» »

Bi znal kdo zamenjati tekst na sliki?

Bi znal kdo zamenjati tekst na sliki?

vročpes ::

Pozdravljeni,
Kot dolgoletni bralec foruma sem kopnčno zbral pogum, da se registriram na forum. Na vas se naslavljam s prvo željo, za katero me je prosil znanec,a ji sam nisem kos.
Zato naprošam nekoga, ki bi proti plačilu želel pomagati. Zamenjati bi moral namreč določen tekst na sredini letaka. Sam ga ne znam zamenjati, ne da bi znaredil stvar za negledljivo.
Še letak:
Link do letaka
Zamenjati bi bilo treba napis "Podarjamo 20 vstopnic ..." z "Preseneti svoje najdražje in jih pelji 16.6. v Stožice na tekmo Slovenija : Belorusija BREZPLAČNO"

Za morebitno rešitev se že v naprej zahvaljujem!
Lep pozdrav,
vročpes

#000000 ::

To nardiš v točno eni minuti, če imaš izvorni file, ali enako sliko brez napisov in isti font.

eric_cartman ::

Kdo pa je to delu?? A ima ta PSD file?

Če ima surov file potem ni panike, če pa ni je pa za moje pojme lažje na novo narest kot pa retušerat, ker ni tko zahteven letak.

Za mene cca. 2 uri dela vse skupaj.. Da bi šou pa retuširat brez da bi se karkoli opazlo bi ti vzelo cel dan...

Tko da moje mnenje je cel letak na novo. Lahko se zmenimo, samo računam 15€ na uro. S pripravo na tisk in tako naprej je potrebno potem še nekaj dodatnega dela.

blackbfm ::

najlaži je gobcat in nič narest ane

ni za pričakovat čudežev ampak nekaj na hitro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Seljak ::

blackbfm Tako se govori.Ne razumem kako bi ti tole v PhotoShopu vzelo 2 uri ali pa celo cel dan? Tudi sam bi naredil sliko in jo tukaj delil z vami,ampak sem ravnokar postavil na novo sistem in še nimam inštaliranega Photoshopa.
Ps: Tole na sliki sem jaz in sem jo naredil v cca petih minutah ;)

Hangover ::

Seljak je izjavil:

blackbfm Tako se govori.Ne razumem kako bi ti tole v PhotoShopu vzelo 2 uri ali pa celo cel dan? Tudi sam bi naredil sliko in jo tukaj delil z vami,ampak sem ravnokar postavil na novo sistem in še nimam inštaliranega Photoshopa.
Ps: Tole na sliki sem jaz in sem jo naredil v cca petih minutah ;)



Bodi raje tiho, če ne veš kaj je retuširanje in podobne fore. Zdaj boš reko da ti v 5ih minutah s čopičem zbrišeš pisavo in prilagodiš ozadje, da bodo imeli rokometaši viden celi hrbet?
To je res celi dan dela.
To kar si pa ti naredu pa nimam pojma zakaj si objavu, sej je to nekaj čist tretjega s čimer se moraš pa dejansko ukvarjat.

Pomoje še najbolše, da je letak kar takšen kot ga je naredil uporabnik blackbfm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hangover ()

eric_cartman ::

@benji

Vidim da nisi vešč grafičnega oblikovanja kot jaz.. Veš pri meni se stvari delajo v piko. Sploh to kar gre v tisk.. Če je za domačo uporabo je nekaj drugega ampak to na hitro kar je naredil Blackfbm je res nekaj na hitro. Slika je s stilskega stališča le kvadrat na kvadrat na kvadrat. Povsod sami kvadratki. Vse kar je naredil on je to da je dal fleho in blur na ozadje (s tem je sliki polni kvadratov oz. pravokotnikov če smo natančni dodal še en pravokotnik). To je res 10 min dela... Vendar če želiš ponovno oblikovati ta letak moraš najprej dobiti surovo sliko rokometašev, jih izrezati, sliko z mestom retuširati, lično postaviti elemente v letak, izbrati pravilne barve in fonte itd. To ti vzame mogoče še več časa kot 2 uri..

V bodoče pa prosim naj se ne oglašajo tisti, ki se s tem ne ukvarjajo in ki stvari delajo polovično..Zato, ker tako popravljen izdelek jaz ne bi želel dati iz rok naročniku...

Edit: Na sliki me zmoti predvsem to, da jim je zabrisal drese.. Zdaj se sploh več ne vidi da so to rokometaši, temveč bi si lahko mislil, da so navijači..

Zgodovina sprememb…

opeter ::

Naročnik X hoče uporabit točno to sliko/ozadje (sicer bi lahko zdaj razglabljali o avtorskih pravicah in kaj se sme, kaj se ne, je slika plačana/zakupljena itn.).

Ti pa nimaš izvirnika in je niti ne boš dobil.
Ena od možnih rešitev je točno to, kar je blackbfm napravil.

@benji: bodi raje tiho, če nimaš pojma. Ni to nek efekt, ki bi ga naredil z nekaj kliki.

Lahko pa nam pokažeš to svoje znanje, kot je eric_cartman napisal, kako se popravlja slika - kvadrat na kvadrat (piksel na piksel). Izvoli. Lahko dokažeš, da lahko popraviš/dorišeš izvirne drese z vsemi sencami, prelomi na draperijah/majicah, vse logotipe in napise na majicah v dveh urah, pa osebno pridem do tebe in ti poljubim noge.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Seljak ::

Ja,lahko to naredim!
Ps:Noge pa mi moja poljublja,če pa jih ti raje fantom pa je tvoj problem,ker se takšnim izogibam.

opeter ::

Seljak je izjavil:

Ja,lahko to naredim!


Aha, z jezikom.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

GupeM ::

@benji

Kaj še čakaš? Naredi! OP je rekel da plača če kdo to naredi :D

ST-777 ::

vročpes je izjavil:

Zamenjati bi bilo treba napis
Ko profesionalec oblikuje letak, naredi datoteko, kjer sta vsaj dve plasti (dva layerja po ang.) in jo izroči naročniku. Svetujem spreminjanje teksta, ki je na eni od teh plasti, saj je to s programom zelo lahko.

black ice ::

ST-777 je izjavil:

vročpes je izjavil:

Zamenjati bi bilo treba napis
Ko profesionalec oblikuje letak, naredi datoteko, kjer sta vsaj dve plasti (dva layerja po ang.) in jo izroči naročniku. Svetujem spreminjanje teksta, ki je na eni od teh plasti, saj je to s programom zelo lahko.

Verjetno nima izvorne datoteke. Ergo - ni naročnik prvotnega letaka. Upam, da se motim. :)

#000000 ::

Itak da je nima, če bi jo mel ne bi tukaj spraševal, ker to bi mu tisti ki je delal naredil zastonj, ker kot pravim je z izvorno datoteko in isto pisavo manj kot minuto dela, ampak zakaj je nima pa naj razloži sam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cena v katalogu drugačna

Oddelek: Loža
192343 (1497) buttcrack
»

Izdelava letakov

Oddelek: Pomoč in nasveti
172998 (2477) opeter
»

Plača urednika

Oddelek: Programiranje
275774 (4016) Blinder
»

Mnenje spletne strani : FreakDizajn.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565322 (4000) Tydek
»

Kako kot študent najdi delo?

Oddelek: Loža
91887 (1575) Gandalfar

Več podobnih tem