» »

Zvočniki

Zvočniki

gigaherz ::

Eno vprašanje. Doma imam dvoje zvočnikov. Ali bi lahko, če bi seveda kupil subwoofer, naredil (ustvaril) prostorski zvok (DolbyDigital 4.1)?
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

simonchelo ::

Brez problema. Samo en dober sound blaster si kupi, pa še malo ustvarjalne žilice in bo

partysound ::

ali boš kupil live 4.1?? a li misiš kupi 4 zvočnike s subwooferjem?? ali imaš dva stereo ojačevalnika za front in rear. live4.1 nima dodatnega izhoda za subwoofer tako da rabiš zunanjo kretnico. lahko imaš aktivno ki je boljša ali pa pasivno. ampak potrebuješ potem dve in sicer 2x2way kar pomeni, da ma dvakrat izhod sub/satelit ampak to je zakompliciirabna vezava. ali imaš mejbi dolby digital ojačevalnik? najceneje te pride če si kupiš live 5.1 in za začetek 4.1 zvočnike ali pa najbolje kar 5.1. jaz imam v starem compu 5.1 v klubski sobi in stvar kar v redu dela. uporabljam pa samo stereo in ne 5.1. imam zvezano na stolp.

kupi si raje zvočno 5.1 ni nujno da je od creativa. huda je tudi baje od logitecha če se ne motim.

ali misliš
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

gigaherz ::

Ja, jaz mam neko 5.1 zvočno kartico, toda zanima me, če lahko iz dveh kompletov zvočnikov (prvi so neki X 120 W, drugi so pa od Teac-a PowerMax 100) in nekega subwooferja naredil 4.1?
"Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul
ash nazg thrakatuluk, agh burzum-ishi krimpatul"

buhica1 ::

Če smo že pri tej temi, a kdo ve za kakšen aktivni subwoofer za comp za čim manj denarja (model-firma in kje se dobi).

Lp Buhica

partysound ::

ali imaš aktivni subwoofer? Če imaš v subu stereo vhod, ter izhod za dva satelita lahko narediš sistem za front. ampak potem sub ne dela za rear. ali imaš zvočnike aktivne?Računalniške dvosistemce? težko boš to izvedu.sub woofer če je aktiven ima potem stereo aktivna izhoda za satelita. jst sm tud hotu nekaj takega naredit da bi pokalo, pa sm si premislu in kupu te ki jih imam sedaj. dal sm pa 40000sit pa so špica.sam švoh zame:D
te zvočnike sem imel na začetku priklopljene na starega live 5.1...
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

receiver + subbufer

Oddelek: Zvok in slika
233123 (2560) Janac
»

zadnji zvocniki tiho!

Oddelek: Zvok in slika
171765 (1653) odklop99
»

Dolby 5.1

Oddelek: Zvok in slika
363160 (2708) ciper
»

Aktivni SubWoofer - made at home

Oddelek: Pomoč in nasveti
255225 (4686) [DrAc0]
»

Crative SB Live in subwoofer

Oddelek: Pomoč in nasveti
101068 (978) gumby

Več podobnih tem