» »

Katero akcijsko kamero kupiti?

Katero akcijsko kamero kupiti?

1
2
3 4 5

dejansan ::

A je kdo kje v naši okolici tale Eken h9 nabavljal, malo sem se pozno spomnil in pošiljke iz Azije odpadejo?
dejansan

;-) ::

Kolega je narocil dve in sta prisli zacuda brez dodatnih stroskov in nihce sploh ni vprasal nic. Ima tudi hero 3+ in sam pravi da je pri goproju dal dosti denarja v nic pa se pazit ga je "treba".

Jaz sem zdaj narocil preko aliexpress eken h9 z DHL postnino na trackingu mi pise naj bi bila jutri pri meni ampak dvomim pomoje bo treba se davek placat in carino ter se bo malo zavleklo, obicajno nimam srece.

andromedar ::

Jaz sem naročil EKEN H9 na Banggood iz EU. Sem zelo zadovoljen.

Zdaj je cena 50 EUR...jaz sem takrat dal 56 USD.

http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho...

Ne vem, če je kaj boljšega za ta denar.
Eh?

;-) ::

jaz sem dal 36$ od preverjenega prodajalca na AE, zraven sem prištel še 13$poštnine DHL. Naročil sem 21.8 danes zjutraj pa je bila kamera pri meni, brez carine, ddv in ostalih neumnosti. zaenkrat sem zadovoljen, sedaj pa poiskat dober deal za set baterij z eksternim polnilcem, micro sd kartice ter kak prsni pas.

Z novim FW snema tudi 25pfs 4K in ne izgleda tako zelo neuporabno ampak itak mi najbolj diši 120FPS@720P oz upam da bo kdaj 120fps na 1080.

andromedar ::

Če si dal 36+13, potem je bolje za isti denar naročit iz EU in ne bit v skrbeh ali se te bo carina lotila ali ne :)

Tud jaz imam zdaj ta FW gor, kot praviš sam. 4K@25fps in 720p@120fps

ampak tako nimam niti mašine, niti monitorja ali TV, ki bi uspela predvajat 4K :)
Eh?

;-) ::

kje v eu pa jih imajo ?

kje bi kupil baterije in eksterni polnilec najbolj ugodno?

andromedar ::

Poglej moj link zgoraj. Tam sem jaz kupil (pride iz UK).
Eh?

Aston_11 ::

Kaj pa slika od teda 36? Je Ok?

andromedar ::

Saj je ista kamera, ampak je nima smisla tam kupovati, če v EU stane enako (+- 5 eur)
Eh?

dejansan ::

Nažalost je: Currently out of stock

Bom iz UK ebaya sprobal srečo
dejansan

OK.d ::

andromedar je izjavil:

Jaz sem naročil EKEN H9 na Banggood iz EU. Sem zelo zadovoljen.

Zdaj je cena 50 EUR...jaz sem takrat dal 56 USD.

http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho...

Ne vem, če je kaj boljšega za ta denar.

Ali lahko naložiš kakšen film na YT da vidimo kvaliteto?
LPOK.d

andromedar ::

OK.d je izjavil:

andromedar je izjavil:

Jaz sem naročil EKEN H9 na Banggood iz EU. Sem zelo zadovoljen.

Zdaj je cena 50 EUR...jaz sem takrat dal 56 USD.

http://eu.banggood.com/Wholesale-Wareho...

Ne vem, če je kaj boljšega za ta denar.

Ali lahko naložiš kakšen film na YT da vidimo kvaliteto?


Saj teh videov je na Youtubu polno.

Evo:



ali

Eh?

Zgodovina sprememb…

OK.d ::

Raje vidim, da je uporabnik iz slo-techa kot kakšen kitajski YT fake;)
LPOK.d

andromedar ::

Aja, v gornjem posnetku, kjer je ogromno gibanja, je slika kockasta, zmazana, neostra. To je posledica youtubovega komprimiranja. V originalu je slika čista (kot na spodnjem posnetku, kjer ni toliko gibanja).
Eh?

OK.d ::

No daj še ti kaj svojega;)
LPOK.d

andromedar ::

To zgoraj je moje.
Eh?

