» »

Fak. FE LJ

Fak. FE LJ

gansta ::

Zanima me kako se razdelijo posamezne skupine v prvem letniku na fakulteti za elektrotehniko, ker sem nekaj gledal lanske urnike pa vidim, da se razdelijo v 6 skupin. Gre to po priimkih..??

No, če je kdo na tej šoli naj malo več pove, npr. kerga prfoksa se je treba "pazt"....>:D Pa kako se vam kej zdi....

lp
  • spremenil: gansta ()

jype ::

A boš spremenil priimek, pa ne veš še, a bi raje bil Avbelj ali Žužek? :)

BluPhenix ::

Skupine so razdeljene po priimkih, a se navadno da menjavati skupine. Sicer ne povsod, nekje si moraš najti zamenjavo, drugje je prosto po prešernu.

Katerga prfoksa se je treba pazit? Kako to misliš? Sej to ni strednja šola, da bi te kdo zaj***. Al znaš al ne znaš, dosti drugega ne gledajo.

Če te zanima kaj bolj konkretnega bolj konkretno vprašaj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

YaN-cH ::

V kateri skupini si je nepomembno, ti samo glej da boš čim več odnesel od avditornih vaj.

gansta ::

Aha, dobro. Mah sem slišal razne zgodbice...da se ti eni zapomnejo če zamudiš...sam mi ni jasno kako se bo pri tolikih študentih ravno tebe zapomnil:D ... Se pravi na vaje redno8-)

kekz ::

Katerga prfoksa se je treba pazit? Kako to misliš? Sej to ni strednja šola, da bi te kdo zaj***. Al znaš al ne znaš, dosti drugega ne gledajo.

Čisto tako ni (bilo, ne vem, kako je zdaj).
V mojih cajtih smo imeli 2 profesorja za fiziko. Prvi (Brajnik) simpl - od A-K, drugi (Poberaj) zelo težko - od L-Ž.

Posledica:
Ko si v drugem letniku gledal seznam študentov, je bilo od A-K 6 listov in od L-Ž 1 sam list!.
Jaz sem na R ;) (in sem preživel).

OChack ::

glede skupin je sam važn da si tm kejr so laboratorijske vaje torej elektrotehnika in da ti oni asistent oceni vaje, ostalo je useen, no pa mogoče prfoks ki poučuje predmet ......pri njemu maš zagovor
predavanja in ostale vaje si pa prilagodiš kokr ti paše po urniku kerekol skupine
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

BluPhenix ::

kekz kar pa sevedanima veze s fiziko, saj ni pogoj za napredovanje v višji letnik. Očirno je bila cela spodnja polovica abecede bolj nedelavna.

Mi smo imeli stanovnika, ni da je bil hudo zajeban, je pa zahteval kar precej znanja. PAč naučit se da.

gangsta, ne boš verjel tudi taki profesorji obstajajo, ampak da bi imel kdo hude probleme, če je znal pa še nisem slišal.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

kekz ::

s fiziko, saj ni pogoj za napredovanje v višji letnik

Saj vem, stvari se pač spreminjajo. Pri nas sta ti lahko manjkala največ 2 izpita os "taresnih" in če nisi imel fizike, potem samo še en.
Naslednje leto so potem uvedli celo, da je bila matematika absolutno nujen pogoj za napredovanje...

Ampak prva polovica je imela fiziko v stilu premetavanja kuglic, sile, odboji, energije itd.
Mi, druga polovica, smo imeli pa magnetne protonske spinske resonance, izračun sevanja telesa v podanem frekvenčnem pasu (Planckov zakon), statistične porazdelitve delcev itd... :\
Prva polovica se je učila iz Kladnikovih osnov, za nas so Strnadove knjige bile komaj dovolj.

No, saj so bile pri drugih predmetih tudi velike razlike (porazdelitev študentov pa drugačna). Npr. ena skupina je pri osnovah elektrotehnike imela skoraj srednješolsko snov, pri drugi pa je profesor takoj zabluzil z Maxwellovimi enačbami (vektorski operatorji), kar je bila komaj matematika 2. letnika, in celo integralske transformacije, kar obravnava šele podiplomska matematika.

