» »

Impulzivni nakup večera

Impulzivni nakup večera

Okapi ::

Verjetno marsikdo takole na hitro kupi kakšno bedarijo na ebayu ali v kakšni kitajski spletni štacuni. Tule se lahko pohvalite z nakupom, mogoče boste še koga premamili v zapravljanje denarja;)

Jaz sem ravnokar zapravil 6 evrov za kolesarski light-show. Za začetek sem kupil samo eno luč, da vidim, kako se obnese.

Uros!no ::

Upam, da se obnese in ostane na kolesu več kot en teden ;)

alexa-lol ::

Fajn bi bilo če bi imelo akcelerometer da bise frekvenca utripanja lučk sinhronizirala in bi lahko svoje motive gor uploadal na bike...

PS. kok si dal?

Zgodovina sprememb…

bdoxx ::

Jaz sem ravnokar zapravil 6 evrov

_Denny_ ::

Včerajšnji nakupi:
Ebay - 2m toslink kabel - 2€ -> za povezavo pc-tv, potem pa ugotovim, da imata oba spdif out :))
IndieGala Mass Effect 2 Bundle - 4,5€ -> bi se najrajši pojedel, ko sem ugotovil, da je za Origin in ne za Steam
IndieGameStand Guns of Icarus Online - 1,5€ -> par minut po nakupu se zavedam, da sploh ne maram online špilov xD

(pre)poceni stvari nas silijo v bankrot :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

TehDucky ::

A šteje če je že dlje časa blo kupljeno ? Sicer ne vem, če je ravno ista fora kot ste mel vi, sem pa v jezi kupil U2711 :D Neki osebi sem hotu kupit eno darilo za rojstni dan, pa me je 1 teden prej tok razpizdila pa se skregala, da sem enostavno rabu nardit neki kar ponavadi nebi, da sem k sebi pršu :) Vglavnem, je blo vredno :)

mr1two ::

A je lajtšov že prispel? Kako se obnese? :)
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

theBill ::

Čeprav dostikrat kaj kupujem prek e-baya, tudi dealextreme včasih, ampak skoraj nikoli impulzivno.

Če je le mogoče prešnofam net za najboljšo ceno, iščem reviewe, itd. Potem se dostikrat zgodi, da kupim dražjo zadevo, ker je tista poceni za en drek. Se kar držim reka, da "nisem tako bogat, da bi lahko kupoval poceni".

Okapi ::

A je lajtšov že prispel? Kako se obnese?
Par dni nazaj je prišel ja. Dela, ampak ga še nisem zares preizkusil na biciklu (med vožnjo ponoči). Na špice ga je preprosto namestiti in ko se kolo zavrti, začnejo lučke svoj ples.

Sem pa ravno dobil še en impulzivno kupljen light-show.;) Sobni.



Sveti močno, ima sicer zelo omejen nabor vzorcev, ampak za 14 evrov s poštnino vred je odlična popestritev domače zabave.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Kamran ::

Hojla,

Ej a bi pripopal eBay povezavo tega tvojega "kolesarskega nakupa" ?

Je mogoče tole to ?

Okapi ::

Ja.

O.

Looooooka ::

http://www.asseenontv.com/robo-stir/det...

Glorified vibrator.
Pa grem stavit, da se da vibrator se ceneje dobit :D
Se dobr, da je blo pocen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ponudba Lidl (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
31971628 (1919) d4vid
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14369994 (3846) darkolord
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956766 (5221) Jebac18
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811364 (1575) Samael

Več podobnih tem