» »

VT6X4 SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!

VT6X4 SUXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!!!

EASYdoor ::

Ze en lep cajt se ubadam s tem problemom: Ko sem kupil plato Abit VT6X4 in celeron 433, sem zadevo lepo navil na 540 in stvar je v q3a na high quality pokazala 48 fps, potem sem izklopil vse tiste dynamics pizdarije ni sem jih mel ze 62 fps! Cist happy, dokler nism namestil novega service packa za VIO! >:D in potem stvar lepo pokaze 34 fps?!?!?8-O Kwa zdej to? Odinstaliram in namestim tastaro verzijo in ponovno isti smorn? halo!;( OK sem si reku, polej nism vec tuk igrc spilu, ko smo mel kak lan party smo sam quake nabija, tuki sem si namestil eno skripto, da je bolje slo! Potem pa pride ven hitman, nhl 2001 in mi v hitmanu prvil ko sem zalaufal mal stekal na 1024×768, ok dam na 800×600! In boooooommmmmm!;(( Zacne stekat ko prasica, diapozitivi!!!?????? Podobno se dogaja v nhl 2001, pa superbike 2001! Zdej sem si pa reku tega je konc in bom pripravil stvar, da normalno deluje? Aha, namestim si DX 8 in ponovno namestim q3a in mi na hq pokaze 26 FPS!!!!!!!!!!!!!!!!!1;((

Zdej pa s predlogi na dan, kaj naj nardim?!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

aja, moja masinca je pa taka:
- Celeron 433@540
- Abit VT6X4 >:D
- 128 RAM
- 20 GB IBM 7200 ATA 66
- Live
- pa en kup driverjev pa skener
- pa se pecka pa cd-rom
- eh pa ISDN modem pa omrezna
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

luni ::

ja pozabo si na najbolj pomembno zadevo... kero graficno mas?
Artificial Intelligentia

EASYdoor ::

ja, ja fucking damn right!!! to je voodoo 3 2000 flashan na 3000, ampak na 48 fps mi je pokazal brez flashanja, to se prav vsaj 1 frame vec!:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

alien-w ::

tut VIP ma probleme s to plato!

EASYdoor ::

kdo?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

Luni: Ti ko si testiral plato je delal cist ql?
A ma kdo kej izkusen s to plato?
Cez vikend bom formatiral disk pa gor dal WinME SLO, pa osnovni service pack, ki ga dobim zraven IN NE NOVEJSEGA!!!;(( Potem bom pa probal. Mislte da bo kej pomagalo!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

yjj ::

Kaj naj rečem daj gor stare driverje

alien-w ::

charlie: V.I.P. :8)

EASYdoor ::

yjj: sem ze probal, isto sranje!;(
alien-w: in kdo bi bil ta very importent person ce je to to?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

alien-w ::

en slo-techer pac, ki nubenga proca ni mogu dat na vec kot 75FsBja, zdej mu je pa koncno ratal z novim it na 100

EASYdoor ::

ja pa tko rec! :D

kaj pa moj problem?!?!?!?:|
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

ja tko je zdej to: sem na novo instaliru winse - ME SLO in driverje od voodooja original, pa ta novi service pack, brez novejsega service packa je pokazalo 31 fps, sedaj pa 32 fps, ni bistvene razlike, ampak stvar se vedno ne gre s polno paro!;(bomm probal kaj v biosu nastimat, ker ga zihr neki tam blokira. Sam najprej morm bios resetirat, ker sem ga po nesreci zaklenu:D:D:D
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

EASYdoor ::

sem stvar usposobil in mi pokaze 34,4 fps - malo bolje (z novim service packom, dx8, point release 1.17...) kaj pa ce bi probal s temi novimi hsr driverji - ma kdo izkusnje ?
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Oddelek: Zvok in slika
261977 (1342) R33D3M33R
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784619 (3690) Veron
»

DirectX9 in Radeon 8500LE

Oddelek: Pomoč in nasveti
131405 (1090) Yacksy
»

Celeron II 560@850

Oddelek: Navijanje
101251 (1046) EASYdoor
»

HSR dela tudi na V3 !

Oddelek: Zvok in slika
252167 (1806) Senitel

Več podobnih tem