» »

Snemanje zvoka pri Cinergy 600

Snemanje zvoka pri Cinergy 600

Crimson_Shadow ::

Se sploh da pri snemanju tv kanalov zvok v realnem času kodirat v mp3? Meni sploh noče in me pri tem vztrajno javlja napako in meta iz programa. Ali pa mi javi to : DirectShow error : Audio Capture is not possible with this format or compression -- Error 0x80004003 : Invalid Pointer. Kodiranje mi deluje le v PCM. Drugače mi deluje tudi tako, da zvoka sploh ne kodiram :( (In mi pri tem održe ogromno prostora na disku ;(( )

Imam WinXP.
We create worlds

d4mj4n ::

Sam sem se srečal z isto težavo. Problem je v tem, da verzija programske opreme, ki je priložena zaenkrat še ne podpira tega. Mislim, da celo na škatli piši oz sem prebral na spletni strani od samega produkta. Kolikor vem naj bi v kratkem izšel support tudi za to (lahko, da je že na tarratecovi strani). Drugače pa poglej na http://www.terratec.net/ttuk/drivers.htm.

Drugače sem pa poslal na email na support in upam, da bodo znali pojasnat omenjeni problem:) . Js pričakujem, da bodo kakšen patch dali na support stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4mj4n ()

Predator ::

a bi rad posnel samo zvok v mp3 ( downloadaj si Absolute MP3 Recorder ) al film recimo v divx in mp3 skupaj ( poglej si iuvcr) ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

5.1 zvok v PC igrah?

Oddelek: Zvok in slika
384726 (1142) KTr1sk
»

MP3-MP4 converter

Oddelek: Zvok in slika
133895 (2223) jedateruk
»

*.ogm Format

Oddelek: Zvok in slika
342156 (1721) trpo
»

Nakup TV tunerja

Oddelek: Kaj kupiti
372111 (1472) zdravc
»

Terratec Cingery 600 in Sound Blaster live player 1024

Oddelek: Zvok in slika
141013 (910) All

Več podobnih tem