» »

problem z word padom

problem z word padom

alien-w ::

jah, kako je zdej to. ko hocem odpret en filet narejen w word padu, mi napise "visual c++ runtime library" "runtime error!" "abnormal program termination"
HELP!!!

Medved ::

najlažje ti je še enkrat inštalirat , odstraniš in ponovno instaliraš, hmm, ne se zajebavat škoda časa za bilija

alien-w ::

kako za hudiča naj pa še enkrat wordPAD instaliram??? To je zravn Winsow! sm probu reinstallat winse, pa je se vedno isto.
;((

NiggerBob ::

Hmm, ta Wordpad meni že eno leto tudi ne dela na službeni mašini. Sem ga odinstaliral, ga nanovo inštaliral, pa še vedno "runtime error".
Sumim, da sem sam kriv, enkrat sem dal preverjanje in popravljanje sistemskih datotek, lahko da je to krivo, lahko pa je tudi kakšen drug program naredil zmedo.
Alien, pa saj ne rabiš Wordpada, vse skupaj se da lepo delat v Notepadu ali pa Wordu, če je daljši dokument.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Pretorijanec ::

Probi na Mikromajhnovi strani najt ce lahk updejtas Wortpad. Ce ne, pol jim pa pis e-mail!

alien-w ::

u bistvu je vse brez veze, ker grem itaq verjetno na WIN2k! kmalu

Medved ::

ročno ga odstranš, pobrišeš čim več datotek od wordpada, pol greš pa v registr in tam vpišeš wordpad in tud vse po vrsti brišeš, mal težavno ampak gre, poltem pa na novo inštaliraš:)

alien-w ::

kako pa na novo installam??

Kaiser ::

Mojmu fotru se je pa neki podobnega zgodilo z Outlook Expressom. Napise: program je izvedel neveljavno operacijo... v modulu MSIN....neki je tud z enmu DLL fajlam narobe.....:| Ponovna inštalacija ni pomagala. Verjetno bo treba kr cele Windowse preluftat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbrati OpenOffice ali LibreOffice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
8429902 (26580) darkolord
»

Kako odpreti file z notepadom če je večji kot 1 giga?

Oddelek: Pomoč in nasveti
222048 (1526) fosil
»

Ima kdo Intel (P35) ICH9R SATA adapter ? (štekanje diska)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111739 (1647) ender
»

Kako v Pascalu...

Oddelek: Programiranje
221583 (1244) TheHijacker
»

pravda o ie in microsoftu.

Oddelek: Operacijski sistemi
111028 (894) Klemenn

Več podobnih tem