» »

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Ghosts

Bolf3nk ::

to ima BF4 že sedaj :D

Cod pa ... eno leta 2310 s takšnim tempom kot sedaj spreminjajo pogon

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Seljak ::

hunter01 je izjavil:

To s tem 6 giga rama minimum je totalen bulshit.

Našel sem fix na netu in igro (SP) obrnu s tekočo grafiko na med/high nastavitvah malo uporabite google za "cod ghosts ram fix".


Kako pa si inštaliral RAM fix,če pa ti igra sploh ne dovoli inštalacije,če nimaš najmanj 6GB rama? Kupil sem igro in ko sem prišel do menija,kjer klikneš "Next" mi je javlo,da se igra ne more namestiti. Hitro v trgovino in kupil še eno palčko 4GB DDR3 in glej ga zlomka igra se je inštalirala ;) Kaj si prvo inštaliral RAM fix in nato igro? Ker druge variante ne vidim.

Sriple Tix ::

Malemu sem igro z DVD-jev brez težav namestil na računalnik s 4GB rama, le potem se zagnati ni hotela (tisto opozorilo o 6GB rama). Čudno, da je tebi ni pustilo niti namestiti.

vaščan ::

A so že kaj pogruntali kaj je s sniper lagom. Ko pogledam skozi rešpetin fpsji padejo in ne deluje tekoče. Na i7 2700k 4.9ghz ter ati 7950 zadnji driverji. Pa grafika imam skoraj vse izklopljeno pa še vedno fpsji dropajo ko pogledam skozi rešpetin špil zalaga in je res težko kaj zadet.
Drugač dela zlo tekoč ampak ta sniper bulshit wtf.

vaščan ::

A so že kaj pogruntali kaj je s sniper lagom. Ko pogledam skozi rešpetin fpsji padejo in ne deluje tekoče. Na i7 2700k 4.9ghz ter ati 7950 zadnji driverji. Pa grafika imam skoraj vse izklopljeno pa še vedno fpsji dropajo ko pogledam skozi rešpetin špil zalaga in je res težko kaj zadet.
Drugač dela zlo tekoč ampak ta sniper bulshit wtf.

A so že kaj pogruntali kaj je s sniper lagom. Ko pogledam skozi rešpetin fpsji padejo in ne deluje tekoče. Na i7 2700k 4.9ghz ter ati 7950 zadnji driverji. Pa grafika imam skoraj vse izklopljeno pa še vedno fpsji dropajo ko pogledam skozi rešpetin špil zalaga in je res težko kaj zadet.
Drugač dela zlo tekoč ampak ta sniper bulshit wtf.

Lool nekaj se je zbalinalo mojemu netu in potem vidim 6x post dejte jih ene par pobrisat

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Seljak ::

Malemu sem napravil majhno presenečenje in mu prerihtal gamer kišto v stilu igre



hojnikb ::

hehhe drug let bo pa itk outdated :))
#brezpodpisa

Jerry000 ::

Pohvalno, zgleda res hudo:). Ampak ja, to bos moral vsako leto delat ker drugo leto ta cod bo outdated:P

Halfdead987 ::

Lol. Pri igri dobim isto avg fps (na max vse) kot pri BF4.
Grafika je daleč boljša pri BF4.

Bolf3nk ::

ker fail


:))

masterpiece od multiplayerja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

DarwiN ::

Bolf3nk, vidim, da si se subscribal na Elpresadorja? :D... Jaz ga spremljam že 2 leti.. Tip je enostavno the best entertainer na youtubu... Komedij in humorističnih nanizank itak že 10 let ne gledam več (občasno izjemoma samo Big bang theory), tako da mi elpresador proži dnevno dozo smeha.. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Machete ::

dej povej kira minuta je punchline, ker nismo vsi v javni upravi :P

Bolf3nk ::

https://twitter.com/GareBear510/status/...

No plans for a patch



torej znajdi se sam in išči cracka in fixe... lulz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

oo7 ::

Prodaja iger do 9 Novembra(še brez PS4 in Xone)

http://www.vgchartz.com/weekly/41595/Gl...

Bolf3nk ::

torej je vedno manj ovc, ampak še vedno jih je preveč ki kupijo tale šrot, in activision ima prav troll face




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

dolenc ::

Kar nekaj jih verjetno čaka na izzid novih konzol, potem bo pa spet kak dvig, tko da bistveno manj ne bodo prodal.

