» »

Obnovljen ali kompatibilen toner?

Obnovljen ali kompatibilen toner?

541 ::

Na HPjevem laserskem printerju mi zmanjkuj tonerja, zato bom morač nabavit nov toner. Po nekja originalnih HPjevih tonerjih sem sedaj imel kompatibilen toner PrintStar kupljen na mimovrste. S tonerjem sem bil zadovoljen. Cena za dvojni toner je z dostavo ~12,5k sit.

Sem pa zasledil precej obnovljenih tonerjev, pa me zanima, kako se to v praksi obnese. Sem gledal pri Svet Črnil za 9750 sit obnovljen toner baje z 500 stranmi več izpisa kot originalni dvojni toner (torej 4000 strani).

Torej se mi splača vzet obnovljen toner ali je potem izpis katastrofa? Zanimajo me tudi izkušnje s prodajalno "Svet črnil", ker imajo med pogoji poslovanja napisano, da tonerja ni možno vrnit in da če s tonerjem nisem zadovoljen, ga naj naslednjič pač ne naročim... 8-O 10k sit pa ne bi rad vrgel vstran oziroma se potem zezal s kakšnim inšpektorjem in podobnim sra****. :\

Vikking ::

Jaz ti prodam nerabljen (zapakiran v originalni embalaži) toner za hp laserjet C4092A za laserjet serijo 1100-3200 za 8k. Kupljen je bil pred 2 leti in nikoli rabljen. Še slika

lp

Marko007 ::

Jaz sem nabavil obnovljen toner za 5k sit (če bi vrnil svoj star toner bi bilo 4 k sit) + dostava (toner za HP 1000 / HP 7115X, torej za ~3500 strani). Kupil sem pa tukaj:

http://www.spletnatrgovina.net/

Kupil sem ga predvsem zaradi zelo ugodne cene glede na originalne in kompatibilne tonerje, z kvaliteto izpisa sem zadovoljen. Tako da bom še naprej kupoval obnovljene tonerje, ker se cenovno zelo splača. Lahko pa tudi kupiš samo polnilo (prah) in toner napolniš sam (kar še nisem sprobal).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marko007 ()

riba43 ::

poskusi tule. Pri obeh sem že kupil, sicer inkjet črnila za Epson printer in sem bil zadovoljen.

http://www.jovidan.si/katalog/product.p...
http://www.members.tripod.com/adipeter/

Brane2 ::

Kar se tonerjev tiče, kupujem izključno pri nep-plehu.

Za svak toner dobiš tsetni odtis in garancijo. Je pa res, da se je tip specializiral za HPja in da pri njem ne prideš skozi za 5 kSIT, ker vsako kaseto razstavi, pretestira in po pootrabi obnovi dele ( selenski valj, ležaji itd).
On the journey of life, I chose the psycho path.

Brane2 ::

Aja, hotel si še podatke o kakovosti izpisa.

Z nep-plehovimi zdavevami je kakoovst enaka ali boljša od originalne, trajnost pa tudi (torej količina polnjenja).

Predvsem pred koncem kasete, recimo na 3/4 se pri originlau dsotikrat zgodi, da stvar tiska v neenoakomerno črnih pasovih. Nep-plehove zamenjave delajo brezhibno praktično do konca....
On the journey of life, I chose the psycho path.

mersol ::

Poglejte in preverite tonerje v firmi Cosmo na Brezovici.

VSAK TONER JE PRED OBNOVO NATANČNO PREGLEDAN. ANALIZIRA SE VSAKA POSAMEZNA KOMPONENTA, ČE JE ŠE PRIMERNA ZA OBNOVO ALI JO JE POTREBNO ZAMENJATI Z NOVO.

KOMPONENTE, KI JIH OBNOVIMO, PREVLEČEMO S POSEBNIMI KEMIKALIJAMI ZA ZAGOTOVITEV VISOKE KAKOVOSTI IZPISA, KI SE PRIMERJA Z ORIGINALNIMI TONERJI. V KOLIKOR JE POTREBNO TUDI ZAMENJAMO ČIP NA TONERJU. VSE KOMPONENTE SO TESTIRANE IN GARANTIRAMO 100% KAKOVOST TONERJA.

Garantiramo, da vam bo toner deloval brezhibno do izpraznitve!
Garancija velja 1 leto.

KLIKNI TUKAJ IN PREVERI CENE!!!

Dzos ::

Brane2 a ma firma mogoče stran na spletu?
nep-pleh
pilca za nohte ni pila

Brane2 ::

Mislim da ne.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni laserski tiskalniki

Oddelek: Kaj kupiti
203690 (2772) Pina
»

Toner original ali obnovljen?

Oddelek: Kaj kupiti
254981 (4257) g7_logic
»

Kateri znamki obnovljenih/kompatibilnih tonerjev zaupate?

Oddelek: Kaj kupiti
72011 (1727) mersol
»

Čiščenje tiskalniškega valja laserskega tiskalnika

Oddelek: Strojna oprema
337094 (6699) Brane2
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
325005 (4360) dolenska

Več podobnih tem