» »

Polnjenje tonerjev v LJ

Polnjenje tonerjev v LJ

Frikilink ::

Imam tiskalnik HP LaserJet M1120 MFP in me zanima kam bi lahko nesel toner napolnit v Ljubljani? Če je to seveda možno, v skrajnem bom kupil nov toner.

Hvala

Yohan del Sud ::

Ne dela čisto tako zadeva. Je kar komplicirano to filanje in tudi profiji ti bodo največkrat zgolj odkupili (vzeli v ceno) original prazne tonerje in ti jih nato zamenjali z drugimi polnjenimi. Je pa vseeno tu cca. pol prihranka. Sem jih kar nekaj tako zamenjal in ni bilo problemov. Da ne delam direkt reklame, poguglaj "odkup tonerjev" pa boš našel tudi prodajalce, polnilce in mešetarje. Jih je v Ljubljani kar nekaj.
www.strancar.com

mat xxl ::

Ne kupuj pri naših imajo cene 300% višje, kot na Ebayu preverjeni prodajalci !

Tukaj imaš veliko ugodneje : http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

mersol ::

seveda enako kot primerjati jagode iz hoferja.. k ti še isti dan splesnijo, če jih ne poješ takoj ko si jih plačal; in jagodami od branjevke "une taprave domače"

podobno je z vsemi izdelki.. kupi ceneje - kupi kitajsko - kupi 2x

sprašujem se zakaj so oblačila - blagovnih znamk še vedno tako draga, čeprav jih delajo sužnji praktično zastonj?
Pa nihče ne kupuje READBOOK firme za ful cenej. Nihče pa tudi ne Alpnie pa čeprav so čevlji bolj kvalitetni od večine Bangladeške plastike.
www.misol.si/ - Vse za vaš tiskalnik

_Denny_ ::

@op: jaz tudi priporočam ebay, ker ti ponavadi v primeru problema stvar tudi zamenjajo oz. vrnejo denar...se kar fajn bojijo negativnega feedbacka.

mersol je izjavil:

seveda enako kot primerjati jagode iz hoferja.. k ti še isti dan splesnijo, če jih ne poješ takoj ko si jih plačal; in jagodami od branjevke "une taprave domače"

podobno je z vsemi izdelki.. kupi ceneje - kupi kitajsko - kupi 2x

sprašujem se zakaj so oblačila - blagovnih znamk še vedno tako draga, čeprav jih delajo sužnji praktično zastonj?
Pa nihče ne kupuje READBOOK firme za ful cenej. Nihče pa tudi ne Alpnie pa čeprav so čevlji bolj kvalitetni od večine Bangladeške plastike.


kdo pa nam zagotavlja, da obnovljeni tonerji z vaše firme niso ravno tisti z ebaya + značilna ~500% slovenska marža? "uno tapravo domače" sadje in zelenjava (ki izgleda preveč "brezhibno") od branjevke so pa itak večinoma ravno iz Hofera, le z 10x višjo ceno...tako kot moj sosed s par hektarji solate, ki jo veselo škropi, trosi umetno gnojilo in jo kot "bio" prodaja eni izmed večjih slovenskih trgovin.

Blagovne znamke so zato tako drage, ker plačaš ime. Zakaj so npr. Seati z VW podvozjem in VW mašinami cenejši od VW-jev? Hja, ne plačaš imena. Isto je s "kitajskimi" stvarmi - 99% nove elektronike pride iz Azije, ker se (tudi našim) firmam bolj splača proizvodnja tam kot pa v Evropi. Bi se lahko čudil, če bi zvedel koliko stvari pride iz iste tovarne, le da na koncu na izdelke sprintajo različna imena; recimo Speedlink SL-8850 in no-name usb zvočna z ebaya imata le eno razliko - Speedlink stane 15$, no-name pa 1$.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Brane22 ::

mersol je izjavil:

seveda enako kot primerjati jagode iz hoferja.. k ti še isti dan splesnijo, če jih ne poješ takoj ko si jih plačal; in jagodami od branjevke "une taprave domače"


Jagode iz Hoferja so čisto OK in povsem na ravni jagod, ki jih dobiš drugje. Pri Hoferju imaš vsaj neko predstavo o kakovosti. Pri branjevki niti slučajno.