OK.d ::

Ok hvala se opravičujem, ali lahko če imaš čas narediš še posnetek nočne vožnje v avtu z kratkimi lučmi.
LPOK.d

zanco33 ::

Zdravo fantje, predvsem lastniki Eken H9 :P Ste že zasledili kakšno pametno ponudbo za dodatne baterije,chest mount ali pa kartico? Tudi sam iščem te zadeve in če bi kdo našel kakšno tako varianto in bil pripravljen deliti bi bilo to super :D

Lep pozdrav

rok_p ::

kakšna je pa kaj kakovost videa od te eken h9 ko ima montirano ohišje za vodo? drži, da je zgoraj slika packasta?
rok

rok_p ::

še to: ve kdo mogoče v čem je razlika med h9se in h9? ne najdem razlike.


link
rok

pickle_rick ::

Črne imajo spet na zalogi, danes naročil eken h9 iz bang good. S kodo za popust 10AVEUSA za smešnih 41€ skupaj s poštnino.

krefi ::

pickle_rick je izjavil:

Črne imajo spet na zalogi, danes naročil eken h9 iz bang good. S kodo za popust 10AVEUSA za smešnih 41€ skupaj s poštnino.


Kje si narocil ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

pickle_rick ::

Taura ::

glede na to da se zanimam za nakup ene take kamere, sem zdej gledu reviewe in Ekena in GoProja 3ke in se mi zdi GoPro dosti bolj kvaliteten posnetek..pa ne pravim da Eken ne dela odličnih ampak po videnem sodeč je Go Pro boljši kar se tiče detajlov, črnin, nasploh posnetkov v temi itd

letmein ::

Težko primerjat 300€+ in 45€ kamero. GoPro je seveda boljša kamera, cena temu primerna. Za ceno po kateri se Eken prodaja je kamera oz. cel komplet, ki pride poleg super.

RockyS ::

Imam Xiaomi yi in morem rečt, da za 120€ (vsi možni dodatki+kovček+ohišje do 60m itd)) dela čudeže. Ja, ni gopro ampak kaj več ne rabim, ker se mi zdi škoda denarja, da bi se vsakič ko grem na kolo bal da mi odleti kamera za 300€ (+dodatki) ali da mi poči ohišje pod vodo (jap, se zgodi).

In vsi fancy šmancy videi in slike iz goproja nastanejo v posprodukciji in ne kr tako iz roke.

Martin Krpan ::

Kaj pa tole , je verdno svojega denarja ?

https://www.mojpaket.si/akcijska-kamera...

RockyS ::

Ne.

Martin Krpan ::

Zakaj ne ?
Na papirju zgleda vsaj za silo , da ne rečem OK.

madog ::

FHD na 20f/s......LOL zato
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Taura ::

Xiaomi Yi vs Eken H9? So velike razlike v funkcijah in kvaliteti snemanja/slikanja?

Klemzz ::

Za YI lahko povem, od kar sm naložu skripto je vse skupaj precej super :)

andromedar ::

kolikor sem gledal primerjave na netu, ima Eken H9 dosti bolj ostro sliko. Slika, posneta z Yi je veliko bolj "mehka". Zdaj pa,...karkoli ti je bolj všeč. Meni je slika Eken-a bolj všeč. Yi je verjetneje kvaliteneje narejena - čeprav so tudi tam uporabniki imeli težave s kvaliteto izdelave (objektiv (leča) ni bila optimalno nastavljena na senzor in jo je bilo potrebno malo privit/odvit, da je bil senzor v fokusu.
Eh?

RockyS ::

Če koga zanima yi :)

;-) ::

zanco33 je izjavil:

Zdravo fantje, predvsem lastniki Eken H9 :P Ste že zasledili kakšno pametno ponudbo za dodatne baterije,chest mount ali pa kartico? Tudi sam iščem te zadeve in če bi kdo našel kakšno tako varianto in bil pripravljen deliti bi bilo to super :D

Lep pozdrav


Jaz sem napisal prodajalcu da mi baterija na enem slabo drzi in mi je posla drugo sedaj je nekje v zraku, imam se sjcam sj4000 in baterija pase, tud dela normalno izpraznil se je nisem tako da nevem koliko casa je zato potrebno. Kartice imam class 10 iz trafike delajo v nulo 2x 32gb in 16gb. Chest mount, floating drzalo, selfie stick pase vse krizem med vsemi action cami, doma sem imel stare nosilce gpsa ki imajo vakuumsko drzalo in isto pasejo :)

Jutri narocim se selfiestick ki se prelevi v monopod za kake timelapse.

Kot zanimivost ce priklopis kamero na powerbank je ne mores uporabljat, ce pa vzames ven baterijo pa dela super, tako da super za timelapse.

rok_p je izjavil:

kakšna je pa kaj kakovost videa od te eken h9 ko ima montirano ohišje za vodo? drži, da je zgoraj slika packasta?