V glavnem, včasih je bila sreča na strani "ta pravih" priimkov. Danes je menda snov lažja in študentov manj. :\:D

rapvirus ::

po vajinih besedah sodeč, predvedevam da sta že mal starejša in so se stvari spremenile. Drugač pa prvi letnik pazi se Slivnika :). Tud tisto glede zamujanja. Saj reku ti ne bo nič, mogoče te bo samo "lepo" pozdravu >:D

BluPhenix ::

Reku ne bo nič?

Nazadnje, ko je nekdo pri nas zamudil pri slivniku je rekel: "kolega ali odidete vi iz predavalnice ali jaz". Je pa možno, da se je kaj poboljšal.

Odkar sem jaz obiskoval predvanja je sicer res že nekako 4 leta, ampak dvomim, da se je kaj dosti spremenilo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

rapvirus ::

pr nas se je sam nasmehnu zmeram al pa lepo pozdrazu... pol na ustenm pa veselje ;( . Zdaj sm 4 letnik se pravi 3 leta nazaj

gansta ::

No @ BluPhenix zgleda, da je zelo podobno kot v srednji; le da te potem šele na "ustnem" alhko zj... Sicer pa pomoje če znaš ni problemov :)

LjubimPeezde ::

Sicer pa pomoje če znaš ni problemov :)

:) le misli si, le

Sicer ne vem. Ponavadi profesor določi pravila prvo uro kako pa kaj. Zdej če nekdo NE MARA ZAMUJANJA in ga to zelo živcira so pa študentje navadni bebčki ker potem hodijo v klase po 15 minut po začetku... počakaj zunaj in pridi naslednjo uro:\

rapvirus ::

Se ne bi mogu bolj strinjat. Men je tud šlo na živce če je skoz nekdo ven pa notr hodu med uro.

McMallar ::

Pri nas jih je Slivnik pošiljal v bife na kavo. Ni nadaljeval, dokler ta ni odšel. Čas za prihod v predavalnico si imel približno do tedaj, ko je pobrisal tablo. Ko je enkrat začel pisati nanjo je bilo konec.

Je pa res, da se v višjih letnikih obnaša prav drugače... (je bila prav super žurka z njim v glavni vlogi na enem kmečkem turizmu >:D )

kekz ::

Čudno. Pri nas ni nikoli nihče kompliciral s prihodi ali odhodi razen Mihelčiča.
Ta je bil pa itak čisto po svoje "obrisan" ...

Meni se je vedno zdelo prav fino, ker nihče ne komplicira s postopki, roki, zajebancijo zaradi reda ...
Komplicirali so izključno samo zaradi stroke in znanja, vse ostalo je bilo sprejemljivo.

rfmw ::

Točno tko, večinoma so vsi korektni s tipično inženirskim pristopom.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

zaejec ::

v prvem letniku se na 6 skupin delis glede na priimek.
pazit? slivnik (mat1, prve tri skupine) je lahko tecen ce zamudis. sinigoj (oet) lahko tudi kaksno spusti ampak ni zloben.
kako si te lahko zapomne med toliko studenti? :)))))))))) ne skrbi.

skupine lahko za predavanja in avditorne vaje menjujes, pri laboratorijskih, v 1. letniku je to samo pri racunalnistvu, pa si moras za menjavo skupine najdet zamenjavo iz tiste skupine v katero zelis.

MTm2H37rqt7B ::

Slivnik je na UNI (mat). Na VSS je edino kar je ucil, v 3 letniku VSS Operacijske sisteme. Se mi je tip dopadel in moram rect, da je faca.

Za UNI mat (1. letnik) bi pa lahko rekel da je bil filter:)

gansta ::

Super eno predstavo sem si že dobil, bomo videli še v praksi:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogojno napredovanje v višji letnik - FE

Oddelek: Šola
256189 (5687) AmaranthK
»

Kako se učiti matematiko na višji ravni (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6011380 (9858) lebdim
»

Urnik na Fakulteti za elektrotehniko

Oddelek: Šola
243961 (3137) Sirko20
»

Elektrotehnika faks

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
123539 (3251) pitagora
»

UNI ali VSŠ - to je ZDAJ vprašanje? (na elektro mislm)

Oddelek: Šola
171795 (729) TribesMan

Več podobnih tem