Pezdicek ::

Bolf3nk je izjavil:





omg... realnext gen.. dx22 in nujno potrebnih 6 gb ram

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pezdicek ()

oo7 ::

Teh 6 mio kopij so prodali, do 9 Novembra se pravi v 3 dneh zdaj je pa mimo 16 dni in verjamem, da je številka čisto drugačna. Bo treba počakati na update + za PS4 in xone.

destroyer2k ::

Pezdicek je izjavil:


omg... realnext gen.. dx22 in nujno potrebnih 6 gb ram


Ni več potrebno 6 gb so zmajnšali na 4 gb, čeprav še to je vedno potratno za takšen videz.

http://www.polygon.com/2013/11/19/51213...

Bolf3nk ::

http://pcgmedia.com/next-gen-dog-fur-co...

:)) prihaja patch, ki popravi pasjo dlako haha :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

vaščan ::

Lool.
Sem videl tale tanov next gen bf4, cod ghosts, ac4. Sej konzolaši če so zamenjal za nove konzole še mogoč porajtajo malček boljše texture in mal več odsevov ampak na pc imamo pa že nekaj let tale next gen. Recimo ko ti activison uvalijo dobri stari cod na povsem enakem enginu kot že zadnjih 5 let sicer laufa na dx11 apiju to pa je tudi vse in govorijo o nekem next genu in pasji dlaki se res lahko samo nasmeješ.

Idino kar bo next gen v parih letih bodo špili lahko pridobili na fiziki, ai, ter na velikih krasnih območjih brez loadinga ker majo tanove konzole 8gb rama in 8 jedrni proc. Next gen grafiko pa na pcju že imamo nekaj časa. Ampak moram priznat zaenkrat še brez pasje dlake.

Sssaga ::

Norca se delajo iz vas kupcev.

bluefish ::

Pravzaprav povsem razumljivo. Dokler skorajda vsako leto nizajo rekordne prodajne številke nimajo neke iniciative, da bi naredili igro kot se spodobi.

LitralSM ::

Smešno, glede na to, da imajo po letu dni IMO samo še desetino aktivnih igralcev in se letos nikakor več ne uvrščajo na TOP na Steamu

DarwiN ::

Najbolj tragikomično pri vsem tem pa je to, da je danes že kar nekaj FREE2PLAY iger, ki so na nivoju tega 7 let starega COD Ghosta, tako grafično kot po igralnosti...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

TOP ::

Evo včiraj probal Singel player in katastrofa,kar se tiče grafike in zvoka.Namesto da bi šli z razvojem naprej gredo nazaj.

oo7 ::

Prodaja, do 16 Novembra se pravi še vedno brez Xbox one

http://www.vgchartz.com/weekly/41595/Gl...

Gta 5 bo najbolj prodaja igra leta 2013 COd ghost pa druga najbolj prodajana igra leta in najbolj prodajana FPS igra leta 2013 je kdo dvomil:))

DarwiN ::

M-Power, si ti dvomil, da bo Justin Bieber eden najbolj poslušanih pevcev na youtubu leta 2013?

Kar pomeni, da je eden najboljših pevcev na svetu, vseh časov.. A ne?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

M-Power, si ti dvomil, da bo Justin Bieber eden najbolj poslušanih pevcev na youtubu leta 2013?

Kar pomeni, da je eden najboljših pevcev na svetu, vseh časov.. A ne?


Mene nič ne moti če ti je Bober najboljši pevec to je čisto tvoja stvar.

Sssaga ::

DarwiN je izjavil:

Najbolj tragikomično pri vsem tem pa je to, da je danes že kar nekaj FREE2PLAY iger, ki so na nivoju tega 7 let starega COD Ghosta, tako grafično kot po igralnosti...


Se popolnoma strinjam.

abyssus ::

Free2play igra, ki se lahko v igralnosti primerja z COD? Link prosim :)

DarwiN ::

Sicer slabo spremljam in nisem nič igral, ampak sem pred kratkim zasledil, da prihaja ena zelo znana (drugi ali tretji del), sem videl video in je bila povsem na nivoju CODa... Bom probal poiskat...

Drugač pa mogoče Blacklight: Retribution, planet side 2 (ta igra zna bit še celo boljša od COD)..

America's Army 4 ja:
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

galu ::

Po videih se ti morda zdi enako/boljše od COD, ampak ko igraš (ja, sem igral vse omenjene, razen AA 4), pa ne dosežejo/presežejo COD franšize. Če pa razlika med f2p špili in COD upraviči ceno 35-60EUR, pa je seveda stvar posameznika.

In ne, nisem lastnik kopije Ghosts.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

vaščan ::

Pri codih je hec v tem da imaš lahko v lasti čisto zadnjega ali pa cod4 in imaš enako reč razlika je v mapah in da 4ka bolje dela.
Za tiste njihove napredovanja in odklepanje nubske robe mi pa ni mar. No pa pri novejših codih so šli v to smer da lahko vsak pocar pobija folk ne rabiš bit en mojster je tko nrjen špil.

