» »

Kateri codec pack uporabljate?

Kateri codec pack uporabljate?

kisser ::

Kateri codec pack uporabljate za divx-e? Trenutno imam k-lite pack, pa mi ni najbolj vsec. Manjka mu neki S-Mpeg 4 version 3. To mi javi g-spot. Windows media player najde in installira codec, a film vseeno ne deluje... Kateri packi, razen nimota (ki rusi racunalnik) so se na voljo?
Aja, se to, g-spot mi pri omenjenem filmu javi naslednje: VFW_S_VIDEO_NOT_RENDERED
no suitable decompressor could be found. Ciao!

Tine

(sic) ::

Nobenega!

Samo DivX 5.03, DivX:) 3.11 alpha, Xvid in AC3.

Fuck you all!!!

Damjan Jagar ::

Tudi sam imam vse samostojno inštalirano prav tako kot (sic), le da nimam Divx 3.11 alpha codeca, ker naj bi ga "vseboval" že DivX 5.03 codec.

Lahko inštaliraš tudi Divx Total Pack v1.3 (1,15 MB), ki vsebuje vse omenjene kodeke (DivX 5.03, XviD, AC3), priložen pa je še zvočni filter za ogg zvok. Priporočam.
http://jagar.si

kisser ::

Ni mi vsec, ne vsebuje MP43, se najboljsi je ffdshow. Se vedno iscem idealni codec pack!

Damjan Jagar ::

Kompliciraš. Naloži si DivX Total Pack ali Ffdshow. Ko boš imel probleme s tema dvema, se oglasi... :))
http://jagar.si

tha_Kalis ::

jaz imam elisoft codec pack. je kul ker je zraven en program, v katerem lahko sproti ob/odkljukas, katere kodeke bi rad imel instalirane. potem pa nastavis tako, da je instaliranih cimmanj kodekov, delajo pa vsi filmi
ne odlasaj na jutri, kar lahko storis pojutrisnjem

Han ::

Meni ustreza SLD CODEC PACK.

OmegaBlue ::

Ace mega codecs pack dosd kewl:D
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

gumby ::

nobenega, ker vsi po vrsti smrdijo...

divx 5, xvid, ac3 - drugo praktično ne rabiš

(sic) ::

Potem samo meni jebe zvok v DivX:) 3.11 alpha kodiranih filmih, če imam samo 5.03 kodek?

Včasih prehiteva, včasih pa je prepočasen...

Fuck you all!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: (sic) ()

Juda ::

tako je... kodek paki smrdijo...instaliri posamezno
Bulš taku ku drgače

BaRtMaN ::

nobenega, ker vsi po vrsti smrdijo...

Tako je. Sam uporabljam ffdshow, ki, da ne bi kdo mislil, ni codec pack in AC3 Filter. Pol so pa še razni nujniki kot GSpot in Time Adjuster...

Cokolesnik ::

in se moje mnenje...

ne uporabljaj packov. tukaj sem ze dal linke za danasnje potrebe filmo-filov. sicer o tem res ze vrabci civkajo na strehi.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Finta s codeci!!

Oddelek: Zvok in slika
152196 (1831) Zoidberg
»

kateri divx codec packi/codeci

Oddelek: Zvok in slika
223760 (3494) ferjan
»

kateri divx codec ?

Oddelek: Zvok in slika
101132 (937) [-=Jaka=-]
»

Filmi ne delajo in ne delajo...grhhhh....!!!!

Oddelek: Zvok in slika
132273 (1839) Damjan Jagar
»

Zvok pri Divx

Oddelek: Zvok in slika
91192 (1068) pivmik

Več podobnih tem