» »

Death Stranding

Death Stranding

Alien123 ::

Meni pa je kar zanimivo, ker je nekaj drugačnega. Škoda mi je edino da ni na pcju

Berserker ::

kitl76 je izjavil:

Nisem igral samo sodeč po rewiev-ih mi enostavno ne potegne. Tist hladilnik,ki ga nosi na hrbtu me enostavno odbija.


Lol

Se vidi, da nisi nikoli igral MG serije.

kitl76 ::

Pač mi ne potegne mogoče kasneje ko bo ceneje.

oo7 ::

To je pač Kojima poseben okus za igre. Če ti je všeč njegova serija MGS potem nimaš kaj razmišljat :)

oo7 ::

Death Stranding za Pc enkrat poleti

Thanks to all of you who have been supporting #DEATHSTRANDING!
DEATH STRANDING release on PS4 is November 8, 2019!!
Furthermore, KOJIMA PRODUCTIONS is happy to announce that DEATH STRANDING will be coming to PC in early summer of 2020!!#kojimaproductions #deathstrandingpc

scipascapa ::

Pirati si že manejo roke.

yayo ::

zdaj to povejo, potem, ko sem že maja preordal za PS4 za 43,5 evrov... Ko jih jebe, preigram in prodam naprej, če bi takoj povedali, da bo za pc bi na meni zaslužili polno ceno.

kitl76 ::

Sem ga jaz tudi pa tudi že skenslal :)

scipascapa ::

yayo. kupim od tebe, zmenjeno?

yayo ::

scipascapa je izjavil:

yayo. kupim od tebe, zmenjeno?

ih, kje je še čas prodaje... Računaj, da bom po datumu izida še teden dni čakal, da pride po pošti, potem kakih 50 ur igranja, kar je zame skoraj dva meseca, ker več kot uro in pol na dan nimam časa za igranje. Boš prej kupil od koga drugega. :))

oo7 ::

Death Stranding | Launch Trailer | PS4

meho7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

oo7 ::

Death stranding na open critic 85% - https://opencritic.com/game/7816/death-...

yoco ::

IGN je dal oceno 6.8 :))

Alien123 ::

Ign je itak največji drek

YesMan ::

Jaz sem igro naročil, ko sem videl da je ameriški IGN dal 6.8. Glede na to, da skoraj vsakemu sranju dajo od 8-10, pomeni da mora Death Stranding biti fenomenalno :D Isto je bilo z Alien Isolation, če se prav spomnim.

Malo heca na stran, ni bilo SAMO zaradi tega - pogledal sem še tudi Skill Up-ov dolg ampak spoiler-free review na Youtube-u in sodeč po tem kaj je povedal, mi zna biti igra všeč. Bomo videli v petek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

scipascapa ::

Tako, tudi Alienu so dali mizerno oceno, pa je odlična igra.

Alien123 ::

Malo si poglejte od ign gameplaye iger, to igrajo totalno nesposobni ljudje.. bolj nesposobnih ni na youtubu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

Evolve ::

yoco je izjavil:

IGN je dal oceno 6.8 :))


realna ocena imo

Alien123 ::

Evolve je izjavil:

yoco je izjavil:

IGN je dal oceno 6.8 :))


realna ocena imo


nice, daj povej malo kak se ti je zdelo ko si igral.. aja nisi.. hmm

Sssaga ::

Pa kdo sploh še gleda ocene. Sam si potegnem demo preden kupim :D

opeter ::

Še en test:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Evolve ::

Alien123 je izjavil:

Evolve je izjavil:

yoco je izjavil:

IGN je dal oceno 6.8 :))


realna ocena imo


nice, daj povej malo kak se ti je zdelo ko si igral.. aja nisi.. hmm


ti pa zihr si da boš podajal ocene ane, brihta

Alien123 ::

Ti jih že podajaš, ko še igre sploh ni zunaj, jasnovidec

oo7 ::

Alien123 je izjavil:

Ign je itak največji drek


Je ja ampak so še slabše strani npr kot sta Kotaku in Polygon.

YesMan ::

Jaz prisegam na Destructoid, Easy Allies (bivši GameTrailers), Skill Up in ACG. Tudi Jim Sterling včasih pove kaj pametnega/relevantnega.

ameriški IGN, Kotaku, Polygon, GameSpot, Angry Joe... To pa mi je vse za v isti koš :P

oo7 ::

YesMan je izjavil:

Jaz prisegam na Destructoid, Easy Allies (bivši GameTrailers), Skill Up in ACG. Tudi Jim Sterling včasih pove kaj pametnega/relevantnega.



ACG ima še najboljše opise. Poleg Skill Up potem še Laymen gaming saj v bistvu gre za istega :)

Kass ::

Na koncu pa ugotoviš, da je samo zgodba zanimiva, vse ostalo, kar pa je dodatno pomembno pa zmedeno.

scipascapa ::

Igra je zunaj.

Izi ::

Na splošno so kar dobre ocene. Je pa tudi nekaj hudo nizkih ocen, tako da ta igra verjetno ni za vsakogar.

https://stevivor.com/reviews/death-stra...
Death Stranding is an irredeemable piece of garbage
frustrating, tedious and beyond repair, it is to be avoided at all costs.

Alien123 ::

najboljša ocena je moja lastna.. fuck them reviewers..

dronyx ::

Najboljši v Death Strandingu dobijo službo pri Amazonu kot raznašalci paketov.

oo7 ::

Danes sprobam ;)

Alien123 ::

Jaz tudi :D

Evolve ::

prvih 10 minut špila.. wow this is a gem

po 20 mninutah

Fedex deluxe simulator with baby-in-a-jar pet and nothing more. Oh, and boot degradation.

