» »

znanstveno-fantastične serije?

znanstveno-fantastične serije?

1
2
»

Tr0n ::

BigWhale: Dobro napisano. :) Pac klasicen amerisko-hollywodski crap. Ent gledam samo zato, ker je pac Star Trek in ker se imam upanje. ;)

OldSkul ::

Pri Enterprisu dobri deli šele prihajajo( Klingon in Romulan war).To bo sekalo.Sicer pa moram priznam, da me prva dela nista zadovoljiva, precej slabo je bilo igranje ter nekaj scen( bela hiša je taka kot bi jo narisali ).

flipflop ::

Battlestar Galactica (2003 pilot) in nova prva sezona
Farscape:The peacekeeper wars mi je tudi všeč.

STASI ::

DS 9, Voyager, Dr. Who(legenda), Babilon 5, Stargate, ok ni ravno film ampak so lutke Terrahawks, Star Trek(s Spockom in Jamesom T. Kirkom)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Tr0n ::

No, tale zadnji Enterprise mi je bil pa precej vsec. Pocasi postaja zadeva zanimiva. :)

Quikee ::

Bojda bi naj naslednjo Star Trek serijo napisal J. Michael Straczynski... avtor Babylon 5. Upam da res..

OldSkul ::

Če sploh bo.Namreč govori se, da naj bi Star trek za nekaj let pospravili pod preprogo.

BigWhale ::

Tazadnji? Tale od petka? Vsec ti je bil? O bog pomagaj... ;>

NoUse4AName ::

Vnesite tukajBojda bi naj naslednjo Star Trek serijo napisal J. Michael Straczynski... avtor Babylon 5. Upam da res..

Jas nebi pričakoval preveč. Star Trek je high budget serija in že zaradi tega ne bo po zgodbi blizu Babylon 5. Tip je šel po Babylon 5 delat serijo imenovano Jeremiah, ki je bila takšen pofl kot vse ostalo. High budget serije pričakujejo tudi velike profite in ekonomsko se očitno ne splača delat serije, z tako dobro zgodbo kot Babylon 5, zato ker ne moreš začet gledat na sredini.

Quikee ::

NoUse4AName: Mas prav.. cuje se logicno. Ceprav zalostno. Upam da bo te vsaj tak dobra kot DS9.. ceprav je B5 najboljsa serija kaj sem kdaj gledal.

SleepLess ::

kaj se meni samo zdi ali pa je res da enterprise postaja vedno slabsi 8-O :\, prva sezona mi je bla res dobra, tudi druga, tretja je se bla kar, sedajsni deli pa se mi zdijo, hm nevem nezanimivi :|. Kako pa kaj vam ?

SavoKovac ::

Kak pa kaj Firefly zgleda? Sem bral pohvalne kritike.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stargate Universe in druge Sci-fi serije (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Sedem umetnosti
3427554445 (3969) Pithlit

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311141 (1842) opeter

Katera SCI-FI. Nadaljevanka vam je najbol pri srcu, ali katera je najbol IN?

Oddelek: Loža
483486 (2474) PaX_MaN
»

ZF serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7213310 (9863) roli
»

Kaj se nej gledam od TVserij?

Oddelek: Sedem umetnosti
393841 (2472) C4rtm4n

Več podobnih tem