» »

ubuntu sprejme zgolj nekaj zunanjih povezav

ubuntu sprejme zgolj nekaj zunanjih povezav

Phantomeye ::

Torej doma ima imam sever na katerega se ne morm povezat preko zunanjega IP-ja, razen če sem na istem omrežju. Potem se lahko povezem z notranjim IP-jem (192...) in zunanjim.

S 3G-jem na tablici ali z domačim računalnikom se (če nisem povezan na router, kamor je povezan server) z zunanje strani ne morm. sem dal pa probat še drugim ljudem izven celotnega mojega omrežja, jim pa dela...

kaj bi bilo lahko narobe (porte ob tem zanemarim, glede nato, da nekaterim od zunaj deluje, pa še na routerju imam odprte)...

EDIT:

na telefonu je bil problem drug, kot na racunalniku. za racunalnik se mi ne sanja..

flbroker ::

Lahko to malo bolj podrobno razložiš ker tole niti približno ni dovolj. Kakšen server, katere storitve gor laufajo, os, router, kdaj si opazil težavo ipd.

b3D_950 ::

Preveri na tej strani, če je port odprt: http://www.t1shopper.com/tools/port-sca...


Torej doma ima imam sever na katerega se ne morm povezat preko zunanjega IP-ja, razen če sem na istem omrežju. Potem se lahko povezem z notranjim IP-jem (192...) in zunanjim.



?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338861 (39317) ignats
»

Vmware ESXI pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
463625 (3037) Adminer
»

PuTTY + WinSSHD

Oddelek: Omrežja in internet
81162 (1002) Grizzly
»

Dostop do notranjega IPja preko zunanjega IPja

Oddelek: Omrežja in internet
132266 (2033) BigFoot
»

Asus router wl 500 g premium

Oddelek: Omrežja in internet
101907 (1624) DaMastermind

Več podobnih tem