» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

««
9 / 9
»
»»

oo7 ::

Se strinjam mape so prevelike za tako število igralcev lahko bi bile za tretino manjše pa bi bile super. Moti me, ker ni več določenih orožij npr Škorpionov ali Claymore min in drugih stvari, ki so bile v vseh ostalih prejšnjih serijah. Uglavnem to je prvi COD, ki sem se ga naveličal ampak zelo hitro naveličal>:D
Če pogledam na Steam pod COD multiplayer koliko časa sem igral kateri COD je takoj jasno: COD Black ops: 105 ur, COD MW3: 332 ur, COD Black ops 2: 390 ur in COD Ghosts 10 ur:))
Upam, da se naslednji COD vrne na stara pota:P

vaščan ::

Mw2, mw3 lag? tud ghosts pa uglavnem vsi špili ki delajo na matchmaking logično če je eden od igralcev host za 12 playerjev valda bo lag. BO je mel dedi serverje pa je lagiral nevem zakaj špil je nasplošno lagiral. Probaj kakšno staro cod igro če je proper server maš do 50pinga in laga skoraj ni. Matchmaking je poden sploh za slovence s slabo povezavo izven mest ko imaš upload za en drek potem da za hosta enga ki ima zanič povezavo in porte odprte pa cel server lagira ko zmešan brez veze. Eni vedo o čem govorim nekateri pač ne.

Proper zadeve so dedi server vsi igralci tja do 60pinga omejena orožarna brez nuubskih orožji gadgetov in perkov skill šteje.

Matchmaking lag en kup noobou s naješnimi perki ter orožji no aim sprejanje skill ne pomaga kej dost tko pa izgleda gameplay v novih codih.

LitralSM ::

oo7 je izjavil:


Upam, da se naslednji COD vrne na stara pota:P

Počakajmo do 11 marca pa bomo videli.

Jerry000 ::

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:


Upam, da se naslednji COD vrne na stara pota:P

Počakajmo do 11 marca pa bomo videli.


Upam da nehajo z temo CoD pa kej konkretnega nrdijo

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:


Upam, da se naslednji COD vrne na stara pota:P

Počakajmo do 11 marca pa bomo videli.


Upam da nehajo z temo CoD pa kej konkretnega nrdijo


Upaš lahko samo to se ne bo zgodilo dokler se bo COD prodajal tako dobro kot se.

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Ghosts Devastation Gameplay Trailer


Predator>:D

Jerry000 ::

Cena 60€ za ta dlc?

galu ::



Mal so pozni za 1. april... 8-O
Tako to gre.

krispe ::

Koliko ljudi sploh igra Ghosts? tisoč? dva tisoč? >:D Stavim da je še pri 3 leta starem codu MW3 več igralcev :D
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Jerry000 ::

krispe je izjavil:

Koliko ljudi sploh igra Ghosts? tisoč? dva tisoč? >:D Stavim da je še pri 3 leta starem codu MW3 več igralcev :D

Žalostno je da ma MW2 ki je še starejši skor več igralcev kot ghost:D

krispe ::

Meni se zdi smešno :D Prej sem po dolgem času igral MW3 in je bilo okrog 6 tisoč igralcev online, na Black Ops 2 pa par tisoč manj, okrog 4 tisoč.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Jerry000 ::

krispe je izjavil:

Meni se zdi smešno :D Prej sem po dolgem času igral MW3 in je bilo okrog 6 tisoč igralcev online, na Black Ops 2 pa par tisoč manj, okrog 4 tisoč.

