi 83mhz fsb, sam kaki mitsumi pa ni!8-O

mam pa se stolp sony rx55 pa je tudi cd-player crkno po enem letu, preskakuje, ne najde cd-ja, ne smem hoditi po sobi, ko spila cd, ker zacne preskakovat... leca je pac svinjska ko mater, to je pac tezava s cd vekslerji, ker prah vsepovsod not pride. Je*** ga, kaj cmo, smo pac ovce, Sony pa pociva na lovorikah!;((

Simko ::

VASkO, hehe, rx55 je tudi moj :) Morali so mi menjati laserček v plejerju, ker je bil hin.......in to po par mesecih kot sem povedal.....v glavnem jaz sem se odločil, da sony več ne, vsaj kar se CDjev tiče...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241267 (972) Caligula
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379590 (5914) jastreb
»

Glasbeni cd-ji

Oddelek: Pomoč in nasveti
222253 (1773) icek
»

S kakšno hitrostjo pečti audio CDje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526670 (5584) City
»

Asus CD-RW

Oddelek: Kaj kupiti
301423 (1155) romci1

Več podobnih tem