» »

Proklik and co

Proklik and co

detroit ::

Pozdravljeni,
zanima me kateri od naših glupih bank imajo najcenejše plačevanje položnic preko spleta, NLB ima sedaj 0,36€ kar je poleg še drugih neumnosti od NLBja ki sem jih bil deležen prililo benzin na ogenj in jih imam poln...
Hvala za info
Skero

harvey ::

Ceno, ki si jo podal je za Klik in ne za Proklik, ki je za podjetja in je cena 0.38 EUR na nalog do 50.000 EUR in nakazilo na isto banko. Nalog na drugo banko je 0.86 EUR. Nalogi oddani na okencu so pa 1,93 EUR in pa za drugo banko 2,68 EUR.

Polega tega moraš prišteti še uporabnino in pa vstopne stroške. Plačilni promet še zdaleč ni poceni.

Kolikor gledam za fizične osebe so več ali manj cene med bankami kar tam, tam,
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

detroit ::

Tako je za klik. In hmm jst sm fizična oseba ne podjetje.
Skero

aerie ::

Včasih je imela Deželna banka najnižje provizije. Kako je danes, ne vem.

PromeuZ ::

Na ZPS-ju imajo online kalkulator stroškov bančnega poslovanja.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

detroit ::

vsem hvala za pomoč moji lenobi/nesposobnosti:)

o jeje sploh nisem vedel da plačujem letne stroške plačevanja...eh, se mi je zdelo da obračajo denar. A to avtomatično trgajo vsako leto?
Skero

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: detroit ()

ales85 ::

detroit upam, da se hecaš. Letni stroški so sešteti vsi stroški glede na podatke, ki si jih vpisal. To zajema vodenje računa (mesečno), plačevanje položnic (glede na število) in dvigovanje gotovine na bankomatih drugih bank ter mogoče še kakšno storitev (uporaba spletne banke).

detroit ::

eh pusti sm moron in ne prebral pol stvari...;)
Skero

Tribal ::

Sparkasse ima 0,00€ :D

_Denny_ ::

36 centov (do 50000€) je dosti? Pošta ima malo manj kot 1€, na bančnem okencu pa je celo skoraj 2€..s tem, da so te cene samo za do 100€.

Mimogrede, s pomočjo te majhne klikove provizije si že od januarja služim denar - starejšim ljudem po vasi poberem vse položnice in denar (znesek + poština provizija), stvar vložim/si nakažem na banko in plačam preko klika. Drugi so srečni, ker ne rabijo 10km do pošte, jaz pa, ker zaslužim 50-100€ na mesec (edino kar me skrbi je davkarija; 1-2k rednih mesečnih prilivov za brezposelnega človeka ni malo).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

nlb paketi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5518389 (15293) ahac
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19454015 (30750) MrStein
»

Slovenske vs. Avstrijske banke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5815493 (13141) cegu
»

NLB Klik zaračuna znesek po vsakem obisku?

Oddelek: Loža
489069 (5041) mojsterleo
»

Banke dražijo storitve! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14413556 (10039) dimko

Več podobnih tem