» »

Zavarovanje hiše, avta in motocikla

Zavarovanje hiše, avta in motocikla

Assass1n ::

Imam zgoraj našteto za zavarovat. Motor je max, zavaroval bi osnovno+ao+ imam -50%
Osebni avto imam -25%. Hišo bi zavaroval požar pa kakšen izliv vode se ne spoznam, ker to delam prvič, bi mi prav prišel kakšen nasvet. K kateri zavarovalnici naj grem, triglav nebi... Vzel bi vse naenkrat v želji dobrih popustov, najraje na obroke.

Hvala za vse nasvete, ker na vse zavarovalnice nebi hodil pa težil, nimam živcev:)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

5er--> ::

Pošlji mail na vse zavarovalnice. =)

#000000 ::

Pošlji mail in primerjaj pakete. Najraje pa ti zavarujejo (in to vsi) hišo ki stoji na vrhu hriba proti poplavi in podoben cvetke :)

Assass1n ::

Ja zgleda bo res treba:)
Kakšne pa so te fore, da ne plačujem kaj brezveze, kot je omenjeno poplave, ki meni ne pridejo v poštev, požar pa udar strele, kolega mi je rekel če imaš požar, pa ti gasijo da potem kar voda uniči da ne šteje??

Lp
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

harvey ::

Obišči kakšno zavarovalniško agencijo, ki trži več zavarovanj in ti bodo pripravili najboljšo ponudbo, da ne boš ločeno zbiral ponudbe.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Vikking ::

Za motor dobiš 2x 50% popusta brez problema (drugih 50% dobiš zaradi neodjave oz. imaš celo leto zavarovan motor).

Zavaruješ hišo (veliko dodatnih opcij in paketov). Hkrati pa izraziš željo po dobrem popustu na avto, ker imaš pri njih zavarovano hišo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212549 (1583) kixs
»

2 avta 1 lastnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5918246 (5771) dunda
»

Ciganija sklepanja zavarovanj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12215756 (12054) solatko
»

avtomobilsko zavarovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012553 (7729) BCSman
»

Zavorvanje avtomobila za voznika začetnika

Oddelek: Na cesti
285044 (4538) fosil

Več podobnih tem