» »

Namesto filma vidim tole (screenshot)

Namesto filma vidim tole (screenshot)

tha_man ::




Dotični problem imam v vseh playerjih razen v WMP7. V stari verziji BSplayerja je tud delalo (0.85 build 492), ampak samo v debug buildu, v navadnem pa ne. V 0.86 pa ne dela, ne glede na to al je debug al klasičen.

Imam WinXP, Radeon 9000, DivX 5.03 in XviD (pojma nimam katera verzija, ampak glede na to da v WMP filmi delajo bi morala biti v redu).

Please help!
(c) 1982 Sinclair Research Ltd
  • spremenilo: tha_man ()

OZZY ::

Jaz bi reku, da je en koded. Mogoče ffdshow.
Jaz sem mel enkrat isto sliko pa je bil samo kodek za nadgradit.
Go with the flow.

WiseBear ::

isto sliko sem mel jaz že kar nekaj časa nazaj.
na žalost se ne zmislim več dobro kako sem problem rešil. nekaj sem šail po nastavitvah kodekov(uporabljam Koala Player; tam pod filtri v uporabi se da vse nastavit). zdi se mi da sem izključil možnost film effect pri divx 5.02 kodeku, nisem pa siguren. poskušaj, če ne bo pomagalo pa reinštaliraj kodeke.

LP

matter ::

Men je podbno zjebal two towers. V zipu sta bla 2 podnapisa (frejmi nekaj). In ko sem dal prvega mi je po dolečem času zjebal sliko, ko pa pravega pa ok šlo. vosub pa wmp9

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

||_^_|| ::

vse kodeke dol rukni pa istalli divx in pa xvid, to je men pomagal.

marS ::

Imel sem isti problem pri Two Towers, z malo več zelene barve, divX 5.0.3 in NimaPack imam instalirane, potem pa sem na tem forumu zasledil nov paket kodekov ffdshow in sem jih inštaliral. Zdaj trenutno nimam več nobenih problemov pri gledanju divx-ov, kodekov v PCju pa malo morje....
...no more heroes...
https://ilbis.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158772 (13920) BaRtMaN
»

MediaPlayer problem

Oddelek: Programska oprema
5951 (904) krneki0001
»

Kateri codec pack uporabljate?

Oddelek: Zvok in slika
122655 (2353) Cokolesnik
»

zelena slika

Oddelek: Zvok in slika
71272 (1158) Popaj
»

Videoposnetek predavanja v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
352542 (2542) minmax

Več podobnih tem