» »

Živeti preudarno vs. YOLO ?

Živeti preudarno vs. YOLO ?

Free Bird ::

Kakšen je vaš način življenja?
-80 let zmernega, omejujočega življenja
ali
-50 let uživancije in zabav?

Sam bi rekel da sem nekaj vmes, tu in tam si je vendarle treba kaj privoščiti. :)

LP

*Vem da je YOLO dobil tak negativen predznak, ampak tu ni blo mišljeno tako, ampak Carpe diem, če se malo drugače izrazim :)

STU-III ::

Tudi jaz sem nekje vmes, drugače pa YOLO! ;)
Line secured.

hojnikb ::

Enough with the Yolo.. 8-O
Sicer pa tudi nekje vmes i guess.. :D
#brezpodpisa

BALAST ::

Uživam vsak večer, jokam vsako jutro...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Free Bird ::

Hum, mene vsako poletje prime tak uživaški stil življenja. Zadnjič sem bil na eni tako epski 18ki, da sem še 3 dni bil v takem party razpoloženju. :))

mtosev ::

nimam življenjskega stila.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

Uživam vsak večer, uživam vsako jutro, pogosto pa tudi za kosilo.

Danes sem nayolal novega Hero 3 black.

vostok_1 ::

Super zadevca.

Mlacom pa žal bojkotiram. Kak šrot od trgovine.


Drgač pa preudaren life for me. Preveč sem v mladosti zajebal, sedaj mi je kar po spisku žal.
Redno prekomerno popivanje na zabavah ni yolo, ampak plain old STUPID.

Mipe ::

YOLO pomeni izkoristiti življenje, vendar večina očitno meni nasprotno: da ga je treba čimprej zapraviti.

RejZoR ::

Sploh pa uživanje ni za vse enako. Za nekoga je uživanje zadevanje z vsemi mogočimi substancami, žuranjem do zgodnjih jutranjih ur, kofektkanje s frendi večkrat na dan itd, nekomu drugemu pa je uživanje pohod v hribe, sprehajanje psa, branje knjig in gledanje najljubše serije na TV. Solo ali s frendi. Sam folk je dandanes tak, da je prvo normalno, nekomu, ki pa predvsem uživa v drugem pa jih skorajda zmerjajo, da življenja ne živijo polno, sploh če preferirajo solo in se pretežno izogibajo grupnim aktivnostim.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

mtosev je izjavil:

nimam življenjskega stila.

Tudi to je en stil :)).

jype ::

Kar se mene tiče, je uživanje isto kot ustvarjanje.

Yohan del Sud ::

Ni izklučljivo. Problem je, da imaš samo dve roki, pa je žonglirat težko. Treba bit malo antiYOLO, da si lahko privoščiš malo YOLO. Jingjang. Kako to komu znese je drug problem.

IMHO. Full time YOLO = kandidat za Darwinovo nagrado.
www.strancar.com

Glugy ::

Ma cel lajf je usklajevanje pa uravnoteženje. Bolj kot ga imaš uravnoteženega lepše ti bo. Čim se greš skrajnosti ti pa nav najboljš. You only live once so balance it!!!

Če boš prčkal svoje telo z raznimi sladkmi pijačami, alkotom, kajenjem, aferam ipd pol te bo hitrej zmankal. Sicer se to meri v letih ampak tud veselja ti ob pretiravanju enkrat zmanka al pa se ful zmanša. Če boš pa po malem jemal lajf pa bolj poredko si prvošču boš pa takrt tok bl vesel ko si jo boš. Simpl.

Če boš pa skoz zdrav jedu, se izogibal vsega kar bi nakazovalo na kakršnokoli negativne učinke se pa enostavno zapreš. Živiš ampak vidiš smisel lajfa nek drget k v uživanciji. Pa tud če si še tako previdn se ti kej lahk zgodi (nesreča, rak, ipd) je pa možnost za večino negativnih učinkov manjša. Če te male stvar ine naredijo srečne potem živiš dokaj nesrečno življenje in čustveni zaton se pozna tud na stresu in posledično na zdravju. Razen če nisi kot kak menih iz Kitajske ki je duševno samozadosten da mu zunanji dejavniki ne pomenijo kaj dosti.

Glej srednja pot je pomoje tist kar je za večino najboljš ane. Si dokaj zrav, ko boš ful bolan proti starimi leti se ti nav treba sekirat kok bi lahk boljš živu pa da ti zdj ne bi bilo treba trpet, po drug stran boš pa tud vesel k si dost lajf izkoristu.

To če živiš zares samo enkrat ne ve nihče. Če gremo po biološki plati to sigurno ni res. če ne druzga postaneš prah, iz prahu postaneš zemlja, zemljo poje črv, in si že del živega bitja, žive celice. potem tega črva poje ptič, ptiča ustreli lovec, ga poje. Postaneš lovec : ) No to je bolj pogojno ampak recimo ane. V naravi nič ne gre v nič pa če še tako zgleda da gre. Vse se obrača. Ne bi nas smel bit strah smrti. Sej smrt ni nič posebnega. Najbolj težaško je umiranje. Ko pa enkrat umreš je pa kul.

tt2advanced ::

Hayabusa je izjavil:


Tudi to je en stil :)).

Work hard, da tud dnarja nimaš časa zapravljat - ostalo potovat:) in zapravljat;)
What Else Is There?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Droni

Oddelek: Loža
232420 (542) stuhecd
»

Cena za internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7813293 (11445) Glugy
»

Evolucija otroške izkušnje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
6313913 (12534) Phantomeye
»

Pridiga o moralnem propadu, YOLO-ja in SWAG-a

Oddelek: Loža
218301 (7442) leiito
»

Delo za preživetje je (trenutno neizogibna) neumnost (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
21234257 (30894) ABX

Več podobnih tem