Imam video v bazenu uploadam jutri jaz ne vidim nobene razlike med kvaliteto videa z ohisjem ali brez, niti kapljice vode ne opazis pred leco ker takoj odtece

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

rok_p ::

Potem je vredu. Ker sem gledal neke teste na youtubu in je bla z ohišjem vedno packa zgoraj levo...
rok

jazjaz51 ::

A se vam zdi dobra izbira P/P
http://www.elephonestore.com/elephone-e...
a je še kaj boljšega za cca ta denar?

Invictus ::

Težko boš dobil kaj ceneje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

matobeli ::

A kdo uporablja Sonyjeve akcijske kamere?
Oziroma kakšne klone?

Zanima me predvsem zaradi oblike, ker mi za mojo uproabo ne ustreza široko ohišje kot na GoPro&co, ampak bi raje videl da je oblike "tradicionalne kamere", torej ožje in globje.

andromedar ::

Invictus je izjavil:

Težko boš dobil kaj ceneje...


http://www.banggood.com/ELEPHONE-ELE-CA...
Eh?

mat3 ::

Je kdo naročeval tole EKEN H9 iz eBaya ali Banggooda ? Kupil sem eno za test preko eBaya in je kopija, ker ima 30 fps podvojenih, ne realnih 60 fps in nek čuden firmware.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat3 ()

          ::

Pred tednom dobil Sjcam M20. Presenečen nad kakovostjo posnetkov.

BivšiUser2 ::

Katera akcijska kamere je dobra tak malo za igračkanje z njo, pa da ima vsaj neuraden app za W10M? Čudi me, da sta GP Hero 1 in 2 še tak draga.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Fif55 ::

Pozdravljeni,
sam kupujem kakšno cenejšo športno kamero, sedaj imam nagledano tole: Eken h9, Winsoar SJ900 in SJ8000. Torej budget kamere. Zanima me kaj menite o teh? Predvsem me zanima, če so sploh uporabne v slabi svetlobi ?
Na primer, kako se obnese zvečer na kakšni javni prireditvi (tema + umetna svetloba), bi se videlo solidno, ali bi bilo skoraj negledljivo ?
Pa kako je kaj z zvokom? Je soliden ali je malo "muffed" (zadušljiv?), ali skoraj neuporabno za takšne zadeve in bi se slišalo samo hreščanje ob basih ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fif55 ()

snooze77 ::

Pozdravljeni,

tudi sam se zanimam za nakup športne kamere. Nagledal sem si firmo Eken. Sedaj pa me zanima če morda kod ve ali je velika razlika med H9 in H8. Glede na to, da imajo več različic me zanima ali se splača dati malce več denarja in kupit različico PRO ali PLUS?

Hvala za odgovor.

firbec ::

mene pa bega EKEN H9R WiFi, zraven je še daljinc za foto ali video, da ne rabiš vedno tipke na sami kameri iskat, če maš kamero na čeladi montirano, je ta daljinc kar ok zadeva

http://www.ebay.de/itm/EKEN-H9R-WiFi-Wa...

iz EU, brez carine s poštnino 58 E.
Včeraj so imeli na Gearbest identično za 43 E, vendar tam raskiraš carino + DDV

jo ima kdo ?

SumTingWong ::

Pomoč prosim. Do nekje sedmega februarja rabim akcijsko kamero, torej pride v postev EU skladisce.

Kaj naj kupim? Do nekje 100€. EleCam Explorer 4K ali EKEN H9? Ob kameri rabim se ohisje za vodo in monopod, ostali dodatki niso tako pomembni.

Kvaliteta obeh mislim da je za to ceno na nivoju.

dottor ::

Kaj pa kakšna Xiamomi Yi:
https://www.aliexpress.com/item/WIFI-Bl...

Spodaj poglej kaj kateri paket pomeni. Sicer do 7.2. bo malo hudo karkoli tudi preko EU skladišč.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Klemzz ::

Xiaomi Yi lahko kupiš v AGP PRO Kranj.

SumTingWong ::

Preferiram Xiaomi Yi, ampak je ne dobim v enem tednu. Plus za to ceno ponuja le kamero, brez dodatkov.

Klemzz: Na strani je nimajo. Misliš da imajo fizično v trgovini?
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Športna kamera

Oddelek: Pomoč in nasveti
304073 (983) Kvinta
»

GoPro ali?

Oddelek: Kaj kupiti
473923 (2096) Kvinta
»

Katera budget kamera/fotoaparat ki dobro snema zvok

Oddelek: Kaj kupiti
6424 (313) ;-)
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937019 (12030) BivšiUser2

Nateg-MP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10412560 (10199) Šolar

Več podobnih tem