» »

Sorry sam,...

Sorry sam,...

Pretorijanec ::

Sorry k to pism sm u Pomoc in nasvete. Vem, da ne spada sam k se mi na malih oglasih nben ne jau. Torej a bi kdo kupu al pa menju kksn kos hardwear-a za eno al vec ud teh igr.
P.S. Use igre so originali z skatlo in original navudili!!!

Age of empires
Age of empires: The rise of Rome
Age of emprires 2
Alien versus predator
Allegiance
Battlezone 2
Braveheart
C&C Red alert
C&C Red alert Counterstrike
C&C Tiberium sun
Cesar 3
Dark reign 2
Dark reign
Dark reign Expansion
Duke nukem 3D
Duke nukem 3D Plutonium pack
Dungeon keeper 2
Earth 2150
Falcon 4.0
Freespace 2
Gangsters: Organised crime
GTA 2
Hidden and dangerous
Homeworld
Imperium galactica 2
Klingon honor guard
Outcast
Outcast
Quake 1
Quake 2
Rainbow six: Rouge spear
Redneck rampage
Settlers 3
Seven kingdoms 2
Shogun total war
Silent thunder
Sin
Soldier of fortune
Star trek: Armada
Star trek: Birth of the federation
Swat 2
Swat 3
System shock 2
Top gun
Total air war
Total annihilation
Total annihilation Battle tactics
Total annihilation The Core contingency
Wargasm
Warzone 2100
Worms
Worms 2

Justy ::

Hmm, kva pa je blo teb da si sou tolko originalnih iger kupovat?!:|
Tezko bos te igre prodau oziroma zamenju, k jih vsak dobi od pirata za najvec jurja, dvomim pa da bi ti originale prodau za jurja?

Pretorijanec ::

Nc. Nism se meu pojma o compih pa tut nubenga pirata nism puznou. Zdej pa mam kar mam. Sm ze probu pr Mantisu, k odkupujejo stare original spile sam oni ne dajejo kesa ampak ti sam odstejejo ud cene za spil k ga bos kupu. A ma ker predlog kva sploh lahk nardim? K kes bi rabu al pa hardwear kar kol sam da mi ne stojijo tle. A ker puzna kero trguvino k menja kes za spile? By the way. Kva je ATA66 in ATA100?

andro ::

ATA66 in ATA100 !?
To je standart ki podpira hirosti prenosa diska. 66/100 Mb/s:P

Pretorijanec ::

A je kje stran na Net-u, k b me naucila use ud osnounih plosc. K jz nimam pojma kva je to Slot 1, Socket 370,... Ok, v osnovi ze. Da je Slot 1 za P3, Slot A za Athlone,... Sam bol podrobno. Sam useen ne znanstveno! Pa kva je razlika med RAM-i, pa kera cipouja so popularna zdej,... A ma sploh kdo interes kej menjat al pa odkupt?

Matty ::

Heh... predlagam ti nekaj... mogoce bodo tudi pri Mantisu za to... zamenjaj npr. 5 iger za eno novo...

Ker vrednost tvojih iger ni prevec velika :((( Zal.

Pretorijanec ::

Thx. Sm ze pomislu na to. Sam jz rabm dnar! K z novim spilom nc ne morm. Jz bi rd to nekomu prodau!

AlchemY ::

dej v salamona, pa na bolho za pol cene ali manj, bos vsaj nekaj dobil, pa tud ce prodas eno po eno. V Mantisu dajo zelo malo za rabljene igre.

AlchemY ::

a ja, kolk hoces za falcon-a 4.0?

miranpozar ::

Kakšen hardver pa rabiš? Lahko pogledam kaj se mi valja doma, a so razne starejše stvari (reda Pentium 100 & Co.)... bi mogoče zamenjal za kakšen Red Alert.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Cr00k ::

jst dam 4k-5kSit za falcona 4.0...

mojsterpeter ::

povej kok hočeš za špile - v % glede na novo ceno

Medved ::

dam ti KROM ORBA za falcon 4.0 , če te zanima poklič na 031 244 016
al pa na pošto, lahko ti dam tud PII 233 , 512 kB z ventom slot1, brezhiben

Medved ::

dam ti KROM ORBA za falcon 4.0 , če te zanima poklič na 031 244 016
al pa na pošto, lahko ti dam tud PII 233 , 512 kB z ventom slot1, brezhiben

Justy ::

hmmm....
Ce si res vse te igre kupu (originalne) kot pravis potem si zapravil, se pravi da je igra bila recimo 5000 (kar v povrepcju mislim da bi prslo se vec) in 52 iger mas na spisku:
52 x 5000 = 260.000 SIT 8-O
Sedaj ne razumem, ker ce si mel tolko dnara za nove igre, potem tezko verjamem da zdaj pa nimas vec denarja. K jst nobenga ne poznam da bi su tolk originalov kupvat...
:D
hmmmm...tezka logika:|

Pretorijanec ::


TomCat: kva pa use hocs za P2 233,...? Napis mi kere spile. Pa kva je to KROM Orb? K vem, kva je orb sam KROM Orb???

Justy: za usak spil sm purabu cca 8k SIT. Kar pumen 416k SIT. Stos je, da sm jih kupvou eno pu eno. Zdej bi pa rad danr u eni sekundi. Stekas?;)

Za use druge spile vi sam piste! Puvej kolk bi dou za spil pa ti puvem za kolk ti ga dam. A ma kdo tipkounco z ta vlkim portom? Moja osnouna plata za P100 je namrec pudpirala sam ta velik port. Vecji je ud tega k je za tipkounco zdej, k ta zdejsni je po celikosti pudobn miskinmu. Ne vem, kako se ta vlkmu portu prou rece. Ampak ce kdo ma kej,... Si sam nej zbere spil.

AlchemY ::

jaz imam tipkovnico, ki je rabis, je brezhibna in nerabljena, ce bi kje pustil svoj e mail, bi se lazje zmenli. Daj ti pis men ce te zanima.

Pretorijanec ::

Moje e-mail je
Invader16@email.si

Pretorijanec ::

Cr00k zmenen za 5k SIT!!! Pis mi na

Invader16@email.si

da se zmenva kako ti dam spil pa kako ti men danr! Vi pa glejte se druge spile! Ce ma kdo kksno zeljo nej sam napise!

Predator ::

Frespace2 vzamem 100%; mail me povej še cene Settlerjev3, Warzona,Earth; mam tud original DeusEx-a če te zanima pa zamenam za Freespacea al pa gotovino; LP Matjaž
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

mojsterpeter ::

Kolk hočeš za Shoguna?

Medved ::

krom orb je hladilnik+vent za durone in podobno, super orb tud, ta ma dva ventilatorja, cena je pa cca 8.000 sit:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera je vaša najljubša igra vseh časov? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20538787 (16806) msms
»

igre za zabijanje časa

Oddelek: Igre
4910212 (8392) crniangeo
»

ker procesor?

Oddelek: Kaj kupiti
281436 (1047) ekseR
»

Strategije

Oddelek: Igre
292002 (1669) CCfly
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010337 (6578) Poldi112

Več podobnih tem