» »

LG Bluray DVD Writter BH16 Windows 7 64bit Driver Problem

LG Bluray DVD Writter BH16 Windows 7 64bit Driver Problem

ReaperLord22 ::

Zdravo

Pred nekaj dnevi sem si kupil LG Bluray DVD Writter BH16 v biosu je zaznan lepo in nastavljen tudi pravilno za bootanje kabli so tudi pravilno vtaknenji, ko pa zaženem windows se pa težave šele začnejo, bilokaj naredim jamra da ima težave z gonilnik in da jih ni mogoče namestiti probal sem tudi z originalnimi ampak cd ja ne more brati ker logično nima driverjev gor.
Nato sem iz cdja naredil image sliko in ga virtualno vstavil isti rezultat ne more installirati gonilnika, pišem na mimovrste o problemu mi svetujejo, da naj si potegnem najnovejši firmware ok naredim to in dam setup ampak ne more installirat napiše da ne najde bluray bralnika.
Tako da res nevem kaj naj še naredim da bo zaznalo bluray v windowsih.

spodaj napiše da driverji niso uspešno nameščeni vsakič ko kaj probam posodobiti pa da se postaviš na glavo.
Hvala za pomoč tistemu, ki najde rešitev častim pijačo:D
Lp ReaperLord22

DonPierre ::

Si preveril, če imaš driverje za sata krmilnik, kamor je priklopljen pekač? Na nekaterih platah imaš namreč več sata krmilnikov...

ReaperLord22 ::

@don
Preveril ravnokar in tudi installira driver update isto pomoje je problem z produktom, ker ocitno se skrega z win 7 tukaj, drugega ne vidim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Instalacija XP ne najde diska

Oddelek: Operacijski sistemi
415955 (4818) fredyjetle
»

Kako formatirati računalnik??

Oddelek: Pomoč in nasveti
1721776 (21514) Quikee
»

Bios ne zazna sata diska

Oddelek: Strojna oprema
323565 (3071) amigo_no1
»

Serial ATA in namestitev WIN XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101552 (1399) Fizikalko
»

winXP on SATA

Oddelek: Strojna oprema
6743 (690) Peter Frelih

Več podobnih tem