Alien123 ::

Si prednaročim v bigbangu, špila od nikjer.. cjoj nesposobni konji

2dark ::

Toliko hypa o igri, na koncu pa celo igro igramo kot kurir. Prenesi ta kovček sem, ta kovček tja. Vizuelno je igra res super za pogledat, sama zgodba in zasnova je pa dolgočasna.

Se spomnim prvega trailerja in sem pričakoval veliko zombie vojakov.

Furbo ::

Simulacija zadetega poštarja, meh.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kitl76 ::

Da sem prednaročilo skenslal je bila edina prava odločitev :)

2dark ::

Morda bom mnenje spremenil, vednar je zadeva bolje deluje v celoti kot film, kot igralska izkušnja.

oo7 ::

Včeraj sem sprobal. Zaenkrat sem igral bolj malo, ker je bilo več filmčkov kot pa igranja :P

kitl76 ::

DPD simulacijo si si kupil :))

oo7 ::

Prvo kot prvo Metal Gear serija mi je zelo dobra tako, da dobro poznam delo Kojime.

Grafika je zelo dobra v tej igri tako kot so filmčki vrhunski in vse skupaj dobro zaigrano.
Zgodba je zanimiva čeprav čudna pač v stilu Kojime :)

Gameplay mi pa ni všeč. To je resnično simulacija poštarja na Islandiji. Potem pa, ko dostaviš paket hologramu še en kup podatkov o paketu pa naslednji paket... v glavnem to ni zame.

Škoda, da sta se Kojima in Konami skregala, da Kojima ne nadaljuje Metal Gear serije.

scipascapa ::

Nekaj malega streljanja je, ampak 90% je PTT storitev :)

yoco ::

Igre ne igram, čakam na pc, a po streamih sodeč me edino malo moti nelogična fizika mnotorja. Kojima je tukaj res vstrelil mimo!

2dark ::

Jaz ne vem, kaj je Kojima mislil s tole igro. Je pa zanimivo, da je trailer vzet iz igre same in je izjemno zavajajoč.

Trupl0 ::

me zanimajo ocene igre vseh butthurt PCjašev, ki trenutno ne morejo igrat, naslednje leto, ko izide na PC.
Seveda "zelenim pašnikom" bo igra odlična pa čeprav nekateri sedaj pljuvajo na polno :)

zadnje čase ne najdem veliko časa za igranje iger ampak v death stranding imam čez 50ur sedaj in šele v tretjem poglavju.
Moje ocene 8/10
If you are going through Hell, keep going !

2dark ::

Trupl0 je izjavil:

me zanimajo ocene igre vseh butthurt PCjašev, ki trenutno ne morejo igrat, naslednje leto, ko izide na PC.
Seveda "zelenim pašnikom" bo igra odlična pa čeprav nekateri sedaj pljuvajo na polno :)

zadnje čase ne najdem veliko časa za igranje iger ampak v death stranding imam čez 50ur sedaj in šele v tretjem poglavju.
Moje ocene 8/10



Več koristi bi imel, če bi honorarno vozil pakete za Fedex, UPS..

oo7 ::

Trupl0 je izjavil:

me zanimajo ocene igre vseh butthurt PCjašev, ki trenutno ne morejo igrat, naslednje leto, ko izide na PC.
Seveda "zelenim pašnikom" bo igra odlična pa čeprav nekateri sedaj pljuvajo na polno :)

zadnje čase ne najdem veliko časa za igranje iger ampak v death stranding imam čez 50ur sedaj in šele v tretjem poglavju.
Moje ocene 8/10


Igra je zunaj od petka in ti si igral že 50 ur ? :| Se pravi več kot 12 ur na dan ?
Igra naj bi imela 14 poglavij in naj bi bila dolga od 40-50 ur ti pa si komaj v tretjem in že 50 odigranih ur ? Kaj pa si delal ves ta čas, da si komaj v tretjem poglavju ? :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Trupl0 ::

kar se ur tiče sem veliko časa porabil za doseg 5 zvezdic v vseh destinacijah, obnov avtoceste, tepežkanja MULE campov, uničevanja BT koncentracije, pobiranja izgubljenih pošiljk, nadgrajevanja opreme in pridobitev nove opreme (več zvezdic, več nove in boljše opreme)
Je pa velik doprinos uram tudi to, da sem dobil review kopijo in sem lahko začel igrat že 2 tedna prej.
Tretje poglavje je zelo odprto in imaš skorajda celoten zemljevid drugega dela na voljo razen zadnje destinacije, kjer se poglavje tudi zaključi. Medtem sem tudi se vrnil nazaj (ne bom razlagal kako zaradi spojlerjev) in urejal zvezdice tudi na začetnem poglavju.

Enostavno zaženem špil in ure gredo mimo. Že dolgo nisem tako užival v igri.
Zgodba pa tudi vleče naprej. Sem še vedno generacija, ki je imela rada cutscene...

2dark je izjavil:

Trupl0 je izjavil:

me zanimajo ocene igre vseh butthurt PCjašev, ki trenutno ne morejo igrat, naslednje leto, ko izide na PC.
Seveda "zelenim pašnikom" bo igra odlična pa čeprav nekateri sedaj pljuvajo na polno :)

zadnje čase ne najdem veliko časa za igranje iger ampak v death stranding imam čez 50ur sedaj in šele v tretjem poglavju.
Moje ocene 8/10



Več koristi bi imel, če bi honorarno vozil pakete za Fedex, UPS..


ti tudi, če bi se zaposlil v vojski ali pa kot waterboy v NK Olimpija..
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ghost of Tsushima (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12013899 (454) dolenc
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
768144600 (9783) dolenc
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
238568 (6966) Vazelin

Več podobnih tem