» »

The Evil Within

The Evil Within

1
2
»

nuclear ::

Tole se zaj igra, najbolj vroca roba. Sporocim ko koncam.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

oo7 ::

The Evil Within The Movie

--MiRaLdInJo ::

The Evil Within The Assigment DLC Walktrough na moji mašini:




Enjoy :)

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

The Evil Within - The Executioner DLC Gameplay Trailer

dronyx ::

Pri tej igri je daleč najhujši sovražnik računalnik. Čeprav imam čisto povprečen PC (i5, HD 7850, 8GB) preprosto ne znam spremeniti nastavitev tako, da bi igra delovala koliko toliko tekoče in očitno je to celo namerno narejeno. Samo na tak način izpade "grozljivo" tudi GTA V na Pentium 4 PC.

dronyx ::

Tisti ki ste preigrali že vse tri DLC-je...ali je zgodba kaj bolj jasna? Namreč ko končaš osnovno igro veliko reči ostane nepojasnjenih...

oo7 ::

The Evil Within 2 in development hints leaked job description

The creator of Resident Evil is allegedly working on sequel to his most recent survival horror, which may mean a reveal at E3 in June.

http://metro.co.uk/2017/03/20/the-evil-...

oo7 ::

13 oktober 2017

The Evil Within 2 - Official E3 Announce Trailer

miraldi ::

oo7 je izjavil:

13 oktober 2017

The Evil Within 2 - Official E3 Announce Trailer





Toooo!!! 😎
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

oo7 ::

The Evil Within 2 - E3 Extended Gameplay Trailer

yoco ::

Je prvi del v redu? Se spomnim samo, da je bla kamera mal čudna!

oo7 ::

The Evil Within 2 - "Survive" Gameplay Trailer | PS4

oo7 ::

THE EVIL WITHIN 2 - Who is Your Sebastian?


.

oo7 ::

The Evil Within 2 | The Twisted, Deadly Photographer



Not only will Sebastian have to contend with the myriad horrific creatures waiting for him in The Evil Within 2, he'll also have to deal with the human "monsters" who have made their way into the new STEM world.

Wretched creatures like Stefano Valentini, an artist with dark proclivities and unbounded imagination. You'll see examples of his work scattered throughout Union - from grisly photographs of his victims, to the "moment of death" tableaus he creates, capturing the last seconds of a person's life in a tangible, looping scene. Learn more about the man behind the art in the latest story trailer for The Evil Within 2.

The Evil Within 2 releases worldwide Friday the 13th, October 2017 on PlayStation 4, Xbox One, and PC.

KnightMare ::

Pa kaj res tako čakate to dvojko? Prvi del je zame največji šrot kar jih premore horror žanr. Nekje na ravni Resident Evil 6, če ne še slabše.

Gregex ::

KnightMare je izjavil:

Pa kaj res tako čakate to dvojko? Prvi del je zame največji šrot kar jih premore horror žanr. Nekje na ravni Resident Evil 6, če ne še slabše.


Sem enakega mnenja. Sicer enko preigral do konca, a sem se prav mučil dokončat. Sama igralnost ni ne vem kaj, grafika bolj uboga, o kameri raje nebi zgubljal besed.

KnightMare ::

Exactly. Če bi bil cel špil tak kot je prvi chapter bi bil prav spodoben horror - tak kakršenga so v trailerjih obljubljali in the first place. Ostalo je čisti ripoff Resident Evila z invalidnimi mehanikami in poraznim stealthom.

oo7 ::

Jaz sem prvi del samo probal meni tudi ni bila igra všeč. Neketarim pa je všeč drugače ne bi delali nadaljevanja.

KnightMare ::

Fanboyi, ki kupijo vsak drek pod katerega se podpiše znan japonski game director. Ista pesem je bila z Metal Gear.

oo7 ::

The Evil Within 2 - The Gruesome, Giggling Guardian

oo7 ::

THE EVIL WITHIN 2 - 51 Minutes of NEW Gameplay Walkthrough Demo 2017

oo7 ::

The Evil Within 2 | Race Against Time

oo7 ::

The Wrathful, "Righteous" Priest | The Evil Within 2 [Story Trailer]

dronyx ::

Upam, da bo dvojka vsaj tako (slabo) optimizirana, kot je bil prvi del, oziroma da ne bo še slabše.

oo7 ::

SYSTEM REQUIREMENTS
MINIMUM:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB or better
Storage: 40 GB available space



RECOMMENDED:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better
Storage: 40 GB available space

dronyx ::

Zanimivo. Minimalne zahteve so celo manjše kot pri enki?

