» »

Inno 3D GeForce FX5200 128MB

Inno 3D GeForce FX5200 128MB

AvAkI ::

Zanima me, če je kdo že zasledil voltage mod za to grafično? (Inno3D GeForce FX5200 128MB)
Link bi bil zaželjen.:)

Hvala!

lp Andrej

AvAkI ::

Kaj voltmod ne obstaja al kaj?:\ -ker ga ne morem nikjer najti!

AvAkI ::

Je voltmod mogoče podoben kakšni drugi Fx5200 kartici al ne?!-ker ga iščem že kar nekaj časa in to brez uspeha:( .

planetparty ::

Ne rabiš volt moda, ker se itak slabo navija, več kot 6ns ramov pa sigurno ni gor, raje so še slabši.
Jaz ti rečem, da ne boš dosti prdobil...si pač mimo udaril ko si kupil tole stvar, saj za povprečnega uporabnika je čisto ok, ampak očitno ti nisi to, če pa hočeš delati Vmod:D, če pa res hočeš narediti, pa si mislim, da ni kaj velike razlike med ostalimi Fx karticami...

Probaj tukaj na tem forumu

Zgodovina sprememb…

AvAkI ::

@robibrk: nop, grafične ŠE nisem kupil ampak jo nameravam, ker je moja trenutna (gf2mx) prešvoh in glede na to, da je povrh poceni bi jo rad kupil. Videl sem, da se dobro navija le ram te grafične in sicer na nekje 530+Mhz, GPU pa bolj slabo, zato sprašujem za voltmod. Tisti ki si mi ga predlagal ne bo pravi...Nameravam pa grafično opremit z vodnim blokom za GPU in RAM tak da bo moglo šibat!

Torej--voltmod je kje al ne?

frenk ::

avaki: jest bi ti toplo priporočil da še enkrat premisliš glede nakupa te grafične...mogoče raj vzam r9100pro:\

sploh pa dvomim o kvaliteti ramov, ki jih inno daje na svoje grafične...glede na sloves, ki si ga je z leti pridobil:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

zvery1 ::

...hm jest msm eno levo firmo 5200-tke.Manli:D
Je pa res da se dobr navija pa da so gor Hynix rami.Po novem mam navito na 320/550.
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zvery1 ()

nAVID ::

Inno 3D sucks ornk! Če že kupuješ FX 5200 vzami v kakšni drugi izvedbi (Gainward, MSI, ASUS...).

LP
nAVID do konca....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje Ti4200

Oddelek: Navijanje
291597 (1079) Cranchi
»

KAtero grafično do 20 tisočakov - fx5200 OK??? ER!

Oddelek: Kaj kupiti
241272 (975) boštjan
»

Kakšna je razlika med r9200 in r9200SE

Oddelek: Kaj kupiti
241281 (995) frenk
»

Flashanje Geforce 2 MX

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211769 (1290) PrimozR
»

Najbolj navite grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
675751 (4314) The B

Več podobnih tem