» »

FLV to MPG/MP4/AVI

FLV to MPG/MP4/AVI

Alen T 1978 ::

zanima me konverzija FLV datotek v recimo MPG/MP4/AVI vendar da vse specifikacije pri konveriji ostanejo iste kot so recimo resolucija videa, barvna globina source videja in da avdio tud ostane isti. ve kdo za kak tak simple FLV-to-XY format. ne zanimajo me poljubne nastavitve kot sem prej omenil. samo, da se spremeni kodek. torej, kak nek tak simple konverter brez nekih poljubnih možnosti. 1:1 da bi blo except kodek.

Mavrik ::

A rabiš spremembo "kodeka" (torej formata videa) ali samo kontejnerja?

Ker če maš v FLVjih recimo že H.264, potem lahko pograbiš ffmpeg (za Windows so buildi tule) in mu rečeš naj samo remuxa vsebino:
ffmpeg -i tvoj.flv -codec copy nov.mp4


To bo video in avdio samo skopiralo v končno datoteko v drug kontejner. Če pa tvoji FLVji niso H.264 pa povej.
The truth is rarely pure and never simple.

Alen T 1978 ::

Jaz nisem tako zastavil vprašanja da bi bilo logično da tako odgovarhaš.
Vem o čem govoriš sam jaz ne vem kaj bi potreboval. Ker ne vem jako je s tem kar ti govoriš.

Jaz bi rad imel v windows explorerju thumbnail prewieve za te videje in klipe. Pa mi jih neče pokazat ker je pač FLV. Zato jih konvertiram v MP4. Nek programčič mam. Bedarija.

Jaz bi rad da vse specifikacije videja ostanejo iste samo da bo pač končniva MPG, MP4, AVI, WMV,... kaj takega da ta glup windows explorer to pokaže.

Yohan del Sud ::

Mavrika samo skrbi, da ne mešaš jabuk in hrušk, ampak jih. Ti rabiš samo pretvorbo kontejnerja in ne kodeka. Ampak, da se oboje tudi na en klik, samo v drugem primeru je praktično nemogoče zadržat kvaliteto, v prvem se to da. Sam uporabljam Freemake Video Converter in lahko to dela avtomatično, seveda pa če rabiš (in to delaš bolj na profi nivoju) omogoča in boš tudi rabil ročne nastavitve.
www.strancar.com

Cold1 ::

Potrebuješ zgolj dodatek za raziskovalca, ki bo znal prebrati .flv datoteko in pokazati predogled zanjo.

Poguglaj:

Windows Explorer .flv video file thumbnails

-----------------------------------

Sicer pa sam uporabljam Media Preview:
http://www.softpedia.com/get/System/OS-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cold1 ()

Alen T 1978 ::

Cold1, thank you...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows movie maker

Oddelek: Zvok in slika
121017 (567) Jani72
»

Potekli patenti za MPEG-2

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
247652 (5381) AndrejO
»

Download video (flash) iz rtvslo (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9756282 (18692) Pizzicato
»

VirtualDub - napaka pri odpiranju ?!

Oddelek: Zvok in slika
162462 (2143) #000000
»

DLNA mreža za TV (PROGRAM)

Oddelek: Programska oprema
83516 (2662) radmannsdorf

Več podobnih tem