» »

DTS pri LG 55LM670S

DTS pri LG 55LM670S

Brez Gesla ::

Pozdraljeni!

Zadnjic probal film(bluray 1080p) z AC3+DTS zvokom,zadeva spila vredu ker mi je potegnilo AC3 zvok. Danes probal film z DTS-om iz USB kljucka, slika OK, DTS zvok ne deluje. Mogoce kaksni predlogi? Nekaj berem o enem SamyGO-ju sam ce sem prav prebral je to za Samsungove tv-je?

Sicer mam na kompu nalozen NERO MediaHome DLNA server, samo je preko wireless-a in zadeva ne deluje dovolj hitro, jutri potegnem UTP kabel, vendar tudi to baje ne bo delovalo kot se uspel izvedeti =/

Predlogi?

P.S. podnapisi in vse ostalo spila bp, samo dts me trenutno zajebava

astras ::

ustrezen multimedijski predvajalnik
lp
***Ce bil bi vedez...... ne bil bi ...... revez***

mtic ::

Imam Samsungov tv (40ES5500) in če predvajam preko tv-jevega usb predvajalnika vsebine z DTS zvokom tv ne predvaja zvoka v originalu 5.1 ampak ga pretvori v 2.0. Torej preko ojačevalca ne morem poslušati v dts 5.1 zvoku.. Zdej me pa zanima a obstaja kakšen firmware za ta tv, kjer bi lahko nastavil da vsebine z dts zvokom enostavno "sprosti" naprej do ojačevalca?

Sem malo brskal po netu pa do sedaj nisem nič našel...

djordjevic ::

Brez Gesla je izjavil:

Pozdraljeni!

Zadnjic probal film(bluray 1080p) z AC3+DTS zvokom,zadeva spila vredu ker mi je potegnilo AC3 zvok. Danes probal film z DTS-om iz USB kljucka, slika OK, DTS zvok ne deluje. Mogoce kaksni predlogi? Nekaj berem o enem SamyGO-ju sam ce sem prav prebral je to za Samsungove tv-je?

Sicer mam na kompu nalozen NERO MediaHome DLNA server, samo je preko wireless-a in zadeva ne deluje dovolj hitro, jutri potegnem UTP kabel, vendar tudi to baje ne bo delovalo kot se uspel izvedeti =/

Predlogi?

P.S. podnapisi in vse ostalo spila bp, samo dts me trenutno zajebava

Zelo me čudi tole, ker kolikor sem researchal stvari (zelo me namreč mika 669s), bi morali modeli od 660 naprej podpirati predvajanje DTS.
No grave is deep enough to keep us in chains.

ali3n ::

Meni na LM620 dela b.p. Predvajam iz Synology-ja, preko kabla.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

lonz ::

Obujam tole temo, ker imam problem z istim tv-jem. Pri predvajanju mkv fajlov iz diska mi film zmrzne če hočem dat film naprej (film sem gledal do polovice in ko sem drug dan hotel gledat od tam naprej je reč zmrznila). Edina reč ki jo lahko naredim je da tv ugasnem in ponovno prižgem.
Hints and tricks?
...arrrrrr, shiver me timbers...

All ::

ali3n je izjavil:

Meni na LM620 dela b.p. Predvajam iz Synology-ja, preko kabla.


Podnapisi delajo?

Han ::

MKV na novo posnameš z MKVToolNix. Če boš uporabil verzijo 6 ali novejšo, si najprej preberi tole...

ali3n ::

All je izjavil:

ali3n je izjavil:

Meni na LM620 dela b.p. Predvajam iz Synology-ja, preko kabla.


Podnapisi delajo?


Seveda.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung vs LG (TV)

Oddelek: Zvok in slika
124353 (3490) zegler
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355152 (4695) Ashrack
»

Trdi disk in TV

Oddelek: Pomoč in nasveti
71544 (1462) Iztok1967
»

Samsung TV DLNA - dts zvok (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6916097 (13753) Dekinio
»

Kateri TV sprejemnik iz Siol ponudbe izbrati?

Oddelek: Zvok in slika
132244 (1875) Stupo

Več podobnih tem