» »

Je že kdo prejel tak telefonski klic?

Je že kdo prejel tak telefonski klic?

eric_cartman ::

Zdravo!

Danes mi je zazvonil telefon, vendar ko sem pogledal številko me je mal šokiralo, ker se je glasila takole: +1-888279-2656.

Mal sem pogooglal pa je pisal, da je to Kanadska oz. Ameriška toll free number. Javil se nisem.. Ampak nekje piše, da znajo skos klicat, dokler jih ne pokličeš nazaj.. Je imel kdo podobne težave že?

Lp

bluefish ::

Ignore pa je.

Invictus ::

Pokliči nazaj. Pusti linijo odprto.

Ko dobiš račun, odpri novo temo kako te je Mobitel/Simobil/Tuš/ostali nategnil pri klicih ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

eric_cartman ::

Hvala za ta nasvet, but i rather not! :) Sm klicu na Simobil.

Povedal so mi sledeče:

Klic ni zaračunan tut če se javiš in si v domačem omrežju. Ponavadi te kličejo večkrat in pričakujejo tvoj klic, ker se gre za obliko (nadležnega) marketinga. Zato ti pač samo zvrcajo oz. če imaš tajnico, ti lahko zaračunajo že to, ker si poslušal sporočilo na tajnici.

Sicer pa ja.. Očitno je najbolš dt na ignore.. Sam upam, da mi navjo več težili, ker je vseen malo nadležno oz. neprijetno, ker tut Simobilu ne vrjamem vsega.. Na konc bo še res kšn račun enormn.. :|

black ice ::

eric_cartman je izjavil:

Klic ni zaračunan tut če se javiš in si v domačem omrežju.

Kaj res? >:D

gendale ::

ne javi se + blokiri to št. (večina telefonov zna to)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

shadeX ::

Podobna številka je mene klicala in sicer 3 dni zaporedoma, na vsake 3 ure. Javil se nisem, nato so prenehali..

KruceFix ::

Javi se, mogoče je Hilda. :D

Drugače pa ja, blokiraj številko.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

tx-z ::

Kakor js vem ni nobene šanse da če se ti javš na kerkol klic, da bi teb računal. Niti če maš tajnico. Sej se nkol niso dohodni klici zaračunaval razn če si v tujini?
tx-z

Sims ::

Oj, bom tule napisal. Prejel kic(nisem dvignil) od 0020001

Po googlanju http://whocallsme.com/Phone-Number.aspx...

Gre za nek scam ... Kakorkoli, tega je dandanes kar nekaj. Se da take stvari kam prijavit v Sloveniji? Ima sploh smisel?

Lp,

Sims

Edit: v mojem primeru gre kao za mikrosoft. Kaj če bi zatežil njim. Imam legalne mikrosoftove produkte ... Verjetno je neki firmi bolj v interesu, da se odjebe take zadeve. Ker gre za njihov ugled?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

šernk ::

Pred kratkim je bila tema o tem, ko je en tale "microsoftov" support lepo trolal :D

skratka vsaj pri mobitelu ti ne morejo zaračunat nobenega dohodnega klica v domače omrežje, tako da ti dokler se nahajaš v sloveniji se lahko z veseljem oglašaš na te klice, seveda jim pa nič ne verjemi in ne jih klicat nazaj.

prijavi zadevo na svojega operaterja, lahko pa prijaviš tudi microsoftu, takšne prijave bi vsekakor morali vzeti resno in jih predati v pregon, je pa res da ponavadi kličejo iz kakšne afriške države kjer policija seveda ne deluje, kaj šele ostalo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Sims ::

Oj, ja. Pozabil sem omenit, klicano je bilo na stacionarni telefon. V bistu narediti pomoje ne morejo kajdosti. Kdorkoli. So pa prijave laho nek statistični podatek ... Hm. ... Skratka "crap"...

šernk ::

Če pride do 5+ klicev prijaviš na telekom da blokirajo številko.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

STU-III ::

Pravkar me je klical nekdo iz te številke: 0037744005836

ko sem se oglasil, ni bilo nič in pogledam na ekran, pa je bilo že prekinjeno. spam?
Line secured.

Janac ::

Nevem kaj se sploh javljate na številke, ki jih nepoznate.

STU-III ::

me je zanimalo, če se bo javil kak nigerijc, ki bo hotel, da mu prepustim moj računalnik :))
Line secured.

STU-III ::

kako naj ugotovim od kod prihaja klic? 13 mestna številka???

0037744005836
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

Isotropic ::

+377 is used by the Vala mobile phone company in Kosovo.

#000000 ::

Znači kosova, i tamo je počelo :) Najlažje je če daš cifre iz katerih lahko pričakuješ klic iz tujine v imenik, to dans podpira že skor jogurtov lonček, in ko te kliče cifra ki je ocitno predolga ali se začne z 00 pač ne dvigneš in zadeva končana.

2x'=2 ::

Klic s Kosova najbrz ni nič takega ker Kosovski IPKO (Mobitel SI), uporablja slovenski nabor številk, Vala pa +377, ki je v bistvu Monaški, ki pa ga tudi "posojaju" Kosovu.