LitralSM ::

oo7 je izjavil:

Prodaja, do 16 Novembra se pravi še vedno brez Xbox one

http://www.vgchartz.com/weekly/41595/Gl...

Gta 5 bo najbolj prodaja igra leta 2013 COd ghost pa druga najbolj prodajana igra leta in najbolj prodajana FPS igra leta 2013 je kdo dvomil:))

:))
:))
:))
Ti povem eno skrivnost? Vsaka Valvejeva igra se na daljše obdobje prodaja bolje.
:))
:))

oo7 ::

LitralSM je izjavil:

oo7 je izjavil:

Prodaja, do 16 Novembra se pravi še vedno brez Xbox one

http://www.vgchartz.com/weekly/41595/Gl...

Gta 5 bo najbolj prodaja igra leta 2013 COd ghost pa druga najbolj prodajana igra leta in najbolj prodajana FPS igra leta 2013 je kdo dvomil:))

:))
:))
:))
Ti povem eno skrivnost? Vsaka Valvejeva igra se na daljše obdobje prodaja bolje.
:))
:))



Resno?????

Tukaj je 10 najbolj prodajanih Fps iger do leta 2011 kjer so tudi Cod igre.


Npr Cod Black ops z leta 2010 so prodali več kot 27 miljonov kopij zdaj pa mi pokaži Valve igro, ki je prodala na dolgi rok več kot 27 miljonov kopij.

Prosim prilimaj link, ki potrjuje tvojo trditev(kot sem jaz gor) ampak mislim link ne spet enih tvojih trapastih filmov z you tube, ki kažejo kake probleme ima Cod z lagom in podobnimi stvarmi:)). Prilimaj Link, kjer Valve igra na dolgi rok prodala več kot npr black ops v 1 letu 27 mio kopij. Saj na koncu štejejo prodane kopije;).

Aja če pa gledamo na dolgi rok je pa Call of Duty igra npr od leta 2007-2011 prodala več kot 110 miljonov kopij s tem, da ne štejem Blops 2 in Ghosts.



Pa, da ne bo pomote Half life in Half Life 2 sta moji najljubši igri:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Bolf3nk ::

in kaj ima prodaja s kvaliteto špila? čisto nič

lahko je čisti crap spakiran v škatlo in ovce nabavijo... jebiga

in dokler bo tako, bodo imeli za norca folk in psom dodajali nextgen dlako... drugo leto pa nextgen očke

abyssus ::

Ojoj, nekateri ste res pod nivojem. In pol vletite ven s photoshop-om in podobnimi forami. Ljudje, sprijaznite se, COD si je pred leti naredil svoj sloves in zdaj se prodaja, isto kot žemlje pa so že 200 let istega okusa! In to je tisto, kar šteje pri razvijalcih, da se izdelek proda ne pa da se naredi takšno, kot bi jo 5% vseh igralcev rado imelo. In COD ima daleč najbolši FPS gameplay, pa lahko rečete karkoli. To je igra v kateri se lahko sprostiš, razen če se preveč oziraš na "froce", ki pokvarijo igro z dretjem in raznim tipkanjem kar se pa da mutat in ignorirat :)

Jerry000 ::

abyssus je izjavil:

Ojoj, nekateri ste res pod nivojem. In pol vletite ven s photoshop-om in podobnimi forami. Ljudje, sprijaznite se, COD si je pred leti naredil svoj sloves in zdaj se prodaja, isto kot žemlje pa so že 200 let istega okusa! In to je tisto, kar šteje pri razvijalcih, da se izdelek proda ne pa da se naredi takšno, kot bi jo 5% vseh igralcev rado imelo. In COD ima daleč najbolši FPS gameplay, pa lahko rečete karkoli. To je igra v kateri se lahko sprostiš, razen če se preveč oziraš na "froce", ki pokvarijo igro z dretjem in raznim tipkanjem kar se pa da mutat in ignorirat :)


hm...ampak še večo igralnost ma pa vseeno še vedno CS...in to 1.6..hmmm

abyssus ::

Številke govorijo zase. Aja ne, samo froci s starši kupujejo Call of Duty igre, zato pa so take številke. In če si mnenja, da žemlja ni istega okusa kot je bila takrat, ko so jo prvič dali v prodajo potem pa res...

NEVOŠČLJIVOST.

