» »

Nakup starejšega analognega fotoaparata

Nakup starejšega analognega fotoaparata

matobeli ::

Pozdravljeni,
moji dragi bi za darilo kupil starejši analogni fotoaparat, se ukvarja z fotografijo vendar nikoli ni imela višek denarja za nekaj kar bi večino časa bilo v vitrini, čeprav sva se velikokrat pogovarjala o nakupu, uporabljan bi bil za "posebne priložnosti" doma imam tudi še komplet pripomočkov za razvijanje slik, kar bi zanimalo tudi mene. Izbire na bolhi je preveč, sam pa tudi nisem nek maher.
Rad bi pa kupil neko za tisti čas kvalitetno stvar ki bi mogoče z leti pridobila na ceni.

Budget je nekje do 200€, raje manj. Sem malo gledal kakšno Leico vendar jih ni na prodaj ali pa so veliko dražje tako da to odpade.
Mora pa biti tudi vizualno lep primerek, pa seveda slikal naj bi tudi kolikor toliko dobro.

V upoštev bi prišel tudi polaroidni fotoaparat

Okapi ::

Za do 200 evrov ne boš dobil nič, kar bi z leti pridobilo na ceni (vsaj ne prej kot v 100 letih). Razen če slučajno naletiš na kakšnega, ki ne ve, kaj prodaja. Kar bo pa težko, glede na to, da ti ne veš, kaj kupuješ;)

Moj nasvet - povprašaj prijatelje, znance, sorodnike, sosede ... skoraj sigurno ima kdo kakšnega, ki bi ga bil pripravljen podariti, ali prodati za par evrov.

O.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja računalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
535702 (4993) iDare
»

Rabim programerja za izdelavo programčka.

Oddelek: Programiranje
382848 (1214) Looooooka
»

3870x2 vs. 9800x2

Oddelek: Strojna oprema
382099 (1154) tilinho20
»

Varčevalni račun - katera banka

Oddelek: Loža
91892 (1801) ZLOky
»

Inno 3D GeForce FX5200 128MB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71207 (996) nAVID

Več podobnih tem