Okapi ::

Na stotine ljudi s Kosova vsak dan kliče sorodnike v Slovenijo. Verjetno se jih vsak dan nekaj zmoti in pokliče napačno številko.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

#000000 ::

2x'=2 je izjavil:

Klic s Kosova najbrz ni nič takega ker Kosovski IPKO (Mobitel SI), uporablja slovenski nabor številk, Vala pa +377, ki je v bistvu Monaški, ki pa ga tudi "posojaju" Kosovu.



ja sam 00386 je slovenski nabor ?

blackbfm ::

Najlažje je če daš cifre iz katerih lahko pričakuješ klic iz tujine v imenik, to dans podpira že skor jogurtov lonček, in ko te kliče cifra ki je ocitno predolga ali se začne z 00 pač ne dvigneš in zadeva končana.


jz sm na paypal nekaj pojamral preko maila, ker sem imel težave z acc..in so me poklicali naslednji dan...res bi blo pametno da se ne bi javu, res:))

#000000 ::

Zakaj ? daš pač še to cifro v imenik, al pa si zapominš vsaj preve 4 cifre ?

Mene so klicali iz Sydneya oz me dostikrat kličejo, in sem dal 0061 v imenik, če dobim klic iz 0074 pač ne pipam slušalke ane.

blackbfm ::

Zakaj ? daš pač še to cifro v imenik, al pa si zapominš vsaj preve 4 cifre ?


kakšno cifro bom daju v imenik, če sploh nisem pričakoval klica:))

#000000 ::

ja pol je pa še bolj enostavno, pač ne dviguješ nič kar ima 00 začetno cifro in si rešen, neketeri pač imamo klice z začetno kodo 00, in nam je mal težje, če dobivaš klice večinoma iz 01, 02, 03 itd. se ni česa za bat.

bzp ::

Zakaj tak strah pred javljanjem na klice iz tujine? Saj pri nas dohodni klici niso plačljivi. Se javiš pa je, jasno pa ne klicat nazaj če se veza prekine.

2x'=2 ::

#000000 je izjavil:

2x'=2 je izjavil:

Klic s Kosova najbrz ni nič takega ker Kosovski IPKO (Mobitel SI), uporablja slovenski nabor številk, Vala pa +377, ki je v bistvu Monaški, ki pa ga tudi "posojaju" Kosovu.



ja sam 00386 je slovenski nabor ?


Kosovo še nima svojega nabora (niso člani ITU?), zato ga posojata Slovenija in Monako.

cordoba ::

Jst sem danes prejel klic iz 040 140 703, ko se javim v sekundi razlocim zenski nemski glas, ki pa takoj prekine. Kdo ve kdo bi to bil?

kokos25 ::

Poznam to cifro...Merklova je bla...Vrjetno se je zmotila, k je Obamo hotla nadret...

In sedaj resno, kako za vraga naj vemo, kdo je bil?!? Seveda pa lahko ugibamo...
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

vorantz ::

cordoba je izjavil:

Jst sem danes prejel klic iz 040 140 703, ko se javim v sekundi razlocim zenski nemski glas, ki pa takoj prekine. Kdo ve kdo bi to bil?


Kaj če je rekla "ups pomota" v nemščini?
Ker kaj drugega bo težko blo

cordoba ::

Poklici pa bos videl, da ni stevilka od simobila. Tezko recem, ampak se mi zdi kot spam, sem klical s parih telefonov in isto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cordoba ()

Gladi ::

cordoba je izjavil:

Poklici pa bos videl, da ni stevilka od simobila. Tezko recem, ampak se mi zdi kot spam, sem klical s parih telefonov in isto.

Številka 040140703 se nahaja pri operaterju SI.MOBIL d.d.

cordoba ::

Danes isti klic, ampak iz druge številke. 040145705
Kličem in se javi kot neka tajnica in reče "dial" pa še neki, pol pa prekine.

dottor ::

Najbolj hecno številko ima koprski Tušmobil: 05 600 00 00

3 leta nazaj ko sem šou prvič k njim, sem želel en telefon, pa so me dali na "čakalno listo", pa so me klicali ko je prišu. Seveda so me parkrat provali klicat ampak se mi je zdela št. nekoliko sumljiva zato se nisem javljal. 2 dni kasneje sem šel v njihovo poslovalnico pa so mi rekli d aje to njihova številka :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

krucymucy ::

dottor je izjavil:

Najbolj hecno številko ima koprski Tušmobil: 05 600 00 00

Meni ni hecna.

dottor ::

Verjemi, ko jo vidiš na telefonu brez presledkov vse tiste ničle se nasmehneš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nekdo me stalno kliče s številk ... (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
574473085 (829) predi
»

Telefonska stevilka

Oddelek: Loža
374575 (1496) BuDi79
»

Je dobil kdo ta klic?

Oddelek: Loža
387345 (4026) lolipop2
»

Nekdo kliče vsak dan

Oddelek: Mobilne tehnologije
3737663 (33397) tomaz-
»

+393 klici wtf?

Oddelek: Mobilne tehnologije
369535 (7197) Malajlo

Več podobnih tem