» »

Death Stranding

Death Stranding

1
...
3 4
5
»

yayo ::

jaz sem v prvi mapi in drugi maksimiziral zvezdice pri vsaki postojanki, sedaj v gorah pa postaja malce moreče. Teren jezelo strm, BTji na vsakem koraku, timefall na kvadrat v primerjavi z dolinami. Postavljanje ziplineov pa počasno, pa še vzdrževati jih moraš. Plus teroristi z avtomatskim orožjem... Grem do konca z zgodbo, nakar bomo videli. Igram na hard, začel deveto poglavje.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: yayo ()

Gogyto ::

Meni je špil zaenkrat odličen. Ne moti me tak počasen tempo, sploh ne. :) Prav sede mi, ko po parih urah Sekiro seanse umirim tempo s hojo in razgledovanjem pokrajine. Je pa res, da sem šele v drugem poglavju.

Bomo videli po nekaj več mestih, povezanih v mrežo, kako bo izgledalo.8-)

Nisem mislil, da bi bil špil slab. Špil je O-D-L-I-Č-E-N! 100 ur igranja že imam pa sem prišel v deseto poglavje, baje jih je skupno trinajst. Moje pritožbe gredo na to, da če hočeš igrati kot kompletist, če hočeš "platinirat" vzame to veliko časa, ko si enkrat v gorah, ker postane vse skupaj precej težko. Oziroma sem tako mislil, ko sem pisal prejšnje sporočilo. :)) Enkrat, ko imaš celo regijo v kiralni mreži samo postaviš zipline stolpe in potem gre kot raketa. Najbolj utrudljivo se mi zdi vdiranje v teroristične kampe, ker imajo pravo orožje. Nisem se še temu posvetil, ampak mislim, da bi z oklepom, dimnimi/uspavalnimi granatami in non lethal brzostrelko moralo tudi to iti. Drugače krasna igra. Saj pravim, igram že sto ur, povečini jo končajo v petdesetih ali manj. Pa dostava pizz za Petra Englerta je epska. :))

Gogyto ::

Jaz nisem ciljal na tvoj post, yayo. :)) NA prejšnji strani sem bral nekatere komentarje, ki jim je špil...
Ja, različni žanri, za različne ljudi...
PA glasba mi je top, prav sede zraven.. Ne me preveč kurit, ker verjamem, da me bo špil še bolj povlekel kot me je do zdaj... Kot rečeno, najprej se vržem na Sekira, in ko tam pridem do točke, kjer vidim, da rabim reset, si vržem gor DS, kao za relaksacijo. In minejo dve, tri ure kot bi mignil... Ko berem tvoj post, me bo očitno še bolj povleklo not...;)

Končal po 114,5 urah. Epsko. Scenarij na trenutke cheesy (Make America whole again!- pravijo japonci...), ampak Kojima si res zasluži režirat kak film. Kinematična igra, epilog ima kaki dve uri cutscen. Po tretji seriji ending titlov te vrže za dva tedna nazaj pred epilog, da lahko končaš vse stranske queste.

Alien123 ::

Prodam death stranding, če bi kdo rad imel..
i7 8700| CM Hyper 212 EVO| gigabyte Z390 GAMING X| GIGABYTE GAMING OC 2080|
NZXT H440| 16GB DDR4 3600| SSD 970 evo+ 500gb| GSX 1200 pro
Razer Lancehead, Blackwidow elite| ASUS PG348Q| XBOX one| PS4

ahac ::

PC: 2.6.2020

DEATH STRANDING PC Release Date Trailer [ESRB]

505 Games and Kojima Productions are thrilled to announce that DEATH STRANDING will launch simultaneously on the Epic Games Store and Steam on June 2, 2020.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

• spremenil: ahac ()

M-Power ::

Hideo Kojima in Norman Reedus bosta sodelovala še pri enem projektu. Mogoče bo to Death Stranding 2 ?

M-Power ::

DEATH STRANDING - PC Photo Mode Showcase 1 - ESRB

me prav zanima kako bo všeč tistim, ki še niso igrali... Sam bom verjetno še na pcju obrnil.

m0f0x ::

Evo, walking simulator pride zdaj prav, ko imamo omejeno gibanje :))

Zgodovina sprememb…

• spremenil: m0f0x ()

ahac ::

PC izid prestavljen na 14. julij.

https://twitter.com/KojiPro2015_EN/stat...
Following the temporary closure of KOJIMA PRODUCTIONS, we have had to delay the PC launch of DEATH STRANDING to July 14, 2020, to allow more development time amidst the current work-from-home orders in place. Thank you all for your patience and continued support!
#keeponkeepingon
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1
...
3 4
5
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
48930715 (0) D3m
»

God of War 4 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Konzole
61163479 (5757) M-Power
»

Sonyjev direktor se poslavlja

Oddelek: Novice / Ostale najave
235555 (3953) Vazelin

Več podobnih tem