EDIT -> Jery000, ja, tu je po moje stvar okusa. Kdor je prej poskusil CS, kdo pa COD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

bluefish ::

Chill.

oo7 ::

Sicer ne vem ali to spada pod Ghosts ali pod Black ops 2 ali čisto drugam:|


Call of Duty: Online developer Tencent has released a new trailer for its robot zombies mode.
Like Treyarch's Zombies mode, players will survive waves of robot zombies in a mini campaign with a full cast and other features.
Call of Duty: Online's still only out in China, but rumblings often rise to the surface concerning a western release.



In igra naj bi bila free to play >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jerry000 ::

omg pa ta cod res ni več to kar je blo. Zombi roboti? Pa deeeej nej se jebejo no-.-, res pričakujem CoD fliper v roku 1 leta...

Bolf3nk ::

...omg zombi roboti v cod... še malo pa bo cod transformers.

Fadil ::

Za Xbox360 želim kupiti Call of Duty Ghosts. Kupil bi rabljeno ORIGINAL igro, saj je želja po igranju preko Xbox Live Gold. Zato me zanima, ali bo rabljena igra normalno delovala, ali so mogoče '' kode '' že porabljene. Namreč, ko sem kupil rabljeno Battle Field 3, sem moral '' kode '' poiskati na netu in imel sem srečo, saj so za to igro free. Kako je z Call of Duty Ghosts glede '' kod ''?

Lep pozdrav

P.S. Če slučajno že kje piše, se opravičujem, saj nisem bral vsega.

oo7 ::

Nisem siguren ampak če je bila koda uporabljena mislim, da ne boš mogel igrat.

vaščan ::

Lool ta špil pa je fejst. Mi je kolega dal account da mal igram. Sniper še kar dropa fpsje to bo očitno tko ostal. Pa če si v orange teamu je vse ornažn enemy team tvoj team sploh neveš kerga strelaš v killcamu si pa plou pa točke se čudn kažejo vse je zjeban hehe u kurcu špil da res ni. Vseen če greš kr modern warfare 1 igrt so vsaj deticated serverji.

GabrieLeo ::

a si prepričan da je vse oranžno? Da ni slučajno z ekranom, ker isti problem sem imel že dolgo nazaj ko se je še igralo mw2 in je imel prijatelj rdečo barvo dobesedno oranžno, česar nisem bil navajen. Gleda snajpanja pa jih je res lahko sram

vaščan ::

Brez skrbi z ekranom ni nič narobe folk v oranžnem oziroma rdeči ekipi ne loči kdo je kdo vsak strelja na vsakega ki ga vidi prou smešn gameplay v ekipi se med sabo streljamo potem pa res sovražnik pride in nas pobije en cajt je smešn sam si mislm kako lahko tako reč zamočijo to mi pa ni jasn.
Bom poizkusil še enkrat zvečer če so kaj popravili. Sicer imam ornk problem v rdeči team pridt ker imam dost hitre diske in sem ponavadi med prvimi na serverju sem skoraj zmeraj v plavi ekipi kjer pa vse štima kot je treba.

Moja ocena mpja: Matchmaking=lag mape so tko nrjene da ga velikokrat fašeš od zadaj špil te sili v tek in sprej ter uporabljanje nubske robe Ni možnosti zbiranja mape premalo igralcev sploh v večjih mapah. Ni serverjev kjer bi bila nubska roba onemogočena. V nastavitvah mi niso niti ponudl izlopa njihove muzike jo morm na drugačn način izklopit. Sniper fps drop polom. Nevem bolj težko bi napisal kakšno pozitivno reč.

Cod od activisiona isto kot mw2, mw3 lagy shit.

GabrieLeo ::

Mw2, mw3 lag? Hm nevem tukaj je spet odvisno od samih playerjev. Z mw2 imam dobre izkušnje, osebno eden boljših poštimanih melee attackov, joinanje v lobbyje, pri mw3 prav tako nič posebnega. Če pa je kdaj res kaj hudo zalegalo pa se je kmalu lobby zaprl. Osebno sem imel bolj probleme s Treyarchovimi igrami. Black ops sem prenehal špilat ker je bilo preprosto preveč vsega laganja in nefer granat da ne govorim o poraznih tomahawkih. In serverji! Bljah. Res niso bili nevem kako prijazni do PC igralcev. Blops 2 mi je bil nekako bolj pofixan a še vedno te tako smooth. Cod Ghosts pa igram na novi konzoli tako da ima mogoče kdo izkušnje kako je na PCju? Začetki niso bili ravno obetavni..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Advanced Warfare (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29653640 (18279) Machete
»

Call of Duty: Black Ops IIII [Call of duty (2018)] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9613272 (7833) oo7
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937305 (22947) oo7

Več podobnih tem