» »

metal gear solid 4

metal gear solid 4

Gr0unD Zer0 ::

ker ni teme za ta špil, mi je kot oboževalcu serije dolžnost, da vidim, kdo vse pričakuje ta spektakel...

danes so se mi pocedile sline ob teh trailerjih

extended trailer

kojimin smisel za humor


eden prvih trailerjev
komaj cakam...
taki špil je razlog, da človek kupi konzolo...:)

Gr0unD Zer0 ::

kaj res samo jaz pričakujem to mojstrovino?:'(

Klemzz ::

sm pogledu tist trailer in morm rečt da zgleda zanimiva zadeva :) škoda k bo sam za konzole :(

Gr0unD Zer0 ::

samo za ps3.
ampak menda je mgs2 substance/subsistence(ne vem točno kero je pravo) tudi za pc, z ne-izometričnjo kamero, net playem itd...

če kojima ne bo zajebal, se obeta morilski špil...
nekako jim uspe da ob dolocenih trenutkih misliš da je skoraj realno vse skupaj(tip se poščije čez ograjo, golobi serjejo nate, puščaš krvavo sled, trupla skrivaš v omarice, s "pull-ups" si nabildaš grip level, hrošči ti pridejo v inventar ter jejo rations(hrano, ki obnovi zdravje), ko si na dežju dalj časa, začneš kithat ter s tem opozoris sovrage na prisotnost, nastaviš FHM, pa vojak gre gledat celi masten, ti pa ga ustreliš/zadaviš. ko se ti roke tresejo s snajperco, vzameš pomirjevalo...) naslednjo sekundo pa ti butne v obraz da je res samo špil(ko kaj pobereš, se izpiše na veliko kaj si pobral, ko te sovrag opazi, se mu nariše vprašaj nad glavo, nosiš 10 pušk s sabo, ter NPC nosi lasuljo za neskončno metkov, radar). vmesne animacije, narejene s srčkom so nenormalne, kinematične, govor enako... liki dodelani...(na koncu ti je kar žal da moraš koga ubit, ker je tvoj sovražnik zaradi krute usode/spletkarjenja drugih.

M4TECH ::

Razlog No1 da nabavim PS3.

atasmrk ::

Mega.

Sam sem pozno odkril tole sago. In sem igral samo prvega, Metal Gear Solid. Otacona sem pa takoj prepoznal.

Ali clovek veliko zamuj,a ce pred stirico ni igral trojke in dvojke?

jamiroq ::

če ne igraš dvojke ti v štirici najverjetneje zgodba ne bo jasna (patrioti & co). trojka in metal gear solid: portable ops sta prequela, v katerih nastopa big boss.

kronološko gledano grejo štorija takole: mgs3 - mgs: portable ops - metal gear - metal gear 2 - metal gear solid - metal gear solid 2 - metal gear solid 4.

edit: mogoče bo koga zanimalo teh par slikic. glede na to, da se na netu ni dobilo nekih uporabnih verzij teh logotipov sem si jih pač zrisal :P.






Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

ampak ni mi jasno, če je mgs 3 začetek serije kao, zakaj ma snake v mgs2 oko v redu, če jo v trojki zgubi?
ali ni to isti snake, "brat" od solidusa ter liquida, ki so klonirani iz big bossa?


p.s. in zakaj vsak fan serije reče da je raiden pussy itd?
jack the ripper? the white devil? vojak pri 10ih letih? poveljnik otroške čete? bi naj bil pussy? i don't think so...
p.s.s. pri mgs4 pa zglea kot da je direkt iz dmc skočil

Zgodovina sprememb…

jamiroq ::

> ampak ni mi jasno, če je mgs 3 začetek serije kao, zakaj ma snake v mgs2 oko v redu, če jo v trojki zgubi?
v mgs3 in mgs: portable ops ne nastopa solid snake ampak naked snake aka big boss. v portable ops se razkrije zakaj je big boss ustanovil outer heaven in zakaj je ratal "zloben" (menda; nisem še toliko napredoval v igri :P).

> p.s. in zakaj vsak fan serije reče da je raiden pussy itd?
zato, ker cel mgs2 samo jamra in javka :P. najbolj pa zato, ker enostavno ni toliko kul kot snake, verjetno.

Gr0unD Zer0 ::

aha
torej the boss != big boss

saj pri taki (na cajte) tečni pički pa ja nima druge možnosti...
saj se bo v mgs4 popravil...
četudi po drugi strani se mi je zdel bolj človeški lik(ne pa pri mgs3, kjer eva snakeu čez skoraj celi špil nastavlja češpljo, oni pa se bolj zanima za orožje)
upam da bo igralen.(sicer samo ce so popravili bojevanje s sabljo, ker 2 vertikalna zamaha, 3 horizontalni ter stab s bladeom nekak ni uživancija...(ali pa me je samo dante razvadil s svojim epskim razčef**om))

macgajver ::

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Gameplay Trailer (HD)
LINK

Trailer je velik mislim da okrog 600mb. je pa definitivno vreden ogleda tako hude igre še nisem videl preseg vseh mojih predstav o igri mogoče kdo ve bodo naredili kaj za pc.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

kljucavnicar ::

Gr0unD Zer0 ::

8-O 8-O 8-O

legenda... kot die-hard-metal-gear-fanu mi ta video obljublja odličen špil...