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Zanimivo. Minimalne zahteve so celo manjše kot pri enki?


Igra ima nov pogon

The Evil Within 2 Doesn't Run on Id Tech 5 or 6, Tango Created Custom STEM Game Engine

http://www.game-debate.com/news/23779/t...

oo7 ::

Launch Trailer [Red Band] | The Evil Within 2 (2017)

scipascapa ::

The Evil Within 2 PC STEAM - 23.99 (GBP22.79p with 5% code) @ CDKeys

dronyx ::

Ocene so dobre, večinoma nad 80%. Kot kaže pa ni več sežiganja zombijev s šibicami. Ta del je bil meni eden boljših "game mehanik" v enki. Sploh ker nisi nikdar vedel ali bo zadeva uspeli, ali jih dobiš po buči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

oo7 ::

Ja trenutno na open critic 80% - http://opencritic.com/game/4502/the-evi...

oo7 ::

Evil Within 2 Review

dronyx ::

Ali bi tole delalo na HD 7850? Je sicer pod minimalnimi zahtevami, ampak ta grafična kartica je po moje boljša od GTX 660 2GB. Za nakup nove čakam že pol leta na zlom kripto valut in razprodaje grafičnih, samo tega kar ni in ni...

oo7 ::

dronyx je izjavil:

Ali bi tole delalo na HD 7850? Je sicer pod minimalnimi zahtevami, ampak ta grafična kartica je po moje boljša od GTX 660 2GB. Za nakup nove čakam že pol leta na zlom kripto valut in razprodaje grafičnih, samo tega kar ni in ni...


Evil Within 2 PC Performance Review | BAD GPU USAGE

Alien123 ::

z mojo imam na low al ultra čisto isto fpsjev.. optimizacija v podnu od podna

oo7 ::

dronyx ::

Alien123 je izjavil:

z mojo imam na low al ultra čisto isto fpsjev.. optimizacija v podnu od podna

Kakšno grafično imaš? Tule sicer ni videti da bi bile ogromne razlike med low in ultra.

Alien123 ::

r9 390.. fpsji mi dropajo konstantno pod 60 fpsjev, tudi pri low kot pri ultra.. že zbrisal igro

oo7 ::

Evil within v FPS načinu

oo7 ::

The Evil Within 2 - First-Person Gameplay Mode Available Now!

dronyx ::

Za razliko od številnih drugih (kritikov, igralcev) je meni drugi del bistveno slabši od prvega. Prvi del je imel vsaj zame dobro atmosfero, okolico, nekatere težke šefe (sploh na višjih težavnostih), več vrst sovražnikov, solidno zgodbo (čeprav za moj okus nekoliko preveč zmedeno)...Večino tega so v drugem delu "popravili" (tudi po zaslugi "kritik"). Zgodba je sedaj trivialno banalna (go in, get her out), namesto linearnih nivojev so dodali še nekakšen mini "open world" (če bo izdan tretji del lahko pričakujemo še lootbox-e), nekateri linearni nivoji so sedaj postali "walking simulator", puzzle oh...kot bi igro delali za predšolske otroke (katere številke moraš seštet, da dobiš 10!?)...zadnjo tretjino igre sem se pa prav mučil, da sem prišel do konca.

oo7 ::

Bethesda blocks resale of unopened, second-hand The Evil Within 2 copy

"Unless you remove all Bethesda products from your storefront...we intend to file a lawsuit against you."

Bethesda has reportedly blocked the sale of a second-hand, still-sealed copy of The Evil Within 2 on the Amazon Marketplace, in a move that could have wide-ranging implications for the sale of used Bethesda games.

https://www.pcgamer.com/bethesda-blocks...

yayo ::

ja nič, bojkotirat Bethesdo pa bo :))

oo7 ::

Shinji Mikami Reveals He'll Be at E3 2019 - The Evil Within 3 Inbound?

https://wccftech.com/shinji-mikami-e3-2...

oo7 ::

The Evil Within 3 seemingly teased in Hi-Fi Rush Easter egg

https://www.gamesradar.com/the-evil-wit...

oo7 ::

Evil Within 3 could be in development now according to Shinji Mikamk



Shinji Mikamk je bil direktor prve Evil within igre.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nier: Automata (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15220876 (1862) oo7
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30345325 (8164) oo7
»

Top horror igre ?

Oddelek: Igre
171708 (1293) next3steps
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937596 (23238) oo7
»

Outlast

Oddelek: Igre
354733 (2905) medenko

Več podobnih tem