No ja men je tut smešno kako so vse ovce hitele k nabavi "novega" CoD :D

oo7 ::

Steam Current Players

9,218 Call of Duty: Black Ops II - Multiplayer
6,773 Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer
5,401 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
4,556 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer


Call of Duty ghost MP sem igral okoli 15 ur in zbrisal, ker je najslabši COd, do zdaj ampak se ne sekiram preveč sem našel še nekaj boljšega in mnogo bolj zabavnega in to je Titanfall8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Steam Current Players

9,218 Call of Duty: Black Ops II - Multiplayer
6,773 Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer
5,401 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
4,556 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer


Call of Duty ghost MP sem igral okoli 15 ur in zbrisal, ker je najslabši COd, do zdaj ampak se ne sekiram preveč sem našel še nekaj boljšega in mnogo bolj zabavnega in to je Titanfall8-)

To skos slišim ja da je trenutno top:). Sam...me pa zanima kok časa bo še ostal popularen in igralen...glede na to kako so CoD zjebali, se mi zdi da bo titanfall tudi prihajal serijsko vsako leto brez nekih novosti

oo7 ::

Jerry000 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Steam Current Players

9,218 Call of Duty: Black Ops II - Multiplayer
6,773 Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer
5,401 Call of Duty: Ghosts - Multiplayer
4,556 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer


Call of Duty ghost MP sem igral okoli 15 ur in zbrisal, ker je najslabši COd, do zdaj ampak se ne sekiram preveč sem našel še nekaj boljšega in mnogo bolj zabavnega in to je Titanfall8-)

To skos slišim ja da je trenutno top:). Sam...me pa zanima kok časa bo še ostal popularen in igralen...glede na to kako so CoD zjebali, se mi zdi da bo titanfall tudi prihajal serijsko vsako leto brez nekih novosti


To bomo pa še videli kaj bo nastalo iz serije.

DarwiN ::

Veste, kaj je zadnja leta edina dobra stvar na COD-u?

Elpresador:


Tip me že dve leti vsaj 3x na teden pošteno nasmeji. Bolj kot katerakoli komedija. :))
Samo vtipkajte "General Ginsing" ali "Irish Iranian" ali "My son plays" na njegovem kanalu.. Eh, kaj bi vam govoril. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Jerry000 ::

DarwiN je izjavil:

Veste, kaj je zadnja leta edina dobra stvar na COD-u?

Elpresador:


Tip me že dve leti vsaj 3x na teden pošteno nasmeji. Bolj kot katerakoli komedija. :))
Samo vtipkajte "General Ginsing" ali "Irish Iranian" ali "My son plays" na njegovem kanalu.. Eh, kaj bi vam govoril. :)

Tip bol tečn kot pa on ko kempa -.-, sorry zame je budala tip

oo7 ::

Call Of Duty Rival's Home Stormed By Swat Team

An army of police, helicopters and emergency vehicles turn up at the teen's house after a prank by a disgruntled rival.

A 70-strong Swat team swooped on a US teenager's family home after a gamer he had just beaten online at Call Of Duty made a prank call to police.

Helicopters, emergency vehicles and an army of police officers raced to the Long Island home of Rafael Castillo, 17, after receiving reports of a bloody rampage.

The prank caller told police he was Rafael, adding: "I just killed my mother and I might shoot more people."

Rafael's mother was in the kitchen at the time, while his brother Jose arrived during the two-hour stand-off.

Več tukaj: http://news.sky.com/story/1248305/call-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

OChack ::

NO na moje začudenje, se meni igra niti ne zdi tako slaba kot jo opevate, je pa res, da sem nekaj prejšnih serij malce preskočil ker so mi bile dolgočasne :)

težava pa je da špila niti nisme dosti obrnil, ker mi konstantno zmrzuje, dokler je bila igra brez popravkov je še nekaj cajta delalo, sedaj po zdanjem popravku pa frizne takoj ko se zadeva začne, ima kdo kakšno idejo ?
Int€l inside, IDIOT Outside

Klemzz ::

Jerry000 je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Veste, kaj je zadnja leta edina dobra stvar na COD-u?

Elpresador:


Tip me že dve leti vsaj 3x na teden pošteno nasmeji. Bolj kot katerakoli komedija. :))
Samo vtipkajte "General Ginsing" ali "Irish Iranian" ali "My son plays" na njegovem kanalu.. Eh, kaj bi vam govoril. :)

Tip bol tečn kot pa on ko kempa -.-, sorry zame je budala tip


Pamtn, da mu že mal škod... U real life-u pa pussy.
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653641 (18280) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613273 (7834) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768386 (36151) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937307 (22949) oo7

Več podobnih tem