(škoda da ni več radarja ter izometričnega pogleda)

Gorazd Zver ::

Gr0unD Zer0 je izjavil:

samo za ps3.
ampak menda je mgs2 substance/subsistence(ne vem točno kero je pravo) tudi za pc, z ne-izometričnjo kamero, net playem itd...

če kojima ne bo zajebal, se obeta morilski špil...
nekako jim uspe da ob dolocenih trenutkih misliš da je skoraj realno vse skupaj(tip se poščije čez ograjo, golobi serjejo nate, puščaš krvavo sled, trupla skrivaš v omarice, s "pull-ups" si nabildaš grip level, hrošči ti pridejo v inventar ter jejo rations(hrano, ki obnovi zdravje), ko si na dežju dalj časa, začneš kithat ter s tem opozoris sovrage na prisotnost, nastaviš FHM, pa vojak gre gledat celi masten, ti pa ga ustreliš/zadaviš. ko se ti roke tresejo s snajperco, vzameš pomirjevalo...) naslednjo sekundo pa ti butne v obraz da je res samo špil(ko kaj pobereš, se izpiše na veliko kaj si pobral, ko te sovrag opazi, se mu nariše vprašaj nad glavo, nosiš 10 pušk s sabo, ter NPC nosi lasuljo za neskončno metkov, radar). vmesne animacije, narejene s srčkom so nenormalne, kinematične, govor enako... liki dodelani...(na koncu ti je kar žal da moraš koga ubit, ker je tvoj sovražnik zaradi krute usode/spletkarjenja drugih.

Poravljen! Sem novi član tukaj in ne vem točno kako to gre? Rad bi sledeče: Prosim, da mi kdo pove pri tej igri - METAL GEAR SOLID 4- ko igram tisti del; (Ver.2) Snake arrives at Metal Gear REX where Wamp awaits hin.. "Kako naj premagam Wampa, ki se med borbo nenehno prenavlja in ga nikakor ne morem premagati? S čem ga naj napadem in na kakšen način, da ga premagam? težava je tudi v tem, da ne razumem angleško! Tako da mi sam tekst pri sami igri kaj dosti ne pomaga. Sem pač starejša generacija in angleščine se nikoli, žal nisem naučil! Hvala za prijazen odgovor. Zelo bom vesel, če mi lahko kdo pomaga pri tem! Lepo vas pozdravljam! Gorazd

Gorazd Zver ::

macgajver je izjavil:

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots Gameplay Trailer (HD)
LINK

Trailer je velik mislim da okrog 600mb. je pa definitivno vreden ogleda tako hude igre še nisem videl preseg vseh mojih predstav o igri mogoče kdo ve bodo naredili kaj za pc.


Poravljen! Sem novi član tukaj in ne vem točno kako to gre? Rad bi sledeče: Prosim, da mi kdo pomaga in pove pri tej igri - METAL GEAR SOLID 4- ko igram tisti del; (Ver.2) Snake arrives at Metal Gear REX where Wamp awaits hin.. "Kako naj premagam Wampa, ki se med borbo nenehno prenavlja in ga nikakor ne morem premagati? S čem ga naj napadem in na kakšen način, da ga premagam? Težava je tudi v tem, da ne razumem angleško! Malo po nagonu razumem, ampak dobesedno angleščine, žal ne razumem. Tako da mi sam tekst pri taki igri kaj dosti ne pomaga. Sem pač starejša generacija in angleščine se nikoli, žal nisem naučil! Hvala za prijazen odgovor. Zelo bom vesel Vašega odgovora in nasveta, kako mi lahko kdo pomaga pri tem! Lepo vas pozdravljam! Gorazd

oo7 ::

Jaz zdaj igram Metal gear solid 4 zaenkrat 8 ur in je zaenkrat super igra. Edino cutsceni so dolgi za znort skoraj več kot sam gameplay:O
Sem se pa pa že parkrat dobro nasmejal:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

puginho ::

Tud jaz igram, bom začel act 3 - third sun. Dober špil, nimaš kaj. Cutscene so pa res dolge, sem si zadnjič rekel to še odšpilam pa grem spat, boš ja, skoraj 1 uro še je trajal filmček.

kmetek ::

saj filme preskočite?

oo7 ::

puginho je izjavil:

Tud jaz igram, bom začel act 3 - third sun. Dober špil, nimaš kaj. Cutscene so pa res dolge, sem si zadnjič rekel to še odšpilam pa grem spat, boš ja, skoraj 1 uro še je trajal filmček.


Jaz sem isto se spravil igrat pred spanjem sem rekel bom igral pol ure in grem spat.
Sem igral 20 minut potem pa cutscene dolg pol ure>:D

kmetek je izjavil:

saj filme preskočite?


Čeprav so predolgi filmi se jih vseeno splača pogledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

puginho ::

kmetek je izjavil:

saj filme preskočite?


Če ne spremlaš zgodbe je brezveze da sploh špilal, sploh pri MGS.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19633974 (731) oo7
»

Metal Gear Rising: Revengeance

Oddelek: Igre
71143 (778) oo7
»

METAL GEAR SOLID 4 Guns of The Patriots PS3 - problem ?

Oddelek: Igre
91737 (1598) Berserker
»

Konami nezadovoljen z znižanjem cen PS3

Oddelek: Novice / Igre
93766 (3183) Trdi
»

Splinter cell double agent

Oddelek: Igre
472392 (1355) Mirč

Več podobnih tem