Isto je s tonerji. Sam sem jih včasih nosil na NEP Pleh, ki mi je razkazal opremo in lab, tako da mu verjamem.

Tip je vsako kaseto obnovil. Kar pomeni, preveril lufte ležajev na kalibratorju, preveril kakovost valja, po potrebi zamenjal ležaje in obnovil valj. Pod tem mislim na to,d a je snel selenski nanos, nanesel svojega in preveril kakovost na elektron testerju.

Pri vsakem njegovem tonerju sem dobil testni izpis, narejen na tej kaseti in garancijo. Tip bi mi brez problema lahko isto kaseto obnovil magari 20x in dvajsetič bi bil izpis z njo brezhiben, enak novemu originalu alic el kanček boljši, sploh pri skoraj prazni kaseti.

Pozneje sem nehal hodit ta, ker sem se prej že založil s tonerji za krajšo večnost, poleg tega je pa tip precej dvignil cene. Sam sem pa ugotovil da je za printanje kojekakvih računov itd povsem dovolj tudi cenejša kopija.

Aja, NEP Pleh je bil zakon za laserje, predvsem HP. najprej črnobele, pozneje sem videl tudi barvne.

Bil je natančen s tipom tonerja in ni ti not nalil krneki.

Imel je tudi program za inkjete, ampak tu sem se znašel sam in sam refilal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

mat xxl ::

Obnovil je selenski nanos...., daj nehaj tu pravljice razlagati, vem, dobro kako naj. profesionalci pri nas to delajo, npr. Pavlin in teh tvojih navedb ne bi niti komentiral, ja imaš prav prvo kategorni nemški prodajalci z 150.000 in več feedbacki in z mnogo nižjo ceno od naših imajo res eno veliko pomankljivost, slovenski požrtni posredniki zaslužijo pre malo .... to je edini minus. Sam uporabljam ink jet kartuše, cena ene je 6,5% cene originalne Canon in po 2 lettih in veliko izpisih sem imel manj, kot 2% kartuš z napako, printer pa še danes deluje z občasnimi čiščenji glave .

ulacebula ::

Kupila sem toner pri www.misol.si in sem izredno zadovoljna. Toner je model ce285a, naprintala sem preko 1700 A4 navodil. Medtem ko sem s prejšnjim katerega sem naročila po pošti iz Maribora naprintala samo 400 in mi je začel pacat. Presenečena sem bila tudi nad odzivom saj mi ga je fant prinesel v 1 uri.
Priporočam !

Brane22 ::

Obnovil je selenski nanos...., daj nehaj tu pravljice razlagati, vem, dobro kako naj. profesionalci pri nas to delajo, npr. Pavlin in teh tvojih navedb ne bi niti komentiral, ja imaš prav prvo kategorni nemški prodajalci z 150.000 in več feedbacki in z mnogo nižjo ceno od naših imajo res eno veliko pomankljivost, slovenski požrtni posredniki zaslužijo pre malo ....


Razlagam kar sem imel priložnost VIDETI. če ne verjameš, pač tvoj problem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Original ali nadomestni toner za laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
268274 (2946) Miha 333
»

Laserski tiskalnik za ~50€

Oddelek: Strojna oprema
363840 (2529) BCSman
»

Čiščenje tiskalniškega valja laserskega tiskalnika

Oddelek: Strojna oprema
336961 (6566) Brane2
»

Obnovljen ali kompatibilen toner?

Oddelek: Kaj kupiti
83016 (2877) Brane2
»

ČB Laserski printer nižjega razreda

Oddelek: Kaj kupiti
242034 (1691) urosh

Več podobnih tem