» »

UNI ali VSŠ - to je ZDAJ vprašanje? (na elektro mislm)

UNI ali VSŠ - to je ZDAJ vprašanje? (na elektro mislm)

Nemelk ::

ja, letos bom (70% verjetnost:) končal 4 letnik gim. in se morm nekm vpisat. rad bi se na štromarski faks, sam ne vem al uni al vsš. zakaj? no, iz podatka, kolikšna je verjetnost da nardim letnik in to da z mato ne shajam najbolš (mal je tut prfoks cudn, prsežem!) me kr mal srbi, kaj čm zbrat.

Če ma kdo kšn dobr predlog, razlog, nasvet, anekdoto,...
nej kr napiše. vse dobrodošlo! (še posebej, kšn nasved od koga k je to naredu kšno leto al pa dve prej)
Nemelk ™
  • spremenil: Nemelk ()

Tjulenj ::

jest ti predlagam da si optimist, pa greš UNI, pol pa če ti totalno ne znese, se prepišeš drugo leto na VŠS... matematko pa že zdej začni pridno domače naloge delat, ti bo prov prišla pomoje da na obeh smereh (na UNI 100% :D )

TribesMan ::

Heh jest sm na UNI. Je kr fino zdej sm v drugem letniku. Pravijo (uni ki so se prepisali iu VSŠ na UNI) da je precej težji UNI. Men se zdi zmerno težek, če maš dobre delovna navade ni problema.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

TESKAn ::

TribesMan, potem sva pa sošolca:).

Drugače pa tudi jaz priporočam, da greš na UNI, če ti bo preteško se še zmeraj lahko prepišeš na VSŠ. Pa majhen nasvet - uči se odvode in integrale, to sta dve stvari ki ju moreš znat, če greš na štrom.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

groom ::

Ja na UNI v prvem semestru predelaš celo srednješolsko matematiko in še malo več, v naslednjem semestru in pa v 2. letniku pa se znanje matematike še zelo razširi. Če je za tvoje ne shajanje z matematiko krivo tvoje nedelo ni problema, boš pač več delal;(, če pa metematike sploh ne razumeš, raje izberi VSŠ, ker konec koncev če narediš UNI al VSŠ in neke velike razlike, je oboje fajn.

Tjulenj ::

TribesMan, TESKAn - a sošolci smo pravta? :)

Nemelk ::

aha, večina pravi nej kr na uni štartam, če ne bo šlo pa na vsš. tako nekako sm tudi jst načrtoval tole, zdej manjka še posvet s starši da vidim, kako bi sprejel če bi jst eno leto mal "v zrak" gledu :) (v primeru da nardim kšno veliko katastrofo na uni)

hvala za sodelovanje!

p.s. če ma še kdo kej za povedt, kr nej, cajta je do 8. marca! :)
Nemelk ™

TribesMan ::

Teskan, Tjulenj, zelo zanimivo, kaj vse človek zve nekega lepega pop... ups.. noči.

Ja jest sm v prvi skupini (drgač drugi po abecedi v drugem letniku) za vaju predvidevam 3. ali 4. skupina (po priimkih :)). No se vidmo jutr zutrej na Berglju, prec pol nas bo pa zabaval ata Češpljevec (Slivnik) z Matematiko 4. KEWL!!
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tjulenj ::

TribesMan: mene bos zaman iskal, sem na žalost drugič v drugem letniku, tko da lahk predvidevaš kolk redno sem na predavanjih :) verjetno v pondeljek pridem mal češplo pa lenasija pogledat, ju že dolgo nisem videl pa ju kar malo pogrešam :D

TESKAn ::

Ja, sem četrta skupina. In smo se videli na Berglju in Češpljevcu, ma se kot kaže nismo spoznali...

Lenasi je pa kul, ja...ma vsako uro kaj za povedat čez pravnike...>:D...mislim da tam ne bom nikoli manjkal... :D.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

SatjaSatja ::

Lenasi je kul dokler nimaš ustnga, al pa dokler ga kje na faksu čiszt nasekanga ne srečaš.

Nemelk ti pa takole: če se tvoj priimek začne kje od k, l naprej, potem boš na UNI imel za Matematiko 1 Slivnika in če boš to nardil, potem je dobra verjetnost, da boš nardil tud ostalo. Probi UNI...
S.L.

Nemelk ::

ne, moj priimek je na d. a ke to dobro al slabo? :)
sm pa probal uni ja...
Nemelk ™

Tjulenj ::

uf, lenasi, a gre kdo dons pisat? :)

Microsoft ::

Ej, dej vi ko ste iz te šole, dejte ej povedat o 1. letniku. Kak zgleda, kera stvar je kej zajebana, ker očitli so bol zajebani, pa še kej.

Pa kok je to, ko ste neki pisal o priimkih? A pol nimajo vsi pr istem učitlu matematke na enkrat? Pa kolko jih je pol na enkrat v razredu?


by Miha

zupi ::

Finta je v tem da je prvi letnik razdeljen v dve skupini, in potem še naprej v podskupine(sam to je važn sam za avditorne vaje, sam tuki itak lohk sam izbereš k kateremu asistentu hodiš, še nasvet, kdor bo mel za mato 1 zlobca za vaje, naj se ga izogiba kolkr se le da), nazaj k dvema skupinama, prva skupina ma za mato slivnika, ki se ga sicer da narest sam dost težji kot dolinarja, ki uči mato 1 drugo skupino. Eni kolegi so zej v drugem letniku in so še vedno brez mate 1. Tko da je stvar treba vzet resno, ker če nimaš mate 1 ne morš delat mate 2 in tako naprej do mate 4, pa še to mato 4 spet uči slivnik, in to cel letnik ker v drugem letniku ni več te razdelitve na dve skupini.
Dons nism šu na stroje, tko da se vidmo na drugem roku, če še kdo gre, mi je pa dons ratal narest smolet:))

lp

Microsoft ::

Se prav, da sm jst skor sigurno v drugi skupini pr mat1, glede na to, da se moj priimek začne na P. Težava!:)

KA pa druge stvari, kok so kej težke? Recimo fizika, osnove pa informatika. KA se tam kej dogaja?

by Miha

p.s.: Sej to se menmo za UNI LJ?! Aj houp sou.

Tjulenj ::

ne obupaj glede skupin, ker se zgleda vrstni red malo menja... dve leti nazaj je slivnik imel prvo skupino

stroji so bili danes na prvi pogled precej lahki, sicer 8 nalog ampak vse bolj osnovne... mi je skoraj malo zal da sem se odjavil... no ja, se vidimo 23-ega :)

TribesMan ::

Dons sm bil na strojih. Veselo sam sem naredil eno bedno bedno začetniško napako pri zadnji nalogi, itaq grem pisat na drugi rok izpit pa bo boljš. Drgač je pa na UNI kr kul, če si le mal nadarjen za mato, jest mam sicer še ene stare dolgove iz prvega letnika, Fizko 1, sej me je mal sram sam jebat ga nisem glih rojen fizik, pa še učit se mi je na da. To je največji problem.
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira faksa uni ali vsš FE (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8215691 (10633) mr_chai
»

Izbira med FRI, FE in FS

Oddelek: Šola
127111 (5926) lemonaid
»

Fak. FE LJ

Oddelek: Šola
202119 (1633) gansta
»

FRI

Oddelek: Šola
71072 (1018) kopernik
»

A se je kdo letos prijavo na FRI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
1047980 (6080) grmek

Več podobnih tem